Paskolos skolingiems

Dabar paskolos skolingiems kitoms kredito bendrovėms gali būti išduodamos tiek įprastai, tiek ir siekiant refinansavimo procedūros. Skolas galima perkelti kur tik norite, o geriausia tai, kad tam dabar yra sudarytos gana palankios sąlygos.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Skolingi asmenys, kuriems reikia mini paskolos internetu, turi žinoti visą tvarką, tad apie ją skaitykite žemiau.

Didelės paskolos skolingiems asmenims dažnai neišduodamos

paskolos skolingiemsKliūtimi negauti paskolos gali tapti turimi didžiuliai mėnesio įsipareigojimai. Jeigu turite keletą paskolų ar mokate įmokas kažkokiai lizingo bendrovei, jos bus vertinamos atsargiai. Paprastai kalbant, kuo didesnes įmokas mokate finansų įstaigoms, tuo mažesnė tikimybė gauti paskolą.

Kreditai skolingiems asmenims išduodami tik tokiais atvejais, jeigu įvertinus pajamų ir įsipareigojimų santykį, paaiškėja, kad jokios ribos nėra peržengiamos. Aiškiau kalbant, jūsų skolos turi būti tokios, kad jų mokėjimui kas mėnesį nereikėtų skirti 40 procentų gaunamų tvarių pajamų.

Turėkite galvoje, kad jūsų pajamų šaltiniai irgi bus įvertinti laikantis tam tikrų taisyklių. Pajamų šaltiniai turi būti laikomi tvariais. Jeigu pajamas gauna reguliariai, pavyzdžiui – iš darbo santykių, tuomet toks pajamų šaltinis tikrai bus laikomas tvariu. Tačiau, jeigu pajamas gaunate dirbdami sezoninį darbą, tuomet tai jau bus problema. Net paskola už užstatą tokiais atvejais nebūtų išduodama.

Sezoninis darbas ir iš jo gaunamos pajamos turi būti oficialūs. Kaip kitaip sugebėsite įrodyti, jog gaunate pajamas, jeigu jas gaunate nelegaliai. Kreditoriai teikėjai privali įsitikinti, kad jūs jas gaunate ir jiems būtini įrodymai, nes priešingu atveju, jie negalės jums padėti.

Grįžtant prie tvarių pajamų šaltinių, verta žinoti, kad tos pajamos, kurios gaunamos iš atsitiktinių sandorių, nėra laikomos tvariomis. Jų nereikėtų nurodyti, nes kredito teikėjai vis tiek jas atmes. Paskolos visiems gali būti išduodamos tik tada, kai matomas pajamų šaltinis.

Jeigu užsiimate kažkokia komercine legalia veikla, toks pajamų šaltinis gali būti laikoma tvariu, tačiau jis bus įvertinta konservatyviau.

Kaip bebūtų, paskolos skolingiems asmenims gali būti neišduodamos, jeigu skolos yra registruotos skolininkų duomenų bazėse. Trumpai tariant, jeigu esate įsiskolinę ir vėluojate grąžinti skolas, tuomet teks susidurti su problemomis – dauguma kreditorių tokių klientų nepageidauja turėt. Tad, bus nemaža tikimybė, kad daugelyje vietų jūsų kredito paraiška bus atmesta.