Paskolos dirbantiems užsienyje iki 10 000 EURŲ 2021 metais! Patogaus sprendimo ieškantiems nebereikia vargti – kreditai gali būti pasirenkami pagal poreikius ir ne tik!


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos dirbantiems užsienyje išdavimo reikalavimai

Paskolos dirbantiems užsienyje 2021 metais yra dar geresnės. Galimų kreditų sumos išaugo ženkliai, o metinių palūkanų norma yra dar žemesnė negu anksčiau!

Būsto paskola dirbantiems užsienyje 2021 metais išduodama labai paprastai! Pasirenkate reikalingą kredito dydį ir toliau sekite nurodytus žingsnius! Juos nurodys jūsų pasirinktas kredito teikėjas. Aišku, visada svarbu atitikti pateiktas sąlygas. Pagrindinis reikalavimas – gauti atlyginimą eurais. Didžiausią smūgį gavo emigrantai, kurie dirba ne Europos sąjungos šalyse ir atlyginimą gauna ne eurais, o tarkime Didžiosios Britanijos svarais, Norvegijos, Švedijos kronomis. Tai būtų vienas svarbiausių reikalavimų skolinantis tiek NT, tiek ir vartojimo poreikiams. Tiesiog valiuta – eurai.

Nuo šių metų Lietuvos Bankas uždraudė tokiems emigrantams suteikti būsto paskolas. Kodėl būtent emigravusiems į šias šalis nebe suteikiamos būsto paskolos? Priežastis paprasta – šios, ne euro zonos šalys nesidalina mokesčių mokėtojų informacija, tad paskolų davėjams nėra galimybės patikrinti asmens kredito istoriją kitoje šalyje. O kaip su vartojimo paskolomis ir greitaisiais kreditais?

Paskolos dirbant užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyje

Paskola dirbantiems užsienyje neprieinama?! Kas gi taip sakė?! Jūs Turite galimybę pasiskolinti reikiamą pinigų sumą norimo daikto arba paslaugų įsigijimui!

Puikiai suprantama, kad kiekvienas vartotojas savo finansines problemas yra linkęs spręsti skirtingais būdais. Vieni vartotojai, kurie susiduria su asmeninių finansų stygiumi, pirmiausia kreipiasi į savo šeimos narius ar draugus, o tuo tarpu kiti stengiasi tokias finansines problemas išspręsti savo jėgomis. Kaip bebūtų, jei Lietuvoje žmogui tampa pernelyg sudėtinga išgyventi ir jam jo kiekvieną mėnesį gaunamo atlyginimo nebe pakanka. Tuomet natūralu, kad jis pradeda vis dažniau galvoti apie emigraciją. Ir tiesą sakant, mūsų šalyje emigracijos mastai yra labai dideli. Todėl jau ne vienerius metus apie emigracijos problemą yra kalbama vis dažniau ir daugiau.

Kita vertus, kol kas valdžios priimami sprendimai ir įvairios priemonės nepadėjo. Žmonės ir toliau emigruoja į užsienį, siekdami atrasti geresnį gyvenimą ir didesnes darbo galimybes. Bankai į tai ne visada žiūri palankiai. Todėl jei ir jūs nusprendėte išvykti į užsienį, pirmiausia pasistenkite viską labai tinkamai suplanuoti, kad galėtumėte jaustis tvirčiau ir saugiau. Be abejo, pradžioje jums reikės daugiau papildomų lėšų, todėl būtų pravartu sukaupti pakankamai asmeninių santaupų. Tačiau, jei jums pragyventi Lietuvoje yra labai sudėtinga, suprantama, kad ir santaupų jūs neturėsite. Tad, jei nuvykę į užsienį įsidarbinsite į oficialų darbą ir pradėsite gauti nuolatines pajamas, jums gali būti prieinamos paskolos dirbant užsienyje, kurias suteiktų Lietuvoje oficialiai veikiantys kreditoriai.

