Pasiskolinti pinigų internetu dabar yra ganėtinai paprasta – netgi paskolos užsieniečiams kai kuriais atvejais išduodamos sėkmingai.

Tiesiog tokiems asmenims kyla ne vienas iššūkis kuomet tenka parodyti finansinę padėtį. Kredito teikėjai privalo nuolatos vertinti klientų mokumą vos tik gaunama paraiška. Tad, jeigu galvojate, kad su tam tikrų duomenų trūkumu pavyks gauti vartojimo paskolą Lietuvoje, tuomet labai apsirinkate. Jos šiuo metu taip paprastai ir aplaidžiai nėra išduodamos. Tiesiog kreditoriai jau žino ką reiškia neatsakingas skolinimas – už tai gresia didžiulė atsakomybė, kuri sukeltų pavojų jų veiklai.

Daugeliui paskolos užsieniečiams neišduodamos dėl pajamų trūkumo.

paskolos uzsienieciamsTai yra viena pagrindinių taisyklių – jeigu pajamos per daug mažos, tuomet tikėtina, kad skolos grąžinti nepavyks. Tas pats ir su ilgalaikiais kreditais – jeigu bus matoma, kad pajamų nepakaks mėnesio įmokų sumokėjimui, vadinasi paskola negali būti suteikiama. Kai kurie asmenys bando laimę visai be reikalo. Turite suprasti, kad klaidinti kreditorių nevalia, nes jie vis tiek viską mato specialiuose registruose. Aišku, duomenų jie nemato tuo atveju, jeigu pajamos gaunamos dirbant užsienyje. Tai reiškia, kad tokiais atvejai ir tie kreditai taip lengvai neišduodami.

Kai asmuo dirba užsienyje ir pajamas gauna kitoje šalyje, tuomet duomenys apie tai registruojami tos šalies informacinėse sistemose, o ne Lietuvoje. Tai ir sukelia įvairias komplikacijas, kuomet žmonės bando skolintis Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose. Tiesiog pastarosios nemato jokių duomenų apie pajamų gavimą ir tiek. Net ir pateikus darbo sutartį, vis tiek bus sugaišta nemažai laiko, kol bus išsiaiškinta ar asmuo tikrai dirba jo nurodytoje darbovietėje. Jeigu tai melaginga informacija, tuomet bėdų turės pats klientas. Tad, ir dėl šios priežasties paskolos užsieniečiams neteikiamos Lietuvoje.

Kreditinis sukčiavimas užtraukia atsakomybę. Tai gali būti bauda, areštas, laisvės apribojimas ar atėmimas. Tad, jeigu galvojate skolintis pateikiant klaidingus duomenis, vadinsi smarkiai rizikuojate patys. Apgavystės bus lengvai išaiškintos.

Kaip bebūtų, norint gauti paskolą sėkmingai, tenka atitikti ne vieną reikalavimą. Dėl to ekspertai ir aiškina, kad kiekvienas asmuo turi domėti teisės aktais. Pagal juos paskolos užsieniečiams negali būti suteikiamos.

Paskolos užsieniečiams vargu ar suteikiamos lietuviškose platformose

paskolos uzsienieciamsNorintiems greitai pasiskolinti pinigų iš kokios nors įmonės būtina suprasti, kad dabar laikai yra kaip reikiant pasikeitę. Sutelktinis finansavimas tapo dažnesniu pasirinkimu norinčių skolintis žmonių tarpe. Šios platformos pasirenkamos vis dažniau dėl to, kad būtent tokiose vietose siūlomos be galo žemos palūkanos. Aišku, paskolos užsieniečiams čia vargu ar bus suteikiamos.

Greitųjų paskolų bendrovės, būtent šių sistemų dėka yra priversto retkarčiais labiau mažinti palūkanas, nes kitaip jos nepajėgs konkuruoti. Tačiau, paskolų gavėjams irgi reikėtų plačiau domėtis tokių sistemų veikimo subtilybėmis. Toli gražu ne kiekvienas tokiose vietose gauna pigias paskolas. Dažnais atvejais, kai kurių asmenų paskolų paraiškos yra atmetamos ir tiek.

Visiems norintiems skolintis internetu tiesiog būtina suvokti, kad šiais laikais nelabai kas nori skolinti pinigus asmenims, kurie laikomi labai rizikingais. Paskolos užsieniečiams yra ne išimtis, nes ir tose sistemose atliekamas kreditingumo įvertinimas. Šitose platformose patys kreditoriai sprendžia ar verta surizikuoti ir investuoti į tam tikrą paskolą ar ne. Jie riziką pasveria matydami visą informaciją – asmens kredito reitingą, prašoma kredito sumą ir t.t. Jeigu asmuo turi labai blogą įvertinimą, tuomet natūralu, kad investuotojai nebus susižavėję investuoti į tokios asmens paskolą.

Kaip ir greitųjų kreditų bendrovėse, taip ir sutelktinio finansavimo platformose galioja tam tikri reikalavimai klientams. Kadangi šiose sistemose pinigus skolina fiziniai asmenys, logiška, kad jie reikalauja, jog asmuo būtų patikimas. Patikimumas įvertinamas atsižvelgiant į kredito reitingą, gaunamų pajamų bei patiriamų išlaidų santykį ir t.t. Kiekvienas asmuo gali nuspręsti ar rizikuoti ir investuoti kažkiek į konkrečią paskolą ar ne. Su skolos administravimu jau yra kita kalba.

Kai asmuo gauna paskolą minėtoje sistemoje, toliau skolos administravimą perima sistema. Trumpai tariant, įmonė, kuriai priklauso platforma, imasi visų priemonių siekiant, jog skola būtų grąžinta laiku ir su visomis palūkanomis. Nesvarbu ar tai būtų paskolos užsieniečiams ar ne. Trumpai tariant, paskolos įmokas mokėtumėte būtent tai platformai, o ta platforma jau pati paskaičiuotų ir pervestų pinigus kreditoriams.

Tas liečia ir skolos išieškojimą – ne kreditoriai, o būtent sutelktinio finansavimo operatorius imsi veiksmų, kad jūs atsiskaitytumėte iki galo.

Atnaujinta: 2020-12-15