Paskolos turintiems antstolių

Kreditai ir paskolos turintiems antstolių suteikiami atlikus visas standartines procedūras. Šiems asmenims tai puiki galimybė išlipti iš skolų ir NE TIK!


BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos turintiems antstolių gali būti suteikiamos tam tikrai atvejais. Bet, norint gauti kreditą esant tokioje situacijoje, reikėtų viską detaliau apibrėžti. Savaime suprantama, kad turint nepadengtų skolų, naujos skolinimosi galimybės yra ypatingai mažos, bet išimčių kartais vis tiek pasitaiko.

Paskolos turintiems antstolių dažniausiai nėra prieinamos

Taip yra dėl to, kad įsiskolinimai, kurie jau išieškomi priverstiniu būdu, yra registruojami specialiose informacinėse sistemose. Tokia jūsų situacija atsispindi ir kredito istorijos ataskaitoje. Kadangi ją privaloma tikrinti vertinant kreditingumą, jūsų šansai gauti naują paskolą yra labai menki.

Kalbant apie išimtis, reikia paminėti, kad nemažai ką lemia ir paskolos rūšis. Pavyzdžiui, pasitaiko tokių situacijų, kuomet asmuo kreipiasi dėl refinansavimo paskolos tam, kad padengtų įsiskolinimus antstoliams. Paskolos emigrantams irgi dažnai yra aktualios. Tai kartais pasiteisina, bet ne visada.

Išimtis gali būti taikoma jeigu:

  • Asmuo gauna labai nemažas pajamas;
  • Antstolis pagal įstatymus negali nurašyti visos skolos iš karto;
  • Susitariama su antstoliu, kad skola bus padengta visiškai;
  • Matoma, kad asmuo visus kitus įsipareigojimus vykdė ir vykdo kaip priklauso;
  • Asmuo nėra bedarbis.

Paprastai kalbant, paskolos turintiems antstolių kartais išduodamos, bet viską nusprendžia pat kredito teikėjas. Jūs turite būti laikomas patikimu žmogumi, kuris vykdys savo įsipareigojimus. Jeigu antstoliai tiesiog neleidžia jums lengviau grąžinti visos skolos ir augantys delspinigiai jums yra nepriimtini, tuomet galite bandyti gauti paskolas refinansavimo tikslais.

Paskolos turintiems antstolių tik išskirtiniais atvejais

Paskolos turintiems antstoliųPravartu žinoti, kad daugelyje kredito įstaigų keliamas reikalavimas, jog asmuo neturėtų jokių pradelstų mokėjimų ar skolų, kurios išieškomos. Tiesiog turite suprasti, kad paskolos turintiems antstolių beveik neišduodamos, o jeigu ir išduodamos – tai yra labai išimtiniai atvejai. Prie išimčių nereikėtų priskirti paskolų pagal vekselį.

Sekantį kartą, kai bandysite skolintis prieš tai grąžinę visas skolas, turi pasverti visus niuansus. Turite kruopščiai analizuoti kokioje ekonominėje situacijoje esate. Jokiu būdu nereikėtų imti naujos paskolos nepagrįstai dideliems pirkiniams ar paslaugoms pirkti. Tuo labiau, jeigu jūsų situacija prasta, pirmiausia reikėtų žvalgytis ne naujus pirkinius, o tiesiog siekti atsikratyti skolų kaip tik įmanoma greičiau. Tai ženkliai pakeistų jūsų finansinę reputaciją į gerąją pusę.

Antstoliai vargina daugelį žmonių

Nemaža dalis vartotojų turi daug jų pečius slegiančių skolų. Ir tai neabejotinai yra labai sudėtingos bei liūdnos situacijos, kadangi jei finansiniai įsiskolinimai yra pernelyg dideli, žmonės nuolatos gyvena labai didelėje įtampoje, kuri galiausiai gali peraugti į sudėtingą depresiją. Kaip bebūtų, tokiais atvejais taip pat dažnai priimami skuboti ir labai klaidingi sprendimai. Pavyzdžiui, nemažai į skolas įklimpusių žmonių mano, kad paskolos turintiems antstolių galėtų būti pats tinkamiausias jų dabartinių finansinių rūpesčių sprendimas. Tačiau ar tikrai manote, kad toks požiūris yra teisingas? Ar galvojate, kad turėdami labai daug finansinių įsipareigojimų, kurių nebegalite padengti, yra teisinga gauti dar vieną papildomą paskolą? Toks požiūris yra labai neatsakingas ir nepareigingas.