Jeigu esate emigrantai, žinokite – niekas nieko jums negarantuoja

Tačiau vėlgi, nereikėtų pamiršti, kad tikrai ne kiekvienas vartotojas žino apie tokią galimybę. Pastebima, kad kur kas daugiau žmonių mano, jog paskolos dirbant užsienyje jiems yra neprieinamos, nes jų nuolatinė oficiali darbovietė nėra Lietuvoje, tačiau tai neturi didelės reikšmės, jei jūsų oficiali gyvenamoji vieta vis dar yra Lietuvoje. Jei jūs prieš išvykdami į pasirinktą užsienio šalį nedeklaravote savo išvykimo, tuomet jūs galite kreiptis į pasirinktu kreditorius. Tai padaryti galima naudojantis internetu. Jei apsilankysite jūsų lūkesčius atitinkančių kreditorių internetiniame tinklalapyje, tuomet galėsite labai lengvai užpildyti ir pateiktą paskolos paraišką. Kai tai padarysite, jums beliks sulaukti kreditorių atsakymo. Taigi, galiausiai galėsite gauti paskolą, kurios pagalba lengviau stabilizuosite savo asmeninę finansinę padėtį.

Kreditai dirbantiems užsienyje

kreditai dirbantiems užsienyjePirmiausia pradėkime nuo to, ar kreditai dirbantiems užsienyje išvis įmanomi? Standartinės paskolos internetu, kaip ir greitieji kreditai gali būti suteikiami tik nuolatiniams Lietuvos gyventojams. Kitaip sakant, asmenys, kurie išvyko ir deklaravo išvykimą iš Lietuvos ilgesniam nei 183 dienom. Į laikotarpį taip skaičiuojasi, jeigu asmuo praleido tiek dienų net ir su pertraukomis. Paprasčiau tariant, asmuo kuris kalendoriniais metais turi gyvenamąją vietą užsienio valstybėje ir turi daugiau ekonominių, socialinių, asmeninių interesų negu Lietuvoje yra laikomas nenuolatiniu Lietuvos gyventoju. Žinoma, pasitaiko atvejų kai asmenys neišvyksta ilgam iš Lietuvos bei grįžta atgal, ir toliau dirba Lietuvoje. Tokiu atveju asmuo yra laikomas nuolatiniu gyventoju ir jam turi būti suteikiamos tokios pačios sąlygos vartojimo paskoloms, greitiesiems kreditams, paskolų refinansavimui gauti. Žinoma, tokių asmenų pajamos bus vertinamos atitinkamai.

Jeigu asmuo 3 mėnesius pradirbo užsienyje ir 9 mėnesius Lietuvoje, tai jo vidutinės pajamos bus skaičiuojamos nuo 9 mėnesių darbo stažo. Žinoma, asmuo taip pat gali pateikti savo gautų pajamų ataskaitas iš užsienio, tik ar jas patvirtins kreditoriai – neaišku.

Paskolos dirbantiems užsienyje nuolatos

Paskola dirbantiems užsienyjeKaip asmuo dirbantis užsienyje turėtų pateikti parašymą paskolai gauti? Pirmiausia, žmogus turi kruopščiai išsirinkti kredito bendrovę ar tarpusavio skolinimosi platformą ir joje pateikti prašymą paskolai gauti. Tiek tarpusavio skolinimosi platformos operatoriai, tiek greitųjų kreditų bendrovės, patikrins jūsų gaunamas pajamas Lietuvoje. Mokumo tikrinimui taip pat bus pasinaudota sodros teikiamais duomenimis, bei creditinfo teikiama informacija. Jeigu asmuo turi kažkokių dokumentų, pagrindžiančių gautas pajamas iš užsienio, jis turėtų nedelsdamas informuoti kredito davėją. Tiesa, ar kredito davėjas priims šią informaciją – neaišku.

Paskolos dirbantiems užsienyje iš žmonių

Kalbant apie paskolas internetu ir greituosius kreditus, teko įsitikinti, kad asmens mokumą kruopščiau tikrina tarpusavio skolinimosi platformų operatoriai. Kas tas tarpusavio skolinimas? Tai paskolos iš žmonių žmonėms arba verslui. Tai paprastų piliečių teikiamos paskolos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tiesa, į vieną paskolą investuoja ne vienas žmogus, galybė žmonių dalyvauja aukcionuose ir siūlo savo palūkanų normas. Taip, prašydami paskolos tarpusavio skolinimo platformose, gali nustatyti savo pageidaujamą palūkanų normą. O ar kas nors finansuos jūsų paskolą, priklausys tik nuo to, koks bus jūsų kredito reitingas.

