Paskolos užsieniečiams

Pasiskolinti pinigų internetu dabar yra ganėtinai paprasta – netgi paskolos užsieniečiams kai kuriais atvejais išduodamos sėkmingai.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Tiesiog tokiems asmenims kyla ne vienas iššūkis kuomet tenka parodyti finansinę padėtį. Kredito teikėjai privalo nuolatos vertinti klientų mokumą vos tik gaunama paraiška. Tad, jeigu galvojate, kad su tam tikrų duomenų trūkumu pavyks gauti vartojimo paskolą Lietuvoje, tuomet labai apsirinkate. Jos šiuo metu taip paprastai ir aplaidžiai nėra išduodamos. Tiesiog kreditoriai jau žino ką reiškia neatsakingas skolinimas – už tai gresia didžiulė atsakomybė, kuri sukeltų pavojų jų veiklai.

Daugeliui paskolos užsieniečiams neišduodamos dėl pajamų trūkumo.

paskolos uzsienieciamsTai yra viena pagrindinių taisyklių – jeigu pajamos per daug mažos, tuomet tikėtina, kad skolos grąžinti nepavyks. Tas pats ir su ilgalaikiais kreditais – jeigu bus matoma, kad pajamų nepakaks mėnesio įmokų sumokėjimui, vadinasi paskola negali būti suteikiama. Kai kurie asmenys bando laimę visai be reikalo. Turite suprasti, kad klaidinti kreditorių nevalia, nes jie vis tiek viską mato specialiuose registruose. Aišku, duomenų jie nemato tuo atveju, jeigu pajamos gaunamos dirbant užsienyje. Tai reiškia, kad tokiais atvejai ir tie kreditai taip lengvai neišduodami.

Kai asmuo dirba užsienyje ir pajamas gauna kitoje šalyje, tuomet duomenys apie tai registruojami tos šalies informacinėse sistemose, o ne Lietuvoje. Tai ir sukelia įvairias komplikacijas, kuomet žmonės bando skolintis Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose. Tiesiog pastarosios nemato jokių duomenų apie pajamų gavimą ir tiek. Net ir pateikus darbo sutartį, vis tiek bus sugaišta nemažai laiko, kol bus išsiaiškinta ar asmuo tikrai dirba jo nurodytoje darbovietėje. Jeigu tai melaginga informacija, tuomet bėdų turės pats klientas. Tad, ir dėl šios priežasties paskolos užsieniečiams neteikiamos Lietuvoje.

Kreditinis sukčiavimas užtraukia atsakomybę. Tai gali būti bauda, areštas, laisvės apribojimas ar atėmimas. Tad, jeigu galvojate skolintis pateikiant klaidingus duomenis, vadinsi smarkiai rizikuojate patys. Apgavystės bus lengvai išaiškintos.

Kaip bebūtų, norint gauti paskolą sėkmingai, tenka atitikti ne vieną reikalavimą. Dėl to ekspertai ir aiškina, kad kiekvienas asmuo turi domėti teisės aktais. Pagal juos paskolos užsieniečiams negali būti suteikiamos.