Ką jau kalbėti apie tai, kad jis dar labiau klampina į skolas. Būtent dėl šios priežasties jau seniai paskolos turintiems antstolių vartojimo paskolų teikėjų bendrovėse nėra suteikiamos. Kreditoriai yra labai griežtai prižiūrimi, todėl jie kasdien vadovaujasi atsakingo skolinimo taisyklėmis ir mūsų šalyje galiojančiais įstatymais. Todėl jei į juos kreipiasi įskolinęs fizinis asmuo, kuris nori gauti dar vieną papildomą paskolą, ji jam tikrai nėra suteikiama. Vietoje to, reikėtų pagalvoti apie paskolų refinansavimo paslaugas, kurios padeda lengviau atsistoti ant kojų, išvengiant pernelyg didelių finansinių įsipareigojimų ir papildomų sankcijų, kurios yra taikomos tuomet, kai paskolų nebepajėgiama grąžinti laiku.

Paskolos turintiems antstolių padeda refinansuoti skolas

Paskolos turintiems antstoliųTuo tarpu, jei jūs dar nebuvote spėję kreiptis į kreditorius dėl savo turimų paskolų refinansavimo, galbūt iki šiol niekuomet nesidomėjote tokiomis šiuolaikinėmis finansinėmis paslaugomis ir nieko apie jas nežinote? Jei taip, tuomet turėtumėte atminti, kad tik paskolų refinansavimo paslaugų atveju jūs galite sumažinti savo įsipareigojimus. Tokiais atvejais visos jūsų turimos paskolos, kurias esate gavę skirtingose kredito bendrovėse, bus apjungtos ir perkeltos į kitą bendrovę, kurioje yra teikiamos paskolų refinansavimo paslaugos. Taip pat tokiai refinansuotai paskolai bus pritaikytos kur kas palankesnės sąlygos, t.y. mažesnė palūkanų norma ir ilgesnis paskolos grąžinimo terminas. Todėl jums bus kur kas lengviau padengti savo turimus finansinius įsipareigojimus.

Mitas: kreditai turintiems antstolių nesuteikiamos su kažkokiomis išlygomis

Internete yra daugybė vietų, kur galima gauti vartojimo kreditus bei paskolas. Tačiau, vis garsiau kalbama, kad paskolos turintiems antstolių tampa labiau patrauklios. Neva ten siūlomos mažesnės palūkanomis bei lengvesnės grąžinimo sąlygos. Žinoma, kai kuriose sutelktinio finansavimo platformose iš tiesų siūlomos nemažos pinigų sumos su žemomis palūkanomis, bet tai nereiškia, kad pinigus gauti yra lengva. Kaip ir visur, taip ir šiose platformose yra gana griežta tvarka, kurios neatitikus, paskolos neišduodamos. Supraskite, kad paskolos turintiems antstolių nėra gaunamos lengviau, jos galbūt gaunamos tik geresnėmis sąlygomis – žemesnėmis palūkanomis, ilgesniam terminui ir t.t. Bet, visą parą kreditą neišduodami.

Kiekvienas ketinantis skolintis internetu turi suvokti, kad visi kreditai išduodami neperžengiant įstatymų keliamų reikalavimų. Asmenys, kurie galvoja, kad paskolos tokiose vietose išduodamos ir tai atvejais, jeigu turima daug skolų, tiesiog labai klysta. Joks kreditorius neinvestuos į paskolą, jeigu matysis, kad paskolos gavėjas turi daug įsipareigojimų, tuo labiau – vėluotinų. Tai nepriimtina rizika.

Taip pat turite suprasti, kad sutelktinio finansavimo platformose paskolos sumos yra surenkamos. Nėra taip, kad vieną sumą finansuoja vienas fizinis asmuo. Dažniausiai paskolos suma surenkama iš kelių, keliolikos ar kelių dešimčių investuotojų surinktos sumos. Galiausiai, paskolos suma pervedama klientui ir tiek.