Kas gali sutrukdyti norint gauti paskolą dirbant užsienyje?

Ne visi asmenys gali pasigirti turintys nepriekaištingą kredito istoriją. Tai yra vienas svarbiausių akcentų norint skolintis internetu. Paskolos dirbantiems užsienyje be kredito istorijos tikrinimo taip pat nėra suteikiamos. Tad, jeigu norite išvengti laiko gaišimo ir gauti paskolą, siūlome atidžiai pasižiūrėti kokia yra jūsų pačių situaciją. Taip pat naudinga būtų bet kažkiek laiko skirti įstatymų ir esamos tvarkos apžvalgai. Tai galutiniai leis suprasti ar jūs turite teisę gauti vartojimo paskolą ar ne. Tai liečia ir svetur gyventi išvykusius lietuvius, nes vis dėlto – jie ne ką rečiau bando skolintis iš Lietuvoje veikiančių vartojimo kreditus teikiančių finansų bendrovių.

Būtina suprasti, kad Lietuvoje galioja tokia tvarka, kad paskolą gauti gali tik tie, kurie gali jas grąžinti laiku. Ko gero jums kyla klausimų, kas sprendžia kas gali gauti paskolas, o kas ne? Viskas yra labai paprasta – sprendimus priima bendrovės, bet jos juos priima remiantis pagal įstatymus ir esamus mokumo vertinimo nuostatus. Jos turi ir vidines taisykles, kurios pagelbėja kaip reikiant. Tad, kokia ta tvarka yra iš tikrųjų?

Paskolos emograntams suteikiamos atidžiai

Pirmiausia kreditoriai pasižiūri kas bando skolintis – nustatoma asmens gyvenamoji vieta. Kai pateikiate tuos duomenis apie save, ten nurodote ne tik vardą bei pavardę su asmens kodu, bet ir adresą. Pagal jį kreditoriai mato kur esate registruoti. Tad, paskolos dirbantiems užsienyje dažnai neišduodamos dėl neteisingų duomenų nurodymo. Tiesa, tokių duomenų tikrumas turi būti patikrintas. Dėl šios priežasties, dėl viso pikto kreditoriai pasižiūri kokia yra jūsų gyvenamoji vieta iš tiesų. Pagal asmens kodą kreditoriai gali nustatyti kur esate deklaravę gyvenamąją vietą. Jeigu bus matoma, kad jūs deklaravote išvykimą iš Lietuvos, bet paraiškoje nurodėte lietuvišką adresą, vadinasi gali būti, jog paraiška bus atmesta. Tai gali būti vertinama netgi kaip bandymas sukčiauti.

Kitas svarbu niuansas – pajamų įvertinimas. Taip pat turintiems skolų yra sunku gauti tokias finansines paslaugas. Be jų jokia finansų įstaiga Lietuvoje negali suteikti paskolos. Išduotos paskolos dirbantiems užsienyje be pajamų įvertinimo – įstatymų pažeidimas ir negerbimas. Nesvarbu kur dirbate – būtina įvertinti jūsų mėnesio pajamų vidurkį, šaltinį, tvarumą bei kitus niuansus. Jeigu bus matoma, kad jūsų pajamos nėra tvarios, tuomet jokios paskolos paprasčiausiai negausite.

