Kur gauti paskolą turint skolų?

Svarstote kur gauti paskolą turint skolų? Ją juk labai lengva gauti įprasta tvarka. Jeigu pateikiate savo asmeninius duomenis taip, kaip priklauso, tuomet viskas paaiškės po kreditingumo įvertinimo procedūros.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Mini paskolos internetu, turint nemažai skolų, gali būti išduodamos, bet viskas priklausys nuo tų skolų dydžio ir jūsų gaunamų tvarių pajamų sumos.

Tie, kurie nežino kur gauti paskolą turint skolų, tiesiog turi kreiptis į įprastus kreditorius

kur gauti paskola turint skoluDaugelis kredito įstaigų siūlo įvairių rūšių paskolas, kurios gali būti skirtos tiek vartojimo poreikių tenkinimui, tiek, namų remontui, tiek ir senų skolų grąžinimui. Refinansavimo paskolos yra tos, kuriomis siekiama padengti turimus įsipareigojimus. Šios paskolos nauda visiems ta, kad galima sumažinti tiek įmokas, tiek ir bendrą įsipareigojimų sumą.

Jeigu papuolėte į labai sudėtingą situaciją, kuomet pasiekėte savo skolinimosi galimybes, tuomet neabejotinai reikėtų ieškoti refinansavimui skirto kredito. Jo dėka galbūt pakeltumėte skolinimosi limitus. Matote, po tokios paskolos, jūs galite sumažinti įmokas. Pagal jas ir skaičiuojamas pajamų ir įsipareigojimų santykis.

Pavykus sumažinti mėnesio įsipareigojimų sumų, galima žvalgytis į standartinius pasiūlymus. Kur gauti paskolas turint skolų, jums jau turėtų rūpėti mažiau, nes ją galite gauti praktiškai visur, jeigu tik leidžia minėtas santykis.

Sumažinus mėnesio įsipareigojimų sumą, jūs turite paskaičiuoti kokia procentinė išraiška susidaro taikant tam tikrą formulę. Ta formulė paprasta – kas mėnesį sumokamų įmokų sumą dalinate iš kas mėnesį gaunamų pajamų, o tada lieka padauginti iš 100 ir gausite tikslų skaičių. Jeigu tas skaičius viršija 40, tuomet gauti naujos paskolos nepavyks.

Minėta 40 procentų apskaičiavimo formulė yra apibrėžta mokumo vertinimo nuostatuose, tad tikėtina, kad ją peržengus, jūs naujos paskolos negausite. Aišku, reikia atminti, kad tie patys nuostatai taiko išimtis.

40 procentų taisyklės gali būti šiek tiek nepaisoma tuomet, kai kalba eina apie labai dideles mėnesio pajamas. Tai reiškia, kad atskaičiavus įsipareigojimus, jūsų mėnesio suma vis tiek gali būti gerokai didesnė nei vidutinis šalies atlyginimas. Tad, čia viskas remiasi į elementarius skaičiavimus. Kreditoriai patys viską patikrins. Tad, kur gauti paskolą turint skolų jums tikrai nereikės ilgai galvoti.