Asmeninė paskola

Asmeninė paskola – skolinimosi galimybė, leidžianti sulaukti individualių sąlygų. Sąlygos nustatomos pagal kliento esamą ekonominę padėtį, o tai reiškia, kad nuo to priklausys ir nustatyta metinių palūkanų norma.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Apie asmenines paskolas siūlome pasidomėti žemiau nurodytoje informacijoje.

Lietuvoje asmeninė paskola siūloma bankuose ir greitųjų paskolų bendrovėse

asmenine paskolaDažniausiai dėl individualaus pasiūlymo reikia kreiptis į patį kredito teikėją. Daugelis asmenų, rinkdamiesi kreditorių, nepagalvoja, kad kiekvienas jų gali išsiderėti specialius pasiūlymus. Trumpai tariant, jeigu jums reikia paskolos kuo geresnėmis sąlygomis, tuomet nebijokite derėtis.

Bankai, greitųjų paskolų įmonės, sutelktinio finansavimo platformose bei unijos gali pasiūlyti skirtingas palūkanas bei kitas sąlygas atsižvelgiant į kliento padėtį. Bet, nereikia manyti, kad esant blogoje situacijoje, jums bus pasiūlytos mažesnės palūkanos. Dažniausiai viskas yra priešingai.

Daug palankesnių sąlygų sulaukia tie klientai, kurie gauna gana dideles pajamas ir neturi didelių įsipareigojimų. Aišku, jiems keliamas reikalavimas ir dėl nepriekaištingos kredito istorijos. Jeigu iš jos bus matyti, kad skolos grąžinamos pavėluotai, tai jau būtų didžiulis minusas jums.

Kredito bendrovėse bei kitos finansų įstaigos asmeninius kreditus siūlo atsižvelgiant į visą situaciją. Įvertinamos jūsų pajamos ir turimi įsipareigojimai, o tada nesunkiai paskaičiuojama kokią maksimalią paskolos sumą galite gauti. Tokiu pat principu paskaičiuojamas ir grąžinimo terminas.

Asmenims, kurių kredito istorija yra bloga, nereikėtų tikėtis kažkokių geresnių sąlygų. Ko gero viskas bus atvirkščiai. Pavyzdžiui, jeigu iš kredito istorijos matoma, kad anksčiau skolas grąžinote pavėluotai, bet jas vis dėlto grąžinote, tuomet jums ko gero bus siūlomos standartinės sąlygos.

Asmeninė paskola geromis sąlygomis dažniausiai siūloma tiems asmenims, kurių gaunamų pajamų vidurkis yra nemažas. Bet, taipogi reikia įvertinti ir esamus įsipareigojimus. Kuo jų mažiau, tuo geriau jums.

Dažniausiai asmeniniai kreditai imami tuomet, kai reikia nemažos sumos. Taip pat klientai dažnai gali ką nors įkeisti kredito teikėjui. Turėkite galvoje, kad įkeitimas yra kaip garantija ir užtikrinimas, jog skolą grąžinsite laiku. Tačiau, turto įkeitimas jokiu būdu negali būti alternatyva gaunamų pajamų įvertinimui. Tad, žūtbūt viskuo kruopščiau pasidomėkite.