Paskolos dirbantiems užsienyje neprieinamos neturint banko sąskaitos

Paskolų teikėjai akcentuoja, kad naivu tikėtis gauti paskolą, jeigu finansinė situacija yra labai prasta. Paskolos dirbantiems užsienyje irgi suteikiamos analogiška tvarka. Aišku, tokiems asmenims yra taikomi tie patys apribojimai, tačiau jie dažniau neatitinka žymiai daugiau sąlygų nei Lietuvoje gyvenantys asmenys. Jeigu esate iš tų emigravusių žmonių, kurie siekia gauti paskolą mūsų šalyje, pirmiausia patiems reikėtų įvertinti situaciją ar atitinkamos visos sąlygos. Tai padės sutaupyti tiek jūsų, tiek ir paskolų teikėjų laiką. Žinoma, kai kurie dirbantys užsienyje kreditus gauna žymiai lengviau, tačiau tai yra vienetiniai atvejai ir tikrai ne visiems taikomis. Kaip bebūtų, žemiau pateikiamos pagrindinės sąlygos norint gauti paskolą Lietuvoje.

Bet kokia paskola dirbant užsienyje išduodama bendra tvarka. Paskolų bendrovės, kurios išduoda vartojimo kreditus, vienu pagrindiniu reikalavimu laiko pajamas. Tai ne tik kreditorių keliamas reikalavimas – tai numatyta įstatymuose. Jokia kredito įstaiga ne turi teisės išduoti paskolos asmeniui, kuris neturi tvarių pajamų šaltinio. Ypač bedarbiai dėl to turėtų suklusti – jie negali gauti jokių paskolų. Klabant apie emigrantus, reikia akcentuoti, kad tokie asmenys į Lietuvą grįžta ne visam laikui. Paprastai kalbant, dauguma jų grįžta atostogoms, o per jas bando gauti kreditus Lietuvoje. Pabrėžtina, kad dažnai atvejais jie lieka nieko nepešę. Taip yra dėl to, kad kredito bendrovės mato, jog jie nėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai. To reikalaujama iš visų potencialių paskolų gavėjų.

Pajamos – svarbiausia reikalavimas

Be pajamų gavimo, taip pat taikomas reikalavimas turėti švarią kredito istoriją, kuri nekeltų abejonių dėl finansinio patikimumo. Pavyzdžiui, jeigu prieš porą metų buvote paėmę ne vieną vartojimo paskolą ir jų negrąžinote laiku, tuomet gali viskas užstrigti. Paprastai kalbant, jeigu kredito teikėjas pamato, kad anksčiau įsipareigojimus vykdėte atmestinai, jūs galite būti laikomi nepatikimais klientais. Tokių vengia visi paskolų teikėjai. Tačiau, jeigu tokios negrąžintos paskolos buvo prieš labai ilgą laiką, o naujesnės buvo grąžintos sėkmingai, galbūt išimtis ir bus padaryta. Tad, tokiais atvejais, paskola dirbant užsienyje gali būti išduodama taikant išimtis.

Norint sėkmingai gauti paskolą, yra taikomi itin paprasti reikalavimai tiek dirbantiems užsienyje, tiek ir gyvenantiems ir besiverčiantiems mūsų šalyje. Jeigu tie reikalavimai neatitinkami, tuomet paskola nebus suteikiama ir tiek.

Paskolos dirbant užsienyje niekada nebuvo suteikiamos paprasčiau

Esant finansų rinkos ribojimams, daugelis asmenų nesulaukia teigiamo kreditoriaus atsakymo. Kai kurie asmenys dažnai mano klaidingai – paskolos dirbant užsienyje nėra lengviau išduodamos. Tai patvirtina ir pačios finansų įstaigos. Norint sėkmingai gauti vartojimo paskolą, tenka pereiti įprastą procedūrą, kuri įvardijama kreditingumo vertinimo. Be kita ko, tenka atitikti specialius reikalavimus, kurie yra numatyti įstatymuose ir ne tik. Kreditoriai taip pat turi savo vidines taisykles, kurios gali apsunkinti paskolos gavimo procesą. Tad, ką verta žinoti tiems, kurie nori skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių ar sutelktinio finansavimo platformų Lietuvoje?

