Palūkanų skaičiuoklė

Palūkanų skaičiuoklė padės greitai suprasti kokią pajamų dalį teks skirti kredito įmokų sumokėjimui ir kokią dalį teks mokėti kaip mokestį už naudojimąsi paskola. Žemiau pateikiamos įmonės ir nuorodos į jų skaičiuokles.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Palūkanos yra apskaičiuojamos remiantis teisės aktais – kredito teikėjams nevalia užkelti jų taip, jog būtų pažeidžiami įstatymais. Kaip bebūtų, palūkanų skaičiuoklės kiekvienoje kreditui įstaigoje pateikia skirtingą informaciją, nes vis dėlto – kiekvienas kreditorius siūlo skirtingas sąlygas pagal savo pajėgumus.

Palūkanų skaičiuoklė ne visais atvejais nurodo tikslią informaciją

palukanu skaiciuokleDažniausiai būna taip, kad skaičiuoklės nurodo informaciją apie preliminarius mokesčius. Tai reiškia, kad tik po konkrečios informacijos pateikimo galima sužinoti kiek teks mokėti. Atminkite, kad jūsų skolinimosi galimybės kai kuriose kredito įstaigose gali pagerėti, jeigu gaunate labai dideles pajamas. Aišku, jeigu turite ir kitų privalumų, tuomet palūkanos galbūt dar labiau kris.

Kiekvienas asmuo, kuris sprendžia iš kur skolintis pinigų, turi suprasti, kad kredito įstaigos pirmiau turės pažvelgti situaciją. Trumpai tariant, asmenys, kurie pateikia kredito paraiškas, turi nurodyti tikslius duomenis. Pagal tuos duomenis bus daromos išvados ar besiskolinantis asmuo iš tiesų gauna tokias pajamas ar ne. Bus sprendžiama ar pagal gaunamų pajamų iš patiriamų pastovių išlaidų santykį jis pajėgs mokėti įmokas.

Mėnesio įmokų dažnumas iri yra vienas svarbiausių apsektų. Matote, jeigu imsite paskolą tampama laikui, tuomet natūralu, kad įmokų daug nebus. Jos taip pat bus didelės. Kuo didesnės įmokos, tuo sunkiau gauti paskolą, nes tokiu atveju reikia gauti milžiniškas mėnesines pajamas. Palūkanų skaičiuoklė dažnai parodo kokias mėnesio įmokas teks grąžinti. Bendra sutartis nurodo dar ir kokią paskolos sumą asmuo bus grąžinęs kai baigs mokėti paskutinę įmoką.

Tad, labai svarbu akcentuoti, kad paskolų įmokos dažnai irgi nulemia ar pavyks gauti paskolą ar ne. Klaba eina apie kreditus vartojimui, o ne būstui be pradinio įnašo pirkti ir kt. Norint gauti vartojimui skirtą paskolą, tiesiog reikia žiūrėti ką nurodo pateikiamos skaičiuoklės. Taip pat svarbu perskaityti kokias taisykles taiko kredito teikėjai, kad negaištumėte laiko visiškai be jokio reikalo.