Greitieji kreditai – skolinkitės iki 10000!

Greitieji kreditai padės jums refinansuoti jūsų turimus įsipareigojimus dar geresnėmis sąlygomis! Gaukite net iki 10 000 eurų kreditą DABAR!

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
pirmas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.00%

Gauti paskolą
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Greitieji kreditai palietė bene didžiąją dalį lietuvos gyventojų per pastrąjį dešimtmetį. Turbūt neatsiras ne vieno asmens šeimoje žmogus, kuris per savo gyvenimą nebuvo pasinaudojęs greitaisiais kreditais. Pamename laikus, kai greitieji kreditai buvo dalinami į kairę ir dešinę. Kreditų bendrovės atsainiai tikrindavo savo klientų mokumą ir gebėjimus grąžinti paskolas. Netgi betkuris nedirbantis asmuo galėdavo gauti greitąjį kreditą visiškai be jokių kliūčių.

Tiesa, prasidėjus skolinimosi manijai, žmonės skolindavosi už neadekvačias palūkanas, kurios viršydavo netgi pačią paskolos sumą. Labai didelė dalis žmonių dėl savo nesugebėjimo įvertinti savo galimybes, prasiskolino greitųjų kreditų bendrovėms milžiniškas sumas. Manau, atsirastų dar ir dabar žmonių, kurie tebemoka greitųjų krditų bendrovėms iš kurių pasiskolino netgi orieš keletą metų. Tie metai greitųjų kreditų bendrovėms buvo bene patys pelningiausi, kitaip sakant aukso amžius.

Greitieji kreditai mažomis palūkanomis

Greitieji kreditaiLaimei, bėgant metams į greitųjų kreditų bendrovių veiklą pasibeldė Lietuvos Bankas. Per kelerius metus įvyko tiek įstatymo pakeitimų, kad palyginti su dabartiniu laikotarpiu, situacija yra visiškai pasikeitusi. Pirmiausia Lietuvos Bankas pradėjo griežčiau kontroliuoti bei prižiūrėti greitųjų kreditų bendrovių veiklą. Įstatymų pakeitimų dėka, dabar greitųjų kreditų bendrovės negali iš asmenų imti daugiau nei 100% bendro vartojimo kredito kainos metinės normos. O tai reiškia, kad visos bendrovės yra priverstos vartotojams teikti adekvačiomis kainomis vartojimo kreditus. Žinoma, didelią dalį atpigusių paskolų kainų lėmė tai, jog į rinką atėjo naujų konkurentų, kurie gali pasiūlyti savo klientams dar geresnes sąlygas nei ilgalaikiai rinkos lyderiai galėjo tai daryti. Vieni rimčiausių konkurentų – tarpusavio skolinimo platformos. Jose vartojimo kreditus teikia paprasti Lietuvos piliečiai. Priešingai, nei kreditų bendrovės, žmonės nesiekia uždirbti kosminių pelnų siūlydami itin aukštas palūkanas. Tokiu būdu, asmenys, norėdami pritraukti daugiau klientų, siūlo savo paskolas itin žemomis kainomis. Tikriausiai, netgi mažiausiomis kainomis šiuo metu Lietuvoje.

Greitieji kreditai bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbiamsKad ir kaip būtų gaila, tačiau keičiantis įstatymams, buvo priimtas vienas svarbiausių įstatymų pakeitimų – uždrausti betkokio tipo paskolas bedarbiams asmenims. Šiuo metu nerasite ne vienos greitųjų kreditų bendrovės kuri skolintų pinigus bedarbiams asmenims. Mano manymu, tai buvo bene geriausias įstatymo pakeitimas vartojimo kredito įstatyme.

Sending
Lankytojų įvertinimas
5 (1 vote)