Paskolos visiems

Ieškote geriausio sprendimo, kuris padėtų kaip nors išspręsti sunkią finansinę problemą? Paskolos visiems gali padėti, jeigu jos yra išduodamos geromis sąlygomis.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą
penktas

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7.2%

Gauti paskolą

Norint pasiskolinti už labai žemas palūkanas, reikia atkreipti dėmesį  į visus kreditorių pasiūlymus. Jie yra skirtingi. Aišku, dėmesio sulaukti turi ir nustatyta tvarka.

Skolinimo tvarka numato, kad paskolos visiems išduodamos pagal tam tikras taisykles

Kredito įstaigose matysite, kad kokios taisyklės yra pateiktos. Dauguma bendrovių nurodo labai panašius reikalavimus, kai kurie netgi yra identiški. Bet, tie reikalavimai yra susiję su įstatymais. Mat, jie nurodo pagal kokius kriterijus būtina vertinti kliento mokumo galimybes.

Kalbant apie įstatymus, klientai turi žinoti, jog bendrovės negali išduoti vartojimo paskolų ir kreditų asmenims, turintiems didžiulius įsiskolinimus. Paprastai kalbant, paskolos visiems išduodamos apskaičiuojant skolinimosi limitą.

paskolos visiemsSkolinimosi limitas visiems apskaičiuojamas naudojant identišką metodiką. Paimamos visos kliento turimos paskolos ir kreditai bei kiti finansiniai įsipareigojimai ir žiūrima, ar ta suma neviršija kliento gaunamų pajamų. Tiesa, įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms turi būti mažesni nei 40 procentų pajamų.

Reikia paminėti tai, kad kartasi dėl 40 proc. pajamų taisyklės gali būti daromos išimtys. Pavyzdžiui, asmuo, kuris gauna kelis tūkstančius eurų ir 40 procentų jo pajamų išleidžiama apmokėti už paskolas bei kitas panašias paslaugas, tokiu atveju gali būti nekreipiama dėmesio į šį reikalavimą.

Paprasčiausiai, kelis tūkstančių eurų per mėnesį gaunantis asmuo, kuris skiria 40 proc. pajamų įsipareigojimų finansų įstaigoms vykdymui, vis tiek dar turi gana nemažai pajamų, kurias gali skirti įmokų mokėjimui.

Kalbant apie kitas taisykles, klientams taipogi pabrėžiama, kad asmenys, kurie yra registruoti skolininkai, neturėtų vargti – jiems paskolos neišduodamos. Paskolos visiems išduodamos tik po to, kai įvertinamas mokumas ir atsakingumas. Tai reiškia, kad bus peržiūrėta jūsų kredito istorija ir ne tik.

Įstatymai pabrėžia ir tai, kad besiskolinantys asmenys turi būti pilnamečiai ir jų veiksnumas negali būti niekaip apribotas. Paskolos visiems turi būti išduodamos laikantis įstatymų numatytos tvarkos. Jeigu tos tvarkos nesilaikoma, tada reikės laukti atitinkamos atsakomybės.