Paskolos skaičiuoklė padėsi jums išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą. Viskas ko reikia – tai pasirinkti norimą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam reikalinga paskola. Dažniausiai vartojimo paskolos suteikiamos nuo 100 iki 10 000 eurų. Tokias paskolas galite gauti greitųjų kreditų bendrovėse, bankuose, tarpusavio skolinimo platformose ar net kredito unijose.

Kiekvienas kreditorius, teikiantis vartojamąsias paskolas, turi internetinį tinklapį, kuriame jūs galite pasiskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką. Tiesa, tokios skaičiuoklės pateikiami duomenys yra tik preliminarūs, kreditorius neįsipareigoja jums suteikti paskolą pagal skaičiuoklėje pateiktus duomenis. Dažniausiai realus paskolos pasiūlymas skiriasi nuo skaičiuoklėje pateikiamos informacijos, nes pateikus paraišką ir įvertinus kliento finansines galimybes yra sudaromos individualios sąlygos paskoloms. Todėl pateikiama preliminarią informaciją iš žemiau nurodytų vartojimo bei verslo paskolas teikiančių bendrovių.

Paskolos skaičiuoklė paskoloms iš žmonių

Paskolos skaičiuoklėPirmiausia, norėtume atrkreipti dėmesį, jog šiuo metu, bene pigiausias vartojimo paskolas internetu siūlo tarpusavio skolinimo platformose pinigus skolinantys asmenys. Kas yra tarpusavio skolinimas? Tai paskolos iš žmonių, ne bankų, kredito bendrovių ar unijų. Tarpusavio skolinimo platformose asmenys investuoja savo asmenines lėšas į kitų asmenų paskolas. Kitaip tariant, jūsų paskolas finansuoja paprasti žmonės. Reikia žinoti, kad vieną paskolą finansuoja ne vienas žmogus. Tad jūsų paskolos palūkanų norma yra skaičiuojama nuo kelių asmenų. Tarkime, jūs norite pasiskolinti 1000 eurų 12 mėnesių laikotarpiui.

Paskolos skaičiuoklė padės išsirinkti geriausią pasiūlymą

Paskolos skaičiuoklėje pasirenkate norimą sumą, paskolos gražinimo laikotarpį ir palūkanų normą. Taip, perskaitėte teisingai, asmuo pats gali pasirinkti jį dominančią palūkanų normą. Tiesa, kad nereikėtų tikėtis gauti paskolos su jūsų pasirinkta palūkanų norma, nes kiekvienas asmuo turi savo interesų uždirbti kuo daugiau iš jūsų paskolos. Dėl šios priežasties jums gali siūlyti didesnes palūkanų normas, bet tai gali būti ir dėl to, jog jūsų kredito reitingas yra kiek silpnesnis negu jūs manote. Asmenys, investuojantys į paskolas dalyvauja aukcionuose, kuriuose jums siūlo savo nustatytą palūkanų normą. Žinoma, didesnė paskolos dalis gali būti finansuota didesne ar mažesne palūkanų norma. O jeigu jums nepriimtinas koks pasiūlymas, galite iš viso jo atsisakyti.

Nepamirškite patikrinti aukščiau mūsų minėtų bendrovių pasiūlymų!.