Kreditai per 15 min senais gerais laikas buvo suteikiami vos ne kiekvienoje greituosius kreditus teikiančioje bendrovėje. Deja, per keletą metų įvykę didžiuliai įstatymų pakeitimai, privertė greitųjų kreditų bendroves iš naujo pertvarkyti savo veiklos principus.

Dabar asmuo, norintis gauti greitąjį kreditą, nebegali tikėtis jį gauti per 15 minučių. Kreditai per 15 min nebesuteikiami nei vienoje greitųjų kreditų bendrovėje.

Tai lėmė įstatymo pakeitimai, kurie numato 2 dienų apsisprendimo laikotarpį, per kurį asmuo jau pateikęs prašymą paskolai gauti, gali atsisakyti jau suteikto greitojo kredito. Kitaip tariant, jeigu asmuo pateikė prašymą paskolai gauti, ir ta paskolos paraiška yra patvirtinta ir kreditas bendrovės sprendimu gali būti suteiktas, asmuo turi 2 dienas apsisprendimui ar pasinaudoti šią paslauga, ar ne.

Kreditai per 15 min iš privačių asmenų

Kreditai per 15 minVienintelis, man žinomas būdas, kuomet asmuo gali labai greitai pasiskolinti pinigų – paskola pasirašant vekselį. Taip, tokiu būdu įstatymai yra bejėgiai ir negali sukontroliuoti tokių paskolų. Bet nereikėtų per anksti apsidžiaugti, nes paskolos su vekseliu nėra jau tokios geros kaip kiti galvoja. Pirmiausia, paskolos su vekseliu gali būti suteikiamos iki 3000 eurų be notaro patvirtinimo. Norint gauti daugiau nei 3000 eurų, tektų ieškotis notaro, kuris patvirtintų jūsų paskolos faktą. Anksčiau jau kalbėjome apie didžiausius minusus pasinaudojus paskola su vekseliu. Labiau norėtume atkreipti dėmesį ir rekomenduoti nesiskolinti su vekseliais iš privačių asmenų, nors ir tokiu būdu kreditai per 15 min būtų suteikiami. Rekomenduojame pasinaudoti paskolomis iš žmonių kurios šiuo metu suteikiamos itin geromis sąlygomis.

Paskolos per 15 min iš sutelktinio finansavimo

Nors šiuo metu kreditas per 5 minutes niekur nesuteikiami, siūlome pasižvalgyti į sutelktinio finansavimo platformas. Šiuo metu paskolos internetu šiose platformos suteikiamos bene geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Skolinimosi principas niekuo nesiskiria nuo greitųjų kreditų bendrovių, bankų ar kitų, vartojimo kreditus teikiančių bendrovių. Tačiau, kad ir kaip norėtumėte gauti paskolą kuo greičiau, sutelktinio finansavimo platformose galioja lygiai tokios pačios taisyklės. Kreditas per 5 minutes tikrai neišduodami netgi šiose bendrovėse. Bet nereikėtų nusiminti, nes šiose platformose gali rasti sau palankiausias paslaugas itin geromis kainomis. Taip yra puikios sąlygos turimų paskolų refinansavimui. Maksimali suma kurią galite pasiskolinti – 10 000 eurų! Šią paskolą galite išmokėti net per 5 metus!

Greitieji kreditai per 15 min. suteikiami ne visiems

Greitieji kreditai per 15 min. suteikiami įstatymų numatyta tvarką. Paskolų teikėja įsipareigoja klientui suteikti paskolą kai pasirašoma kredito sutartis.

Kredito teikėjai vis kartoja, kad be nesklandumų ir vos per kelia minutes paskolas gauna tie klientai, kurių pateikti duomenys yta teisingi. Taip pat svarbu atminti, kad kredito teikėjai tikrina ar asmuo atitinka amžiaus reikalavimus. Be kita ko, reikia nepamiršti esminio reikalavimo – būti finansiškai patikimam. Tai reiškia, kad prasta finansinė reputacija yra pagridinė priežastis nesuteikti jokios paskolos asmeniui. Grąžinkite senus kreditus laiku, nes tai ateityje skaudžiai gali atsiliepti norint didesnio finansavimo rimtesnių pirkinių įsigijimui.