Greita paskola internetu gali būti suteikia nuolatiniam Lietuvos gyventojui kuris turi tvarias pajamas ir gerą kredito reitingą. Kas yra laikoma tvariomis pajamomis? Tai pajamos gautos už autorines sutartis, pajamos gautos iš individualios veiklos, pajamos gautos už darbą dirbant pagal verslo liudijimą ar pajamos gautos dirbant pagal darbo sutartį.

Greita paskola internetu nebus suteikta asmeniui, kuris galvoja, jog bedarbio ar kitos socialinės išmokos yra laikomos tvariomis pajamomis. Prieš keletą metų asmens galimybės gražinti paskolą, praktiškai, buvo išvis netikrinamos. Daugelis greitųjų kreditų bendrovių dalino greitas paskolas į kairę ir dešinę, net nepasigilindami ar žmogus gauna kokių nors pajamų per mėnesį ar ne. Laimei, bėgant metams buvo priimta daugybė įstatymų pakeitimų. Šių įstatymų dėka buvo sukontroliuotos nesąžiningos greitųjų kreditų bendros, kurios dalino paskolas betkam. Būta atvejų, kai dėl pažeidimų bendrovės buvo nubausto labai didelėmis baudomis. Buvę ir atvejų kai už grubius įstatymų pažeidimus buvo atimtos licenzijos versti šia veikla.

Greita paskola internetu su labai geromis sąlygomis

Greita paskolaPriešingai, nei keletą metų atgal, dabar asmuo gali pasiskolinti bene geriausiomis sąlygomis. Tai lėmė naujų kredito bendrovių atėjimą į rinką, dėl kurios susidarė didelė konkurencija ir įmonės pradėjo varžytis kuri skolins pigiau. Tokiu būdu buvo siekiama pritraukti ne tik naujų klientų, bet ir pervilioti konkurentų klientus ir pasiūlyti jiems dar geresnes sąlygas. Greita paskola šiuo metu gali pasitarnauti gražinant senus įsiskolinimus kurie velkasi keletą metų. Labai populiarus šiuo metu yra paskolų refinansavimas. Tai būdas senus įsiskolinimus padengti kita paskola. Tiesa, ta kita paskola būtų kur kas pigesnė ir mokėtumėte žymiai mažesnes įmokas nei kad šiol.

Greita paskola internetu įsiskolinusiems

greita paskola įsiskolinusiemsGreita paskola įsiskolinusiems gali padėti refinansuoti senus turimus įsiskolinimus, kurių palūkanų norma buvo paskaičiuota neprotingai. Paskolų refinansavimas, būtent, ir yra viena dažniausių priežasčių kodėl imamos greitos paskolos. Tik reikėtų nepamiršti, kad norint refinansuoti savo įsiskolinimus, asmuo vistiek privalo turėti tvarias pajamas. Paskolų refinansavimas yra lygiai kaip paskola kurią imate kitiems įsiskolinimams padengti. Tiesa, refinansavimui taikomis kiek švelnesnės mokumo tikrinimo sąlygos, nes tikrinama ar refinansavus paskolas, naujoji paskola nesieks 40% asmens mėnesinių pajamų.