Neoficialios paskolos – skolinimosi būdas, kuomet kreditas išduodamas nepasirašius paskolos sutarties. Tokios paskolos dažnai išduodamos grynais.

Kai vartotojams reikalinga papildoma finansinė injekcija, jie įprastai žino viską. Neoficialios paskolos gali tapti pačia greičiausia ir efektyviausia finansinių klausimų sprendimo išeitimi. Tačiau vėlgi, jei į kreditorius niekuomet nėra kreiptasi, natūralu, kad klausimų pradžioje gali kilti daugybė. Pabrėžtina, kad turintiems antstolių, tokie neoficialūs kreditai gali nepadėti. Todėl jei jūs šią akimirką galvojate, kad jums galėtų pagelbėti šiuolaikiniai kreditorių teikiamos neoficialios paskolos, pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite jų dabartinį asortimentą. Žinoma, greitųjų kreditų bendrovių bus daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Kadangi yra labai didelė tokių finansinių paslaugų paklausa, kaskart didėja ir tokių paslaugų pasiūla. Tai yra visiškai natūralus rinkos dėsnis, todėl jei jūs norite gauti kaip įmanoma palankesnį paskolos variantą, būtinai skirkite šiek tiek daugiau savo laiko ir įvertinkite tai, ką gali pasiūlyti šiuolaikinės kredito bendrovės.

Neoficialios paskolos internetu

neoficialios paskolosKita vertus, jei jūs pasirinksite keliauti iš vieno internetinio tinklalapio į kitą, kartu lygindami įvairius paskolų variantus ir skirtingas kreditorių taikomas sąlygas, labai tikėtina, kad išeikvosite daugybę laiko ir patirsite begalę papildomų nepatogumų. Todėl kreditorių taikomų pasiūlymų paieška turėtų vykti kur kas paprasčiau ir sklandžiau. Paminėtina, kad bedarbiams asmenims gali kilti dar daugiau sunkumų. Vietoje to, kad naršytumėte po daugybę skirtingų internetinių tinklalapių, pabandykite pasinaudoti rekomendaciniais internetiniais tinklalapiais. Juose galima rasti daug naudingos informacijos apie paskolas ir apie šiandien mūsų šalyje veikiančius oficialius kreditorius. Todėl jei jūs pasirinksite pastarąjį sprendimą, rasti palankiausiomis sąlygomis pasižymintį greitąjį kreditą taps kur kas paprasčiau ir lengviau.

Žinoma, gauti paskolą nėra vienintelė jūsų užduotis, kurią turėtumėte įgyvendinti. Jei jūs atitiksite kreditorių keliamus reikalavimus, labai tikėtina, kad norimo dydžio paskolą gausite pakankamai nesudėtingai ir greitai. Todėl jūs turėtumėte kur kas didesnį dėmesį skirti savo asmeniniams finansams ir tinkamam jų paskirstymui. Juk jei jums prireikė pasinaudoti tokiomis šiuolaikinėmis finansinėmis paslaugomis, tikėtina, kad jums pritrūko pinigų, o tai reiškia, kad reikėtų nustatyti pagrindines problemas ir pasistengti jas išspręsti. Jei sumažinsite savo kiekvieną mėnesį patiriamas išlaidas ir taip pat labai tinkamai bei efektyviai paskirstysite savo asmeninius finansus, galite tikėtis galiausiai pasiekti norimą rezultatą.

Ar jums aktualios paskolos su bloga kredito istorija?

Neoficialios paskolos neturėtų būti prioritetu ieškant finansinės pagalbos

neoficialios paskolosIeškant paskolos, rinktis galima iš daugelio kreditorių, tačiau ne visi pasirinkimai yra tinkami. Dažnai pamirštama, kad neoficialios paskolos neturėtų būti prioritetu vien dėl žemų palūkanų. Vargu ar internete galima rasti kokią nors kredito bendrovę, kuri siūlytų vos kelis procentus siekiančias metines palūkanas. Būtent į tarpusavio skolinimo platformas siūloma kreiptis tiems, kurie ieško adekvačių pasiūlymų. Jeigu norite pasiskolinti taip, kad tektų mokėti kuo mažesnes palūkanas, tuomet savaime aišku, kad neoficialios paskolos neturėtų būti jūsų prioritetu. Kaip bebūtų, norintiems gauti paskolą internetu, teks šiek tiek sugaišti laiko, nes šiuo metu kreditingumo vertinimo procedūros yra pasipildžiusios naujais reikalavimais.

Norint pasiskolinti internetu, iš pradžių teks išsiaiškinti visas procedūras, kurios bus atliekamos iki paskolos išdavimo. Labiausiai jums turėtų rūpėti kokiu būdu bus nustatyta jūsų asmens tapatybe. Anksčiau pakakdavo pervesti vieną centą į kreditoriaus sąskaitą, tačiau to dabar nepakanka. Kai kuriose vietose nurodoma, kad tapatybė patvirtinama atvykus į pašto skyrių, Maxima kasą ar PayPost skyrių. Kai kuriais atvejais tapatybė patvirtinama vaizdo skambučių metu. Turėkite galvoje, kad vieną iš šių procedūrų teks atlikti ir jums.

Tarpusavio skolinimas pasižymi tuo, kad tokiose sistemose labai lengva gauti paskolas tiems, kurių kreditingumas įvertinamas nepriekaištingai. Paprastai kalbant, gaunantys tvarias ir pakankamas pajamas, neturintys įsipareigojimų bei blogų įrašų kredito istorijoje, dažniau gauna paskolas be jokių nesklandumų. Tačiau, jeigu esate iš tų, kurie skolinasi nuolatos ir ne visada skolas grąžina laiku, tuomet tai bus problema.

Kredito bendrovės, o taip pat ir tarpusavio skolinimo platformose esantys kreditoriai nori pinigus skolinti tik sąžiningiems asmenims. Jeigu kreditingumo vertinimo metu paaiškėja, kad esate neatsakingas asmuo, tuomet nebereikia gaišti laiko – vargu ar kas norės išduoti paskolą. Toks skolinimas pasižymi tuo, kad pinigai surenkami iš skirtingų investuotojų, o jie patys priima sprendimus. Tad, jeigu esate priskiriami prie rizikingų asmenų grupės, vadinasi neoficialios paskolos galite ir negauti. Ten tiesiog labiau vertinami visi duomenys ir atkreipiamas dėmesys į bet kurį niuansą.

Atnaujinta: 2020-12-15