Gaunamos pajamos dar negarantuoja, kad paskola bus sėkmingai suteikta. Paprastai kalbant, žiūrima į visumą. Kredito teikėjams rūpi ir tai, kokius įsipareigojimus turite kitoms finansų įstaigoms. Jiems svarbu matyti tikslias sumas ir laikotarpius kada tos skolos turi būti grąžintos. Pateikiant kredito paraišką, yra laukelis, kuriame turite nurodyti kokią mėnesio pajamų dalį jūs skiriate kredito ar kitų finansų įstaigų įmokų mokėjimams. Jeigu ta suma bus per daug didelė, tuomet kredito tiekėjas neturės teisės jums suteikti naujos paskolos. Pajamų ir išlaidų santykis skaičiuojamas taip, kad riba brėžiama kai 40 procentų pajamų skiriama visų įmokų mokėjimams.

Paskolos dirbantiems užsienyje kartais suteikiamos pagal išimtis

Be abejo, visada gali būti taikomos specialios išimtys. Ta minėta 40 procentų pajamų riba negalioja tokiais atvejais, jeigu pajamų sumą yra milžiniška. Bet, aišku, kad tokias pajamas gaunantys asmenys vargu ar ims greituosius kreditus. Visgi, šios bendrovės dar skolina bene didžiausiomis palūkanomis Lietuvoje. Norint gauti geriausius pasiūlymus, patartina jų ieškoti ir kitose vietose. Pavyzdžiui, sutelktinio finansavimo sistemos irgi siūlo gana dideles paskolas ilgiems laikotarpiams. Ten galite gauti kreditus gana mažomis palūkanomis. Pabrėžtina, kad tokiose vietose dažniausiai ir kreditingumas vertinamas atidžiau.

Paskolos dirbant užsienyje irgi nėra suteikiamos taip paprastai. Ko gero tikslinga sakyti, tokie asmenys kaip tik susiduria su daugybe iššūkių skolinantis Lietuvoje. Jiems sunkiai sekasi įgyvendinti tam tikrus reikalavimus. Pavyzdžiui, tokiems asmenims sunkiau įrodyti, kad jie gauna pajamas, nes Lietuvoje registrai tokių duomenų negauna ir tiek.

Pajamų įrodymas kredito teikėjui yra pagrindinis žingsnis. Būtina žinoti, kad pajamos dar nieko negarantuoja, nes jos tiesiog gali būti per daug mažos.

Paskolos dirbantiems užsienyje 2020 metais išduodamos kiek griežčiau

Kai kuriems lengva teigti, kad paskolos dabar išduodamos visiems. Tačiau būtina žinoti, kad paskolos dirbantiems užsienyje neretai netgi nėra išduodamos dėl elementarių priežasčių. Apskritai kalbant, jokie vartojimo kreditai nėra išduodami bet kam ir bet kaip. Tik po detalaus kreditingumo įvertinimo paaiškėja ar asmuo gali gauti paskolą ar ne. Priešingu atveju, kreditoriai sulauktų baudos už aplaidų mokumo vertinimą. Tikrai nebėra tie laikai, kai kreditoriai nežiūrėjo net į pajamas ar amžių. Tiesiog vartojimo paskolų rinka dabar yra reguliuojama, o Lietuvos bankas akylai stebi visų vartojimo kredito teikėjų žingsnius. Tad, į ką verta atsižvelgti bandant skolintis internetu?

Dabar paskolos dirbantiems užsienyje neišduodamos tuomet, kai asmuo negali patvirtinti ar kažkaip įrodyti, jog jis gauna tas nurodytas pajamas. Tai yra paprastas reikalavimas, kurį atitikti turi visi. Dirbantys užsienyje sunkiau įrodo pajamų tikrumą nei Lietuvoje dirbantys asmenys.

Paskolos dirbantiems užsienyje ir turintiems nekokią kredito istoriją dar sunkiau skolintis

Aišku, taip pat reikia žinoti, kad asmenys, kurių kredito istorijos nepuošia geri įrašai, gali sulaukti neigiamo atsakymo dėl kredito suteikimo. Pavyzdžiui, asmuo, kuris prieš kelerius metus turėjo paėmęs paskolas ir jų negrąžino, tiesiog naujų kreditų dabar gauti negali. Matote, tokia paskola negali būti suteikiama, nes tai draudžia įstatymai. Kiekvienas kreditorius turi įvertinti kliento situaciją ir nustatyti ar asmuo yra atsakinga ar ne. Tuo labiau, patys kredito teikėjai neori rizikuoti su tokiais asmenimis, kurie nuolatos vengia vykdyti savo įsipareigojimus. Tokiais atvejais, net ir turto įkeitimas vargu ar padės.

