Pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai kurie turi teisę gauti vartojamasias paskolas. Tačiau, pirma paskola nemokamai kaip pirmas kreditas nemokamai nėra suteikiamas privalomai.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Nemokamą pirmą paskolą dažniausiai siūlo greitųjų kreditų bendrovės, kurios nori pritraukti naujų, galbūt būsimų, lojalių klientų. Tai yra paprasčiau akcija, o ne kredito bendrovės įsipareigojimas visiems asmenims. Tad siūlome pasidomėti žemiau pateiktomis bendrovėmis ir teikiamais pasiūlymais paskolai gauti. Tiesa, mūsų pateiktose bendrovės rasite ne tik greituosiu kreditus teikiančias bendroves, bet ir tarpusavio skolinimo platformų operatorius bei kredito unijas. Pasiūlymai tikrai akį traukiantys, kai kurie kreditoriai galbūt sudarys jums ir išskirtines sąlygas pirmai paskolai gauti

Pirmas paskola – nuo ko pradėti?

pirma paskola nemokamaiPirmiausia, ką turite padaryti, tai išsirinkti kreditorių, kuriam teiksite prašymą paskolai gauti. Norime atkreipti dėmesį, jog šiuo metu itin puikias sąlygas siūlo tarpusavio skolinimo operatoriai. Tai bene pigiausias būdas šiuo metu pasiskolinti pinigų, nes paskolas finansuoja paprasti fiziniai asmenys. Paskolos gali būti nuo 100 eurų iki 10 000 eurų. Paskolos gražinimo laikotarpis gali siekti net iki 60 mėnesių. Kai kurios iš šių platformų netgi priima užstatus, kurie padėtų lengviau gauti paskolas internetu. Kai jau išsirinksite savo kreditorių, pirmasis žingsnis – registracija kreditoriaus interneto svetainėje. Registracija gan paprasta, reikalaujanti suvesti pagrindinius asmens duomenis. Po registracijos būsite paprašyti patvirtinti savo tapatybę pervesdami kreditoriui 1 cento mokestį, kurio pavedime turėsite nurodyti specialų tekstą, kuris padės identifikuoti jūsų tapatybę. Atlikus registracijos ir tapatybės patvirtinimo žingsnius, paskolos skaičiuoklė padės jums išsirinkti norimą paskolą.

Pasirinksite paskolos sumą, lakotarpį, bei norimą palūkanų normą, žinoma, jeigu paskolą ketinate imti iš tarpusavio skolinimo platformos. Pateiksite paskolos paraišką ir lauksite kol bus patikrintas jūsų kredito reitingas. Jeigu esate pajėgus gražinti paskolą, kreditorius patvirtins jūsų paraišką ir pradės paskolos finansavimą.

Pirma paskola iš žmonių

Jeigu ketinate imti pirmą paskolą iš žmonių, tai turėtumėte žinoti, jog teikiant prašymą paskolai gauti, galite patys pasirinkti pageidaujamą paskolos palūkanų normą. Žinoma, reikia suprasti, jog paskolą su jūsų pageidaujamomis pal9kanomis gali būti ir nesufinansuota. Dažniauiai priežastis, asmuo priklauso rizikingai grupei asmenų, todėl rizikingesnės paskolos ir vertinamos brangiau. Tačiau, skolinantys asmenys gali siūlyti jums ir šiek tiek didesnėmis palūkanomis, tiesa, jūsų paskola būtų sufinansuojama ne vieno žmogaus. Tokiu būdu galite patys pasirinkti kokią dalį norite gauti už didesnes palūkanas, kokią dalį už mažesnes.

Pirma paskola nemokamai tarpusavio skolinimo platformose neišduodamos

pirma paskola nemokamaiLietuvoje į paskolas klimpsta gana nemažai žmonių, tačiau, ekspertų teigimu, kai kurie žmonės skolinasi neišmintingai. Pavyzdžiui, tarpusavio skolinimas leidžia gauti finansavimą su vienomis mažiausių palūkanų, tačiau kai kurie asmenys vis tiek pasirenka tuos brangius kreditus iš paskolų bendrovių. Pirma paskola nemokamai gali būti neišduodama tokiose vietose. Tai būtų labai grubi klaida, kuri atsilieps ateityje. Nei vienas asmuo negali žinoti kokia bus jo finansinė padėtis vėliau, todėl siūloma iš anksto domėtis geriausiais paskolų pasiūlymais, jeigu jau ketinama kreiptis į finansų įstaigas. Norint pasiskolinti pinigų internetu, nereikia kažkur vykti. Viską dabar galima padaryti naudojantis internetu. Žinoma, skolinimo procedūra dabar yra kiek sugriežtėjusi.

Anksčiau kai kuriems asmenims pavyko pasiskolinti pinigų vos per kelias minutes. Reikėjo tik pateikti savo asmens duomenis bei pervesti simbolinį vieną centą į paskolų bendrovės sąskaitą. Šiuo metu viskas trunka kiek ilgiau, nes tenka atlikti šiek tiek sudėtingesnę tapatybė patvirtinimo procedūrą. Dabar jau nebegalima tapatybės patvirtinti naudojant vien tik vieno cento metodiką. Lietuvos bankas jau yra paaiškinęs, kad tai nėra pakankama priemonė tapatybės nustatymui. Dėl šios priežasties kai kurie kreditoriai dabar tapatybę nustato naudojant kitus metodus. Beje, pirma paskola nemokamai suteikiama tik specifiniams asmenims.

Vienose finansų įstaigose tapatybė nustatoma naudojant popierinę formą. Klientas atvykta į Maxima ar PayPost skyrių ir ten užpildo dokumentus. Kitos bendrovės reikalauja nuotraukos, kurios būtų nurodyta dabartinė data. Dar kiti kreditoriai reikalauja nusifotografuoti su asmens dokumentu prie veido. Žinoma, pats lengviausias būdas nustatyti tapatybę – vaizdo skambučio metu. Kaip bebūtų, jeigu jus domina tarpusavio skolinimas, tokias procedūra pasitaikys ir jums.

Tarpusavio skolinimo platformos kartais netgi griežčiau tikrina visus duomenis bei asmenų tapatybes. Kai kuriais atvejais jų darbuotojai netgi atvyksta į vietą tam, kad paimtų tam tikrų dokumentų kopijas ir įsitikintų, kad skolinasi reikiamas žmogus. Tad, turėkite galvoje, kad toks skolinimas irgi pareikalaus jūsų laiko, nes tapatybę patvirtinti šiuo metu yra sunkiau.

Kaip bebūtų, net ir sėkmingas tapatybės patvirtinimas nieko dar negarantuoja. Jūs galite ir negauti paskolos dėl kitų priežasčių. Kodėl bepavyksta gauti finansavimo tokiose sistemose – reikėtų domėtis atskirai. Pirma paskola nemokamai šiose vietose įprastai neišduodama.

Atnaujinta: 2020-12-15