Ir jus šiuo metu labai domina pigiausi kreditai Lietuvoje? Dabar yra nemažos galimybės skolintis labai žemomis palūkanomis.

Skolinimosi terminai, palyginus su ankstesniais laikais, dabar yra nusitęsę net iki 10 metų. Vartojimui skirtas paskolas ir kreditus gali gauti visi asmenys, kurie atitinka įstatymų numatytas sąlygas.

Patys pigiausi kreditai yra skirti tiems, kurie yra mažiausiai rizikingi

pigiausi kreditaiBesiskolinantys asmenys įprastai yra sugrupuoti į atitinkamas kategorijas. Pavyzdžiui, gali būti nustatomi skolinimosi reitingai, kurie priskiriami klientams. Blogiausia reitingą gali būti nurodomas raide D. Kiek geresnis raide C, net tai irgi būtų rizikinga grupė. B skolinimosi reitingas nurodo, kad yra šiokia tokia rizika, na o A reitingą yra laikomas pačiu geriausiu. A reitingu pažymėti klientai yra labiausiai laukiami paskolų bendrovėse. Aišku, kaip tie reitingai sudaromi – nežinoma.

Verta žinoti, kad net ir turint gerą skolinimosi reitingą, pigiausi kreditai gali būti neprieinami. Taip gali nutikti dėl paprastos priežasties – staiga nutrūkęs pajamų gavimas. Pavyzdžiui, jūsų reitingas yra pats geriausias, bet vakar netekote darbo. Tai reiškia, kad neturėdami pajamų šaltinio, neturėsite galimybės mokėti paskolos įmokų. Tad, jūsų kredito paraiška bus visur atmesta. Kredito teikėjai tikrai mato ar jūs gaunate pajamas ar ne.

Svarbu atminti, kad paraiškoje apteikti duomenis yra patikrinami. Paprasčiau kalbant, jeigu kreipsitės dėl paskolos, kredito teikėjas patikrins SODROS duomenų bazę ir matys ar jūs esate dirbantis ar ne. Tad, tokia informacija jau iš karot leidžia suprasti ar reikėtų kreiptis dėl paskolos ar ne.

Pigiausi kreditai siūlomi geriausią skolinimosi reitingą turintiems asmenims. Tačiau, reikia suprasti, kad galiojanti tvarka gali pakišti koją net ir tiems, kurie gauna pajamas. Pavyzdžiui, jūs gyvenime niekada nevėlavote mokėti įmokų, turite kažkokius įsipareigojimus ir darbą. Tai dar nereiškia, kad nebus rizikinga jums skolinti pinigus. Dėl šios priežastie yra nustatyti skolinimosi limitai. Tas limitas apskaičiuojamas vertinant jūsų pajamas ir jau turimus įsipareigojimus. Kai 40 procentų pajamų jau skirsite įmokoms finansų bendrovėms, tuomet jau būsite laikomi pasiekusiais skolinimosi ribas.

Pigiausias kreditas parenkamas pagal tikslus

Atkreipkite dėmesį į tai, kad kreditai gali būti pasirenkami pagal skolinimosi tikslus. Pavyzdžiui, norint paskolą panaudoti keliems tikslams, ko gero bus siūlomas standartinis vartojimo kreditas. Tačiau, jeigu pasirenkama didelė suma ilgam laikotarpiui, o pati paskola skirta NT remontui, tuomet viskas gali keistis.

NT remonto paskola gali būti suteikiama ne su fiksuotomis, o kintamosiomis palūkanomis. Tai reikštų, kad po kažkurio laiko mėnesio įmokų dydis gali keistis. Pavyzdžiui, pasirinkus tokią paskolą su kas trijų mėnesių kintamosiomis palūkanomis, jūs mokėtumėte vis didesnes įmokas. Taip yra dėl to, kad ECB jau yra paskelbę apie palūkanų kėlimą artimiausius metus. Tad, labai svarbu tinkamai įvertinti kas dedasi pasaulyje, ypač finansų rinkose.

Pigiausi kreditai gali būti išduodami ir įvairių didelių pirkinių pirkimui su įkeitimu. Pavyzdžiui, kai paskola reikalinga automobilio įsigijimui, ją galite gauti mažomis palūkanomis. Bet, pats automobilis bus kaip užstatas. Jis galutinai jums priklausys tada kai sumokėsite paskutinę įmoką. Iki tol laiko tiesiog naudosite transportu, bet jo parduoti neturėsite teisės.

Primenama, kad pigiausiai skolintis gali asmenys, kurie iš esmės atitinka visus paskolos teikėjo iškeltus reikalavimus. Įprastai noriai pinigus kreditoriai skolina nemažai uždirbantiems, mažai skolų ir kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms.

Tad, prieš galvodami pateikti paskolos paraišką, apžvelkite ar iš tiesų atitinkate visus kreditoriaus keliamus reikalavimus.