Pirma paskola nemokamai pasinaudoti galima akcijų metu. Šiuos kreditus nemokant palūkanų galima gauti net keliems mėnesiams. Tiesa, šis privalumas siūlomas ne visiems.

Standartiškai pirmą nemokamą paskolą kreditų įmonės siūlo naujiems klientams. Nauju klientu laikomas asmuo, kuris akciją siūlančioje finansų įmonėje dar nebuvo teikęs jokio tipo paskolos paraiškos.

Pirma paskola nemokamai išduodama su atitinkamais reikalavimais

pirma paskola nemokamaiTai, kad galite pasiskolinti nemokant jokių palūkanų yra didžiulė privilegija. Tačiau, privilegijų nėra kuomet kalbama apie duomenų patikrą. Duomenys bet kokiu atveju bus patikrinti. Net jeigu jums ir siūloma skolinti trumpam laikui be jokių palūkanų mokėjimo, vis tiek prieš tai turės būti įvertintas jūsų kreditingumas.

Greitų paskolų teikėjai jokiais atvejais negali daryti išimčių nei vienam paskolos prašytojui. Net jeigu ir esate naujas klientas, jokios išlygos nebus daromos. Nemokamai pasiskolinti pavyks tik po to, kai duomenų patikros metu bus įsitikinta, kad skolas grąžinate laikui.

Be jokios abejonė nereikėtų pamiršti svarbiausio faktoriaus – pajamų. Jeigu jų negaunate, tai ir apie skolinimąsi galite negalvoti.

Pirma paskola nemokama būna tiems asmenims, kurie yra pilnamečiai ir atitinkantys kitus keliamus esminius reikalavimus patikimumui užtikrinti. Dėl šios priežasties, bus tikrinami jūsų įsipareigojimai bei kita aktuali informacija.

Net ir pirmas kreditas nemokamai neišduodamas finansiškai nestabiliems

Kalbant apie pajamų gavimą, svarbu užtikrinti, kad visada mokėsite įmokas laiku. Tarkime, gausite nemokamą kreditą trims mėnesiams. Per tuos tris mėnesius turėsite mokėti įmokas. Kai vyks jūsų duomenų tikrinimas, bus atsižvelgiama ar jūsų pajamos leis tas įmokas mokėti. Pavyzdžiui, jeigu iš jūsų gautų pajamų atėmus įsipareigojimus bei pragyvenimo išlaidas lieka mažesnė suma nei būsima kredito įmoka, tuomet niekas pinigų jums neskolins.

Pirmas kreditas nemokamai suteikiamas asmenims, kurių pajamų tvarumas yra įrodomas pagal viešai prieinamą informaciją specialiose sistemose.

Pajamų tvarumas reiškia, kad jūs gaunate stabilų darbo užmokestį ne mažiau nei 4 mėnesius. Tvarumas taip pat reiškia tikimybės, kad būsite atleisti artimiausiu metu, įvertinimą. Pavyzdžiui, jeigu bus nustatyta, kad dirbate įmonėje, kuriai prieš kelias dienas iškelta bankroto byla, tuomet kredito gauti nepavyks.

Pirmas kreditas nemokamas būna tik labai ribotą laiką

Finansų ekspertai ragina atidžiai vertinti kokie mokesčiai bus taikomi kai pasibaigs kredito grąžinimo laikotarpis.

Pirmas kreditas nemokamas dažniausiai būna iki trijų mėnesių. Po šio laiko gali būti taikomi atitinkami pratęsimo mokesčiai.

Kredito pratęsimo mokesčiai neretai būna gana dideli, todėl visi kreditų gavėjai yra raginami laiku sumokėti skolas, kad paskui nereikėtų dar daugiau permokėti. Būtina suprasti, kad pirma paskola nemokamai suteikiama su atitinkamomis sąlygomis, o jos ne visiems gali būti labai priimtinos.

Be kita ko, pravartu atminti, kad kai kurios įmonės skelbia specialias akcijas, kurių metu nemokamai skolintis ar atidėti įmokas gali ir esami klientai. Nors tokių akcijų dažnumas yra ribotas, turėtumėte tuo plačiau pasidomėti.

Pirma paskola nemokamai tarpusavio skolinimo platformose neišduodamos

pirma paskola nemokamaiLietuvoje į paskolas klimpsta gana nemažai žmonių, tačiau, ekspertų teigimu, kai kurie žmonės skolinasi neišmintingai. Pavyzdžiui, tarpusavio skolinimas leidžia gauti finansavimą su vienomis mažiausių palūkanų, tačiau kai kurie asmenys vis tiek pasirenka tuos brangius kreditus iš paskolų bendrovių.

Pirma paskola nemokamai gali būti neišduodama tokiose vietose. Tai būtų labai grubi klaida, kuri atsilieps ateityje. Nei vienas asmuo negali žinoti kokia bus jo finansinė padėtis vėliau, todėl siūloma iš anksto domėtis geriausiais paskolų pasiūlymais, jeigu jau ketinama kreiptis į finansų įstaigas. Norint pasiskolinti pinigų internetu, nereikia kažkur vykti. Viską dabar galima padaryti naudojantis internetu. Žinoma, skolinimo procedūra dabar yra kiek sugriežtėjusi.

Anksčiau kai kuriems asmenims pavyko pasiskolinti pinigų vos per kelias minutes. Reikėjo tik pateikti savo asmens duomenis bei pervesti simbolinį vieną centą į paskolų bendrovės sąskaitą. Šiuo metu viskas trunka kiek ilgiau, nes tenka atlikti šiek tiek sudėtingesnę tapatybė patvirtinimo procedūrą. Dabar jau nebegalima tapatybės patvirtinti naudojant vien tik vieno cento metodiką.

Lietuvos bankas jau yra paaiškinęs, kad tai nėra pakankama priemonė tapatybės nustatymui. Dėl šios priežasties kai kurie kreditoriai dabar tapatybę nustato naudojant kitus metodus. Beje, pirma paskola nemokamai suteikiama tik specifiniams asmenims.

Vienose finansų įstaigose tapatybė nustatoma naudojant popierinę formą. Klientas atvykta į Maxima skyrių ir ten užpildo dokumentus. Kitos bendrovės reikalauja nuotraukos, kurios būtų nurodyta dabartinė data. Dar kiti kreditoriai reikalauja nusifotografuoti su asmens dokumentu prie veido. Žinoma, pats lengviausias būdas nustatyti tapatybę – vaizdo skambučio metu. Kaip bebūtų, jeigu jus domina tarpusavio skolinimas, tokias procedūra pasitaikys ir jums.

Tarpusavio skolinimo platformos kartais netgi griežčiau tikrina visus duomenis bei asmenų tapatybes. Kai kuriais atvejais jų darbuotojai netgi atvyksta į vietą tam, kad paimtų tam tikrų dokumentų kopijas ir įsitikintų, kad skolinasi reikiamas žmogus. Tad, turėkite galvoje, kad toks skolinimas irgi pareikalaus jūsų laiko, nes tapatybę patvirtinti šiuo metu yra sunkiau.

Kaip bebūtų, net ir sėkmingas tapatybės patvirtinimas nieko dar negarantuoja. Jūs galite ir negauti paskolos dėl kitų priežasčių. Kodėl bepavyksta gauti finansavimo tokiose sistemose – reikėtų domėtis atskirai. Pirma paskola nemokamai šiose vietose įprastai neišduodama.