Paskolos su bloga kredito istorija

Jei jūs iki šiol esate prisiėmę labai daug finansinių įsipareigojimų ir anaiptol ne kiekvieną iš jų grąžindavote tinkamai, tikriausiai jūsų asmeninė kredito istorija yra labai prasta arba trumpiau tariant – bloga. Labai dažnai tokiais atvejais žmonės nori kreiptis dėl papildomos paskolos su bloga kredito istorija.

Geriausi vartojimo paskolų pasiūlymai internetu!
Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
pirmas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.00%

Gauti paskolą
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.41%

Gauti paskolą
trecias

iki 5000€

iki 24 mėn.

nuo 2.00%

Gauti paskolą
ketvirt

iki 5000€

iki 36 mėn.

nuo 12.00%

Gauti paskolą
penktas

iki 5000€

iki 48 mėn.

nuo 37.00%

Gauti paskolą

Žinoma, reikėtų suprasti, kad jei jūs būsite įsiskolinę, vartojimo paskolų teikėjai paskolos su bloga kredito istorija jums suteikti negalės. Ir taip yra dėl labai elementarių priežasčių. Visų pirma, šiuolaikiniai kreditoriai ir reguliuojami ir prižiūrimi Lietuvoje veikiančių valstybinių institucijų, kurios prižiūri ar finansinių paslaugų teikėjai laikosi galiojančių įstatymų. Taip pat to neleidžia daryti ir vidinės kredito bendrovių taisyklės. Ką jau kalbėti apie tai, kad jei paskola būtų išduodama nemokiam asmeniui, kreditoriai labai rizikuotų tiek savo pinigais, tiek ir vartotojo finansine padėtimi. Todėl natūralu, kad paskolos šiomis dienomis yra teikiamos labai atsakingai.

Paskolos su bloga kredito istorija siekiant sumažinti įsipareigojimus

Paskolos su bloga kredito istorijaKaip bebūtų, atminkite, kad vartotojai, kurių kredito istorija yra bloga, ir kurie turi pradelstų finansinių įsipareigojimų, slegiančių jų pečius, taip pat gali kreiptis į kreditorius, tačiau ne dėl papildomų paskolų, o dėl paskolų refinansavimo. Tai reiškia, kad net jei jūsų kredito istorija yra bloga, kreditoriai gali pasiūti jums tinkamą ir efektyvų finansinį sprendimą, kurio pagalba galėtumėte lengviau atsistoti ant kojų, sumažinti savo finansinių įsipareigojimų naštą ir stabilizuoti savo finansinę padėtį.

Todėl jei kreipsitės į finansinių paslaugų teikėjus dėl paskolų refinansavimo, jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai bus refinansuoti, t.y. apjungti į vieną ir perkelti pas pasirinktus kreditorius. Tuomet paskolai bus pritaikytos žemesnės palūkanos ir pratęstas paskolos grąžinimo terminas. Žinoma, dėl šios priežasties paskolos mėnesinė grąžinimo įmoka taip pat bus mažesnė, todėl jei jūs norite stabilizuoti savo dabartinę finansinę situaciją, neturėtumėte delsti ir laukti, kol galbūt viskas išsispręs savaime. Deja, bet taip nenutiks. Jei jūs norite gyventi kur kas produktyvesnį ir sėkmingesnį gyvenimą, savo finansines problemas spręskite čia ir dabar. Todėl kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau išbrisite iš savo skolų.

5.0
5