Nevėluokite antstoliams

Kai ateina metas mokėti įmokas pagal grafiką, jokių būdu nereikėtų vėluoti. Tikrai nebus taip, kad kreditoriai jūsų pasigailės. Viskas vyksta kaip ir bankuose bei kreditų bendrovėse – jeigu vėluojate, kaupiasi delspinigiai ir t.t. Skolas administruoja būtent sutelktinio finansavimo platforma, o ne tie investuotojai, kurie investavo į jūsų prašomą paskolą.

Skolos išieškojimo procedūra atliekama lygiai taip pat kaip tai daro bankai bei kiti kreditoriai. Pirmiausia bandoma viską spręsti ikiteisminiu būdu – derybų keliu. Jeigu nepavyksta, tuomet viskas keliauja į teismą. Bet kokiu atveju, jeigu bus pradėtas skolos išieškojimas, jūs jau tuomet padidinate savo išlaidas, nes jūs turėsite sumokėti pinigus už teisininkų pagalbą, kuria naudojasi sutelktinio finansavimo platforma.

Tad, jeigu galvojate, kad ilgalaikės paskolos turintiems antstolių gaunamos su kažkokiomis išlygomis, tuomet labai klystate, nes taip nėra.

Ar turint antstoliams skolų, galima gauti naujas paskolas?

paskolos turintiems antstoliųNorint gauti paskolą visada reikia atkreipti dėmesį į kreditorių pateikiamas sąlygas. Pasak ekspertų, daugelis asmenų skolinasi nieko negalvodami. Paskolos turintiems antstolių gali būti neišduodamos dėl kelių priežasčių, tačiau tokie asmenys nė nebando gilinti į esamas priežastis. Visos paskolos, kurios tiekiamos Lietuvoje, turi būti išduodamos be jokių įstatymų pažeidimų. Dar yra mokumo vertinimo nuostatai, kurių privalu laikyti visiems paskolų teikėjams. Dirbantys užsienyje susiduria su daugiau problemų, nes tiesiog jie negali paprastai įrodyti, jog kitoje šalyje tas pajamas gauna. Tad, jeigu visas pajamas gauna kitoje valstybėje, turėkite galvoje, kad susidursite su problemomis bandant skolintis pinigų Lietuvoje.

Visiems užsienyje dirbantiems asmenims pravartu žinoti, kad kreditingumas tikrinamas remiantis gautais duomenimis. Visi kliento pateikti duomenys turi būti patikrinti atidžiai. Peržiūrima informacija specialiose informacinėse sistemose bei valstybiniuose registruose. Kaip manote, kokiu būdu kreditorius turi patikrinti informaciją apie jūsų gaunamas pajamas, jeigu tokie duomenys yra registruojami kitoje šalyje? Juk Lietuvoje veikiančios paskolų bendrovės neturi prieigos patikrinti informacijos tikrumo. Tai dažniausiai ir tampa pagrindine priežastimi, kodėl dirbantys užsienyje kreditų tiesiog negauna. Paskolos turintiems antstolių gali būti išduodamos tik tuomet, kai tokie asmenys sugeba pateikti įrodymus apie pajamų gavimą.

Pabrėžtina, kad nepakanka vieno mėnesio duomenų tam, kad būtų suteiktas kreditas. Įstatymai ir mokumo vertinimo nuostatai numato, kad pajamų vidurkį reikia vesti pagal paskutinius keturis mėnesius. Tad, jeigu užsienyje dirba dar tik nepilnus keturis mėnesius ar trumpiau, jums paskolos Lietuvoje gauti nepavyks. Tai liečia vartojimo paskolas ir kreditus. Būsto paskolų išdavimui taikomi dar griežtesni reikalavimai.

Kaip bebūtų, paskolos turintiems antstolių vis dėlto gali būti išduodamos, jeigu atitinkamos visos sąlygos. Kaip jau minėta, teks įrodyti, jog tas pajamas gaunate. Taip pat ir pati pajamų suma turi būti pakankama ir nekelianti jokių abejonių ar sugebėsite kas mėnesį įmokėti įmokas. Dar vienu reikalavimu laikoma tai, kad asmuo privalo turėti švarią kredito istoriją. Jeigu turi uždelstų skolų, tuomet vėlgi – kreditoriai turbūt atsisakys suteikti paskolą.

Atnaujinta: 2020-12-15