Prieš kurį laiką paėmėte kelias vartojimo paskolas ir jas grąžinti darosi sunku? Greitųjų kreditų refinansavimas – galimybė sumažinti kankinančias įmokas!

Refinansavimo kreditai išduodami labai patraukliomis sąlygomis, o turintiems didžiulių skolų siūloma rinktis ilgesnį įmokų mokėjimo grafiką. Kaip bebūtų, apie refinansavimo galimybę siūloma pasidomėti plačiau.

Greitųjų kreditų refinansavimas skirtas tiems, kurie jaučia finansinę atsakomybę

greituju kreditu refinansavimasAsmenys, kurie anksčiau paėmė kreditus ir dabar juos vengia mokėti, neturėtų svajoti, kad refinansavimo kreditai čia kažkuo pagelbės. Priešingai, tokiems asmenims ši paslauga vargiai prieinama. Vienas svarbiausių kreditorių keliamų reikalavimų yra būtent gebėjimas laiku mokėti įmokas. Jeigu jų nesumokėjote, teks ieškoti kitų  būdų problemų sprendimui. Antstolių refinansavimas irgi nėra lengvas.

Greitųjų kreditų refinansavimas yra tokia finansinė paslauga, kuriai taip pat taikomas vartojimo kredito įstatymas. Vaizdžiai tariant, visi ten esantys reikalavimai taikomi tiems, kurie tiesiog nori perkelti skolas kitur pasinaudojant refinansavimo galimybe.

Ši paslauga yra priskirta prie vartojimo kreditų, tik pati paskolos išdavimo procedūra šiek tiek skiriasi nuo įprastos tvarkos. Ta įprasta tvarka – paskola gaunama į asmeninę banko sąskaitą. Refinansavimo atveju, paskolos suma nėra pervedama kredito gavėjui.

Turbūt kyla klausimas – kur tie pinigai nukeliauja? Visa paskolos suma keliauja būtent tiems kreditoriams, kuriems esate skolingi. Pavyzdžiui, jeigu refinansuoti norite 3 kreditus, vadinasi paskolos suma bus pervedama būtent tiems kreditoriams. Jūs turėsite pateikti sąskaitas ir kitą informaciją apie refinansuojamus įsipareigojimus.

Pabrėžtina, kad asmenims, kurie turi per daug įsiskolinimų, greitųjų kreditų refinansavimas gali būti nepasiekiamas. Bus imamasi skaičiavimų, jog kredito teikėjas įsitikintų, kad po šios paslaugos finansų įstaigoms neskirtumėte 40 procentų savo pajamų.

Mokumo vertinimo procedūra yra lygiai tokia pati, kuri atliekama imant standartines vartojimo paskolas. Kokia tai tiksliai procedūra, turbūt jau žinote, jeigu prieš tai skolinotės kitose bendrovėse.

Kalbant apie skolų mažinimą, reikia atkreipti dėmesį  nustatytų palūkanų normą ir mokėjimo grafiką. Jeigu norite kas mėnesį mokėti mažesnes įmokas, turite viską gerai apžvelgti. Kartais būna atvejų, kad po refinansavimo tenka mokėti didesnes įmokas.