Ir jus šiuo metu labai domina pigiausi kreditai Lietuvoje? Dabar yra nemažos galimybės skolintis labai žemomis palūkanomis.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Skolinimosi terminai, palyginus su ankstesniais laikais, dabar yra nusitęsę net iki kelerių metų. Vartojimui skirtas paskolas ir kreditus gali gauti visi asmenys, kurie atitinka įstatymų numatytas sąlygas.

Patys pigiausi kreditai yra skirti tiems, kurie yra mažiausiai rizikingi

pigiausi kreditaiBesiskolinantys asmenys įprastai yra sugrupuoti į atitinkamas kategorijas. Pavyzdžiui, gali būti nustatomi skolinimosi reitingai, kurie priskiriami klientams. Blogiausia reitingą gali būti nurodomas raide D. Kiek geresnis raide C, net tai irgi būtų rizikinga grupė. B skolinimosi reitingas nurodo, kad yra šiokia tokia rizika, na o A reitingą yra laikomas pačiu geriausiu. A reitingu pažymėti klientai yra labiausiai laukiami paskolų bendrovėse. Aišku, kaip tie reitingai sudaromi – nežinoma.

Verta žinoti, kad net ir turint gerą skolinimosi reitingą, pigiausi kreditai gali būti neprieinami. Taip gali nutikti dėl paprastos priežasties – staiga nutrūkęs pajamų gavimas. Pavyzdžiui, jūsų reitingas yra pats geriausias, bet vakar netekote darbo. Tai reiškia, kad neturėdami pajamų šaltinio, neturėsite galimybės mokėti paskolos įmokų. Tad, jūsų kredito paraiška bus visur atmesta. Kredito teikėjai tikrai mato ar jūs gaunate pajamas ar ne.

Svarbu atminti, kad paraiškoje apteikti duomenis yra patikrinami. Paprasčiau kalbant, jeigu kreipsitės dėl paskolos, kredito teikėjas patikrins SODROS duomenų bazę ir matys ar jūs esate dirbantis ar ne. Tad, tokia informacija jau iš karot leidžia suprasti ar reikėtų kreiptis dėl paskolos ar ne.

Pigiausi kreditai siūlomi geriausią skolinimosi reitingą turintiems asmenims. Tačiau, reikia suprasti, kad galiojanti tvarka gali pakišti koją net ir tiems, kurie gauna pajamas. Pavyzdžiui, jūs gyvenime niekada nevėlavote mokėti įmokų, turite kažkokius įsipareigojimus ir darbą. Tai dar nereiškia, kad nebus rizikinga jums skolinti pinigus. Dėl šios priežastie yra nustatyti skolinimosi limitai. Tas limitas apskaičiuojamas vertinant jūsų pajamas ir jau turimus įsipareigojimus. Kai 40 procentų pajamų jau skirsite įmokoms finansų bendrovėms, tuomet jau būsite laikomi pasiekusiais skolinimosi ribas.