Asmeninė paskola yra geriausias sprendimas, leisiantis paskolos įmokas išdalinti ne per kelis, o per keliolika ar net daugiau metų! Skolinamos sumos taip yra žymiai didesnės.

Apie asmenines paskolas siūlome pasidomėti žemiau nurodytoje informacijoje.

Lietuvoje asmeninė paskola siūloma bankuose ir greitųjų paskolų bendrovėse

asmenine paskolaDažniausiai dėl individualaus pasiūlymo reikia kreiptis į patį kredito teikėją. Daugelis asmenų, rinkdamiesi kreditorių, nepagalvoja, kad kiekvienas jų gali išsiderėti specialius pasiūlymus. Trumpai tariant, jeigu jums reikia paskolos kuo geresnėmis sąlygomis, tuomet nebijokite derėtis.

Bankai, greitųjų paskolų įmonės, sutelktinio finansavimo platformose bei unijos gali pasiūlyti skirtingas palūkanas bei kitas sąlygas atsižvelgiant į kliento padėtį. Bet, nereikia manyti, kad esant blogoje situacijoje, jums bus pasiūlytos mažesnės palūkanos. Dažniausiai viskas yra priešingai.

Daug palankesnių sąlygų sulaukia tie klientai, kurie gauna gana dideles pajamas ir neturi didelių įsipareigojimų. Aišku, jiems keliamas reikalavimas ir dėl nepriekaištingos kredito istorijos. Jeigu iš jos bus matyti, kad skolos grąžinamos pavėluotai, tai jau būtų didžiulis minusas jums.

Kredito bendrovėse bei kitos finansų įstaigos asmeninius kreditus siūlo atsižvelgiant į visą situaciją. Įvertinamos jūsų pajamos ir turimi įsipareigojimai, o tada nesunkiai paskaičiuojama kokią maksimalią paskolos sumą galite gauti. Tokiu pat principu paskaičiuojamas ir grąžinimo terminas.

Asmenims, kurių kredito istorija yra bloga, nereikėtų tikėtis kažkokių geresnių sąlygų. Ko gero viskas bus atvirkščiai. Pavyzdžiui, jeigu iš kredito istorijos matoma, kad anksčiau skolas grąžinote pavėluotai, bet jas vis dėlto grąžinote, tuomet jums ko gero bus siūlomos standartinės sąlygos.

Asmeninė paskola geromis sąlygomis dažniausiai siūloma tiems asmenims, kurių gaunamų pajamų vidurkis yra nemažas. Bet, taipogi reikia įvertinti ir esamus įsipareigojimus. Kuo jų mažiau, tuo geriau jums.

Dažniausiai asmeniniai kreditai imami tuomet, kai reikia nemažos sumos. Taip pat klientai dažnai gali ką nors įkeisti kredito teikėjui. Turėkite galvoje, kad įkeitimas yra kaip garantija ir užtikrinimas, jog skolą grąžinsite laiku. Tačiau, turto įkeitimas jokiu būdu negali būti alternatyva gaunamų pajamų įvertinimui. Tad, žūtbūt viskuo kruopščiau pasidomėkite.

Asmeninės paskolos ieškokite ir sutelktinio finansavimo sistemose

Niekaip negalite apsispręsti kurio kredito teikėjo pasiūlymu pasinaudoti? O jūs bent jau domėjotės ką reiškia asmeninė paskola iš sutelktinio finansavimo sistemų? Ar žiūrėjote šių platformų pasiūlymus? Jeigu jums dar kyla klausimų, vadinsi ne viską išsiaiškinote iki galo. Mat, minėtos platformos dabar yra įvardijamos kaip didžiausios konkurentės greitųjų kreditų teikėjams. Tose platformose galima skolinti gerokai naudingesnėmis sąlygomis.

