Skolinkis iš žmonių ir pamatysi kaip viskas yra paprasta. Sutelktinio finansavimo dėka galima gauti kreditus, kurie siekia net 10 000 eurų.

Pasiskolinti norimą sumą galima nurodant savo duomenis – tiesiog tradiciškai pateikus kredito paraišką sutelktinio finansavimo platformoje ir tiek. Galiausiai, atėjus laikui, matysite ar jūsų paraiška bus patvirtinta ar ne.

Skolinkis iš žmonių ir palūkanas galėsi nustatyti pats

Bene geriausias privalumas skolinantis iš paprastų fizinių asmenų – galimybė nustatyti kokias palūkanas pageidaujama mokėti. Jūs galėsite nustatyti kokių palūkanų norėsite. Aišku, turite suprasti ir tai, kad labai žemos palūkanos dažnai atbaidys investuotojus. Tad, jums reikės vadovautis rekomendacijomis. Mažiausiomis palūkanomis pasiskolinti pavyksta tiems asmenims, kurių kredito reitingas vertinamas aukščiausiais balais. Matote, tokie žmonės gali gauti vartojimo kreditus dėl to, kad jų finansinė padės vertinama geriausiais balais ir jie atrodo visiškai patikimi.

skolinkis is zmoniuKuo patikimiau atrodo besiskolinantis žmogus, tuo didesnius šansus jis turi gauti kreditą. Pavyzdžiui, toks asmuo gali gauti netgi maksimalias sumas ilgiausiems laikotarpiams. Taip pat reikia pabrėžti, kad neretai geriausios reputacijos klientai nėra įpareigoti pateikti papildomas garantijas.

Papildomas garantijas dažniausiai turi patiekti tie asmenys, kurių kreditingumas vertinamas žemesniais balais. Garantijos, kurių reikalauja kreditoriai – užstatas. Tai reiškia, kad kai kurie investuotojai minėtose platformose nefinansuos paskolos sumos įtartinam žmogui, kol šis nepateiks užstato. Tad, kai kuriais atvejais tokiose platformose gali būti reikalaujamas turto įkeitimas.

Skolinkis iš žmonių, bet tai daryk atsakingai. Jokiais būdais nebandyk skolintis turėdamas per daug skolų ir jas slėpdamas. Jeigu apgaulės būdu tau pavyks gauti kreditą iš tokių sistemų, vis tiek gali prisidaryti bėdų. Tai reiškia, kad kreditinis sukčiavimas bus laikomas nusikaltimu nepaisant to ką bandei apgauti. Tokiose sistemose viską atlieka sistemos operatoriai, o žmonės, kurie investuoja pinigus į paskolas, tiesiog nieko nedaro, nes už juos padaro būtent sistemų administracija. Tad, nebandyk skolintis iš žmonių, jeigu nežinai ar pavyks grąžinti viską laiku.

Norint gauti paskolą iš fizinių asmenų, paprasčiausiai reikia įvertinti ar tas skolas pavyks grąžinti laiku.