Pirma paskola nemokamai – kaip ją gauti?

Pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai kurie turi teisę gauti vartojamasias paskolas. Tačiau, pirma paskola nemokamai kaip pirmas kreditas nemokamai nėra suteikiamas privalomai.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
pirmas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.00%

Gauti paskolą
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Nemokamą pirmą paskolą dažniausiai siūlo greitųjų kreditų bendrovės, kurios nori pritraukti naujų, galbūt būsimų, lojalių klientų. Tai yra paprasčiau akcija, o ne kredito bendrovės įsipareigojimas visiems asmenims. Tad siūlome pasidomėti žemiau pateiktomis bendrovėmis ir teikiamais pasiūlymais paskolai gauti. Tiesa, mūsų pateiktose bendrovės rasite ne tik greituosiu kreditus teikiančias bendroves, bet ir tarpusavio skolinimo platformų operatorius bei kredito unijas. Pasiūlymai tikrai akį traukiantys, kai kurie kreditoriai galbūt sudarys jums ir išskirtines sąlygas pirmai paskolai gauti

Pirmas paskola  – nuo ko pradėti?

pirma paskola nemokamaiPirmiausia, ką turite padaryti, tai išsirinkti kreditorių, kuriam teiksite prašymą paskolai gauti. Norime atkreipti dėmesį, jog šiuo metu itin puikias sąlygas siūlo tarpusavio skolinimo operatoriai. Tai bene pigiausias būdas šiuo metu pasiskolinti pinigų, nes paskolas finansuoja paprasti fiziniai asmenys. Paskolos gali būti nuo 100 eurų iki 10 000 eurų. Paskolos gražinimo laikotarpis gali siekti net iki 60 mėnesių. Kai kurios iš šių platformų netgi priima užstatus, kurie padėtų lengviau gauti paskolas internetu. Kai jau išsirinksite savo kreditorių, pirmasis žingsnis – registracija kreditoriaus interneto svetainėje. Registracija gan paprasta, reikalaujanti suvesti pagrindinius asmens duomenis. Po registracijos būsite paprašyti patvirtinti savo tapatybę pervesdami kreditoriui 1 cento mokestį, kurio pavedime turėsite nurodyti specialų tekstą, kuris padės identifikuoti jūsų tapatybę. Atlikus registracijos ir tapatybės patvirtinimo žingsnius, paskolos skaičiuoklė padės jums išsirinkti norimą paskolą.

Pasirinksite paskolos sumą, lakotarpį, bei norimą palūkanų normą, žinoma, jeigu paskolą ketinate imti iš tarpusavio skolinimo platformos. Pateiksite paskolos paraišką ir lauksite kol bus patikrintas jūsų kredito reitingas. Jeigu esate pajėgus gražinti paskolą, kreditorius patvirtins jūsų paraišką ir pradės paskolos finansavimą.

Pirma paskola iš žmonių

Jeigu ketinate imti pirmą paskolą iš žmonių, tai turėtumėte žinoti, jog teikiant prašymą paskolai gauti, galite patys pasirinkti pageidaujamą paskolos palūkanų normą. Žinoma, reikia suprasti, jog paskolą su jūsų pageidaujamomis pal9kanomis gali būti ir nesufinansuota. Dažniauiai priežastis, asmuo priklauso rizikingai grupei asmenų, todėl rizikingesnės paskolos ir vertinamos brangiau. Tačiau, skolinantys asmenys gali siūlyti jums ir šiek tiek didesnėmis palūkanomis, tiesa, jūsų paskola būtų sufinansuojama ne vieno žmogaus. Tokiu būdu galite patys pasirinkti kokią dalį norite gauti už didesnes palūkanas, kokią dalį už mažesnes.

 

Sending
Lankytojų įvertinimas
5 (1 vote)