Terminai ir paskolų sumos yra ypač praplečiančios skolinimosi galimybes net ir nelabai dideles pajamas gaunantiems asmenims. Tačiau, nereikia iš karto per daug džiūgauti, nes vis dėlto – kai kurios platformos turi griežtesnes sąlygas dėl kreditingumo vertinimo. Tad, jomis reikia pasidomėti plačiau.

asmenines paskolosTie, kurie nori pasiskolinti kelis tūkstančius eurų keliems metams, turi žinoti, kad sutelktinio finansavimo platformos ko gero galės pateikti naudingiausią pasiūlymą. Žinoma, tai taikoma tuomet, jeigu vengiama kreiptis į komercinius bankus. Šiose platformose galima skolintis net ir penkiaženkles sumas, tačiau viskas galiausiai priklausys nuo paskolos gavėjo padėties.

Tie, kurie gauna mažas pajamas, bet nori pasiskolinti nemažą sumą, turi nustatyti kuo ilgesnį terminą, nes tik jo dėka mėnesio įmokos bus mažesnės. Kuo mažesnės mėnesio įmokos, tuo didesnė tikimybė, jog paskola bus suteikta. Aišku, reikia atsižvelgti į visumą, nes kriterijų yra ir daugiau. Asmeninės paskolos gavėjams tie kriterijai nustatomi individualiai, bet taisyklės – tos pačios.

Kalbant apie kriterijus, kuriuos nustato sutelktinio finansavimo platformos, tai jie galima sakyti yra labai paprasti. Klientai turi gauti pajamas, kurios nebūtų mažos ir nebūtų pažeidžiančios atsakingo skolinimo principų. Tas pats liečia ir turimus įsipareigojimus – kuo jų daugiau, tuo sudėtingiau gauti naują paskolą.

Kreditingumo vertinimo metu bus atliekami reikiami skaičiavimai. Tada gali būti nustatoma kokią maksimalią sumą galima skolintis ir per kokį laikotarpį tektų tą skolą grąžinti. Atminkite, kad preliminarios skaičiuoklės gali rodyti netikslią informaciją. Ieškantiems asmeninės paskolos skaičiuoklės gali rodyti skirtingus rezultatus.

Verta pabrėžti, kad asmenims, turintiems labai daug problemų su įsipareigojimų vykdymu, apskritai reikėtų vengti skolinimosi iš naujo. Tokiems asmenims, kuri turi pradelstų mokėjimų, sutelktinio finansavimo platformose skolintis beveik neįmanoma. Tiesiog kreditoriai vengia tokių klientų ir tiek, nes ir taip aišku, kad gali kilti problemų su pinigų grąžinimu.

Asmeninė paskola suteikiama ir su turto įkeitimu, ir be jo

Asmeninė paskola pasižymi tuo, kad klientas gali rinktis kredito tipą pagal turto įkeitimą. Esmė tame, kad turto įkeitimas užtikrina lankstesnes paskolos grąžinimo sąlygas. Pavyzdžiui, standartinis kreditas pasižymi tuo, kad atsižvelgiama į įprastas sąlygas ir klientui siūlomas maksimalus vartojimo kredito terminas siekia iki kelių metų. Tačiau, kai imama paskola su turto įkeitimu, sąlygos smarkiai keičiasi. Klientas dažniausiai gali rinktis didesnę paskolos sumą ir grąžinimo laikotarpį, kuris kai kur gali siekti netgi 30 metų. Tad, gerai pagalvokite kaip skolintis jums būtų geriausia.

Asmeniniai kreditai gali būti specializuoti

Pagal individualius poreikius besiskolinantys asmenys turėtų žinoti, kad kreditų teikėjai gali pareikalauti skirtingos informacijos apie jus ir jūsų šeimą. Pavyzdžiui, jeigu renkatė specializuotą asmeninę paskolą automobilio įsigijimui, tuomet tikėtina, kad kreditoriai gali reikalauti perkamos transporto priemonės įkeitimo. Tas pats liečia ir būsto remonto paskolas – kreditoriai gali prašyti įkeisti turimą būstą ar kitą nekilnojamą turtą.

Atnaujinta: 2022-05-02