Svarstote kur gauti paskolą turint skolų? Ją juk labai lengva gauti įprasta tvarka. Jeigu pateikiate savo asmeninius duomenis taip, kaip priklauso, tuomet viskas paaiškės po kreditingumo įvertinimo procedūros.

Mini paskolos internetu, turint nemažai skolų, gali būti išduodamos, bet viskas priklausys nuo tų skolų dydžio ir jūsų gaunamų tvarių pajamų sumos.

Tie, kurie nežino kur gauti paskolą turint skolų, tiesiog turi kreiptis į įprastus kreditorius

kur gauti paskola turint skoluDaugelis kredito įstaigų siūlo įvairių rūšių paskolas, kurios gali būti skirtos tiek vartojimo poreikių tenkinimui, tiek, namų remontui, tiek ir senų skolų grąžinimui. Refinansavimo paskolos yra tos, kuriomis siekiama padengti turimus įsipareigojimus. Šios paskolos nauda visiems ta, kad galima sumažinti tiek įmokas, tiek ir bendrą įsipareigojimų sumą.

Jeigu papuolėte į labai sudėtingą situaciją, kuomet pasiekėte savo skolinimosi galimybes, tuomet neabejotinai reikėtų ieškoti refinansavimui skirto kredito. Jo dėka galbūt pakeltumėte skolinimosi limitus. Matote, po tokios paskolos, jūs galite sumažinti įmokas. Pagal jas ir skaičiuojamas pajamų ir įsipareigojimų santykis.

Pavykus sumažinti mėnesio įsipareigojimų sumų, galima žvalgytis į standartinius pasiūlymus. Kur gauti paskolas turint skolų, jums jau turėtų rūpėti mažiau, nes ją galite gauti praktiškai visur, jeigu tik leidžia minėtas santykis.

Sumažinus mėnesio įsipareigojimų sumą, jūs turite paskaičiuoti kokia procentinė išraiška susidaro taikant tam tikrą formulę. Ta formulė paprasta – kas mėnesį sumokamų įmokų sumą dalinate iš kas mėnesį gaunamų pajamų, o tada lieka padauginti iš 100 ir gausite tikslų skaičių. Jeigu tas skaičius viršija 40, tuomet gauti naujos paskolos nepavyks.

Minėta 40 procentų apskaičiavimo formulė yra apibrėžta mokumo vertinimo nuostatuose, tad tikėtina, kad ją peržengus, jūs naujos paskolos negausite. Aišku, reikia atminti, kad tie patys nuostatai taiko išimtis.

40 procentų taisyklės gali būti šiek tiek nepaisoma tuomet, kai kalba eina apie labai dideles mėnesio pajamas. Tai reiškia, kad atskaičiavus įsipareigojimus, jūsų mėnesio suma vis tiek gali būti gerokai didesnė nei vidutinis šalies atlyginimas. Tad, čia viskas remiasi į elementarius skaičiavimus. Kreditoriai patys viską patikrins. Tad, kur gauti paskolą turint skolų jums tikrai nereikės ilgai galvoti.

Kur gauti paskolą turint skolų nėra sunku suprasti

Asmenims, manantiems, kad skolintis dabar yra per daug brangu, siūloma pasidomėti kas yra kreditai ir paskolos iš kitų asmenų. Tada ir bus galima teigti, kad visur palūkanos yra kosminės. Kaip matote, kai kuriose sutelktinio finansavimo platformose metinė palūkanų norma nesiekia net 10 procentų.

kur gauti paskola turint skoluNežinantiems kur gauti paskolą turint skolų, reikia domėtis labiau, nes sąlygos yra labai geros tam tikriems asmenims. Žinoma, tai nereiškia, kad už tokias palūkanas skolintis galėsite ir jūs. Kiekvienas klientas yra skirtingas, ir dažniausiai kiekvienam nustatoma skirtinga palūkanų norma. Jos dydis gali priklausyti nuo daugelio aspektų. Tačiau, svarbiausia yra suvokti, kad net ir šiose vietose skolintis privalote atsakingai. Kiekvienas asmuo, pateikęs kredito paraišką, privalės išlaukti kol pasibaigs kreditingumo vertinimo procesas. Jis ir parodys ar galėsite gauti vartojimo paskolą ar ne.

Dabar sutelktinis finansavimas pasirenkamas dėl to, kad tokiose platformose galima gauti ilgalaikius kreditus. Pavyzdžiui, kai kurios paskolų bendrovės skolina vos kelių mėnesių laikotarpiui. Štai, didžioji dalis Lietuvoje veikiančių platformų siūlo skolinimąsi net iki penkerių metų. Tai tikrai patrauklus variantas žinant, kad dėl ilgesnio laikotarpio susidarys mažesnės kredito įmokos. Žinoma, skaičiuojant bendrai, permokėti tikrai reikės, tačiau ne tiek daug, kiek permokėtumėte renkantis greitųjų kreditų bendroves. Kur gauti paskolą turint skolų nėra sunku suprasti, bet sunkiausia yra įsigilinti į tai ko reikalauja kredito teikėjai.

Sutelktinio finansavimo sistemų operatoriai taip pat pabrėžia, kad į šias platformas nevalia kreiptis sukčiams ir tiems, kurie neturi teisės gauti vartojimo paskolų bei kreditų. Tokie pareiškimai labiausiai orientuoti į bedarbius asmenis bei tuos, kurie tyčia negrąžina skolų kitoms finansų įstaigoms. Kadangi tikrinant kreditingumą matosi kaip asmuo vykdo ar anksčiau vykdė įsipareigojimus, nesunku susidaryti vaizdą ar jis yra sąžiningas ir patikimas ar vis dėlto. Kalbant apie bedarbius, tiesiog reikia žinoti, kad sutelktinio finansavimo bendrovė prieš tai patikrina tam tikras informacines sistemas ir pasižiūri ar asmuo neturi bedarbio statuso. Kur gauti paskolą turint skolų jums gali patarti ir tam tikri brokeriai.

Paskolos per įvardintas platformas suteikiamos tiems, kurie atitinka visus kriterijus. Jums reikia gauti tvarias pajamas ne trumpesnį nei 4 mėnesių laikotarpį. Tiesiog pagal paskutinius keturi mėnesius sistema išves jūsų tvarių pajamų vidurkį. Taip pat negalima turėti per daug įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms ar lizingo bendrovėms. Tad, prieš teikdami paraišką sutelktinio finansavimo platformoje, būtinai viską gerai paskaičiuokite.

Atnaujinta: 2020-12-15