Paskolų palūkanos – kur šiuo metu mažiausios?

Paskolų palūkanos šiuo metu visiems aktualiausias dalykas renkantis bendrovę iš kurios ketinama imti paskolą.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Prieš keletą metų, kai greitųjų kreditų bendrovės pradėjo savo veiklą, vartojamieji kreditai buvo suteikiami protu nesuvokiamomis aukštomis palūkanomis. Teko matyti, kai pasiskolinus iš greitųjų kreditų bendrovės asmuo po 3 mėnesių turėjo gražinti paskolą su 100% ar net daugiau palūkanų.

Laimei, bėgant metams Lietuvos Bankas ėmė griežčiau reguliuoti šiu bendrovių veiklą, nes pripažinkime, paskolas galėjo gauti bet kas, ne bedarbiai asmenys, kurie neturėdavo jokių oficialių pajamų. Su metais išleisti įstatymų pakeitimai suvaržė greituosius kreditus teikiančių bendrovių veiklą. Nustatyta maksimali bendro kredito vartojimo kainos metinė norma kuri per metus suvaržo greitųjų kreditų bendrovės imti kosminius procentus. Taip įstatymų pakeitimai įpareigojo bendroves kruopščiau tikrinti asmens mokumą.

Dabar asmuo, jeigu nori pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovės, negali turėti daugiau nei 40% jo mėnesinių pajamų siekiančių įsiskolinimų. Bendrovės, kurios pažeistų šį įstatymą, būtų griežtai nubausto piniginėmis baudomis, ar ne būtų atimta licenzija išvis verstis šia veikla.

Paskolų palūkanos mažiausios skolinantis iš žmonių

Paskolų palūkanosJau keletas metų kaip į paskolų rinką yra įžengusios tarpusavio skolinimosi platformos. Džiugu, nes šios platformos jau spėjo surasti savo klientus ir taip sudaryti greitųjų kreditų bendrovėms itin stiprią konkurenciją. Būtent dėl padidėjusios konkurencijos ir klientų praradimo, greitųjų kreditų bendrovės privalėjo mažinti savo paslaugų įkainius iki neregėtų žemumų. Taigi kas yra tos tarpusavio skolinimo platformos? Tai paskolų teikimas iš fizinių ir juridinių asmenų, kitaip tariant, jūsų skolinatės iš grupės žmonių ar grupės įmonių. Skolintojai – paprasti asmenys, siekiantys įdarbinti savo sukauptas lėšas ir gauti pelną iš savo paskolintų pinigų. Tiesa, skolinantis iš žmonių, dažniausiai vyksta paskolų aukcionai, kurių metų asmenys siūlo dalį paskolos finansuoti tiek jums ir jiems patiems palankiomis palūkanomis.

Paskolų palūkanos ir lankstesnės gražinimo sąlygos

Kolkas, kiek tenka matyti, mažiausias paskolų palūkanas būtent ir siūlo tarpusavio skolinimo platformos. Nereikia manyti, kad šiose platformose skolinimosi procedūros vyksta sudėtingiau ar ilgiau, nei greitųjų kreditų bendrovėse. Privalumas tokių platformų, kad jos niekuo nenusileidžia savo paslaugomis nuo greitųjų kreditų bendrovių, priešingai, netgi siūlo kur kas lankstesnes paskolos gražinimo sąlygas.