Kas liečia dirbančius užsienyje, tai kaip jau minėjome – jie paskolų dažniausiai negauna, nes negali įrodyti pajamų kilmės. Tačiau paskolos jiems gali būti nesuteikiamos ir dėl mažo amžiaus ir dėl gyvenamosios vietose. Paskolų teikėjai turi vidines taisykles, tad jas būtų geriausia perskaityti dar prieš pateikiant kredito paraišką.

Verta žinoti ir tai, kad visi kreditoriai paskolas išduoda tik tuomet, kai matoma, jog nauja paskola ateityje klientui nesudarys jokių nepatogumų ir neapsunkins jo padėties. Tai reiškia, kad bus atliekami specialūs skaičiavimai. Jie atliekami vertinant pajamas ir turimus įsipareigojimus.

Dirbantiems užsienyje pandemija mažai ką keičia

paskolos dirbantiems uzsienyjeLietuvoje gauti kreditą internetu kiekvienam sekasi skirtingai. Taip yra dėl to, kad kiekvienas klientas yra vis kitokioje situacijoje. Vieni gauna didesnes, kiti – mažesnes pajamas. Pajamų suma, kuri gaunama kas mėnesį, yra ypač svarbi ir nuo jos priklauso kokią paskolos sumą galima gauti. Žinoma, paskola dirbantiems užsienyje dažniausiai suteikiama sunkiau, nes vis dėlto – tokiems asmenims tenka atitikti standartinius reikalavimus, kurie numatyti įstatymuose. Kaip bebūtų, jeigu norite pasiskolinti Lietuvoje, bet dirbate kitoje valstybėje, tuomet tikėtina, kad susidursite su nemenkais iššūkiais. Jums teks pateikti visus duomenis apie save, o svarbiausia – riekės atitikti ir kitus reikalavimus, kuriuos tikriausiai niekaip neatitiksite. Tad, ką reikia žinoti tiems, kurie nori pasiskolinti iš lietuviškų kredito bendrovių?

Visi paskolų teikėjai yra įpareigoti laikytis teisės aktų, tačiau ne paslaptis, kad ir jie patys yra nustatę savo taisykles, kurias turi atitikti kiekvienas potencialus klientas. Vienas iš kreditorių keliamų reikalavimų yra tai, jog asmuo pajamas turi gauti Lietuvoje. Supraskite, jeigu darbo užmokestį gaunate iš užsienio valstybė ir į užsienio banko sąskaitą, tai didelė tikimybė, kad kreditorius negalė to matyti. Jis tiesiog neturės galimybės prisijungti prie užsienyje veikiančių informacinių sistemų bei įvairių valstybinių registrų, kaip gali Lietuvoje. Tad, pajamų kilmė yra labai svarbi. Aišku, jeigu kažkaip galite įrodyti, jog gaunate pajamas iš kitų šalių, tuomet viskas bus gerai.

Taip pat būtina suprasti, kad norint gauti paskolą, reikia atitikti ir kitas svarbias taisykles. Pavyzdžiui, pajamų suma, kurią asmuo gauna kas mėnesį, negali būti per daug maža. Priklausomai nuo prašomos paskolos dydžio, turi būti gaunamos atitinkamos pajamos. Klaba eina apie 40 procentų pajamų taisyklę, kurią reikia taikyti kreditingumo vertinimo metu. Paskolų teikėjas negali paskolinti pinigų, jeigu matoma, kad asmens įsipareigojimai yra tokie, kad jau tenka skirti 40 procentų gaunamų pajamų.

Klabant apie kitas taisykles, turite žinoti ir tai, kad kreditoriai nemėgsta tokių asmenų, kurie turi labai blogą kredito istoriją. Pavyzdžiui, turint daug negatyvių įrašų apie negrąžintas skolas, labai sunku gauti naujas paskolas.

Atnaujinta: 2021-01-06