Svetainė MegaPaskolos.lt nerenka tokių vartotojų asmeninių duomenų kaip: el. paštas, vardas ir pavardė, adresas ir t.t. Visi šioje svetainėje saugojami duomenys yra susiję su technine tinklapio analize ir vartotojų naršymo patirties gerinimu.

Kokius duomenis saugojame?

Šioje svetainėje saugomi tik tie duomenys, kurie reikalingi tinkamam svetainės veikimui užtikrinti. Pavyzdžiui, šioje svetainėje gali būti saugojami duomenys, kurie susiję su naršymu. Tinklapis renka duomenis apie svetainės lankytojų skaičių, jų šaltinius, praleistą laiką svetainėje ir t.t. Tai padeda analizuoti svetainės lankytojų skaičių ir jų naršymo įpročius. Šioje svetainėje saugojami duomenis, kurie susiję su techniniu turinio pateikimu. Pavyzdžiui, gali būti išsaugomi paveikslėliai tam, kad kas kart užkrovus puslapį, jis pradėtų veikti kuo greičiau.

Svetainės slapukai (Cookies)

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Jie reikalingi tam, kad būtų galima užtikrinti vartotojų interesus atitinkančio turinio pateikimą. Ši svetainė taip pat naudoja trečiųjų šalių slapukus. Tai reiškia, kad pagal jūsų naršymo istoriją gali būti pateikiamos atitinkamos reklamos. Duomenys saugojami jūsų įrenginyje, tad dėl šios priežasties, apsilankius kitoje svetainėje, reklamos leidėjai (trečiosios šalys) gali pateikti panašias ar net identiškas reklamas. Pabrėžiama, kad šioje svetainėje nerenkama jokia jautri asmeninė informacija.