Dabar paskolos skolingiems kitoms kredito bendrovėms gali būti išduodamos tiek įprastai, tiek ir siekiant refinansavimo procedūros. Skolas galima perkelti kur tik norite, o geriausia tai, kad tam dabar yra sudarytos gana palankios sąlygos.

Skolingi asmenys, kuriems reikia mini paskolos internetu, turi žinoti visą tvarką, tad apie ją skaitykite žemiau.

Didelės paskolos skolingiems asmenims dažnai neišduodamos

paskolos skolingiemsKliūtimi negauti paskolos gali tapti turimi didžiuliai mėnesio įsipareigojimai. Jeigu turite keletą paskolų ar mokate įmokas kažkokiai lizingo bendrovei, jos bus vertinamos atsargiai. Paprastai kalbant, kuo didesnes įmokas mokate finansų įstaigoms, tuo mažesnė tikimybė gauti paskolą.

Kreditai skolingiems asmenims išduodami tik tokiais atvejais, jeigu įvertinus pajamų ir įsipareigojimų santykį, paaiškėja, kad jokios ribos nėra peržengiamos. Aiškiau kalbant, jūsų skolos turi būti tokios, kad jų mokėjimui kas mėnesį nereikėtų skirti 40 procentų gaunamų tvarių pajamų.

Turėkite galvoje, kad jūsų pajamų šaltiniai irgi bus įvertinti laikantis tam tikrų taisyklių. Pajamų šaltiniai turi būti laikomi tvariais. Jeigu pajamas gauna reguliariai, pavyzdžiui – iš darbo santykių, tuomet toks pajamų šaltinis tikrai bus laikomas tvariu. Tačiau, jeigu pajamas gaunate dirbdami sezoninį darbą, tuomet tai jau bus problema. Net paskola už užstatą tokiais atvejais nebūtų išduodama.

Sezoninis darbas ir iš jo gaunamos pajamos turi būti oficialūs. Kaip kitaip sugebėsite įrodyti, jog gaunate pajamas, jeigu jas gaunate nelegaliai. Kreditoriai teikėjai privali įsitikinti, kad jūs jas gaunate ir jiems būtini įrodymai, nes priešingu atveju, jie negalės jums padėti.

Grįžtant prie tvarių pajamų šaltinių, verta žinoti, kad tos pajamos, kurios gaunamos iš atsitiktinių sandorių, nėra laikomos tvariomis. Jų nereikėtų nurodyti, nes kredito teikėjai vis tiek jas atmes. Paskolos visiems gali būti išduodamos tik tada, kai matomas pajamų šaltinis.

Jeigu užsiimate kažkokia komercine legalia veikla, toks pajamų šaltinis gali būti laikoma tvariu, tačiau jis bus įvertinta konservatyviau.

Kaip bebūtų, paskolos skolingiems asmenims gali būti neišduodamos, jeigu skolos yra registruotos skolininkų duomenų bazėse. Trumpai tariant, jeigu esate įsiskolinę ir vėluojate grąžinti skolas, tuomet teks susidurti su problemomis – dauguma kreditorių tokių klientų nepageidauja turėt. Tad, bus nemaža tikimybė, kad daugelyje vietų jūsų kredito paraiška bus atmesta.

Sutelktinės paskolos skolingiems – puiki galimybė skolintis daugiau

paskolos skolingiemsIeškantiems finansinės pagalbos dabar yra nemažas pasirinkimas. Paskolos skolingiems tapo ypač populiaria priemone pinigų pritraukimui ne tik verslo sektoriuje, bet ir privačiame. Sutelktinio finansavimo dėka pigias paskolas gauna fiziniai asmenys, kuriems taipogi rūpi, jog jų būsimos kredito įmokos nebūtų labai jau didelės. Šiuo metu Lietuvoje veikia kelios tokiu principu skolinančios platformos. Tačiau, ne kiekviena jų yra skirta paskolų gavimui. Tad, prieš ieškant finansinės pagalbos, reikėtų atidžiai pasidomėti pasirinkta sistema. Taip pat labai svarbu paminėti, kad ne visos paskolos išduodamos taip paprastai. Yra asmenų, kurie į tokias platformas neturėtų kreiptis. Tiesiog galioja tam tikri įstatymai, kurių šių platformų operatoriai turi laikyti be jokių išlygų.

Sutelktinės paskolos skolingiems pasižymi tuo, kad platformoje esantys žmonės skolina savo asmenines lėšas kitiems fiziniams asmenims. Tos platformos sutelkia tiek paskolų gavėjus, tiek ir kreditorius į vieną vietą. Tai naudinga tuo, kad tokiu būdu gali būti surenkamos labai didelės paskolų sumos. Kiekvienas kreditorius sprendžia kokią paskolos dalį jis norės finansuoti. Tad, jeigu jūsų mokumas yra geras, tuomet neturėtų kilti jokių nesklandumų skolinantis.

Beje, ketinantiems išbandyti sutelktinį finansavimą, pirmiausia reikia pasidomėti kaip viskas vyksta. Naivu tikėtis, kad nurodžius neteisingas pajamas, viskas pavyks kaip iš pypkės. Taip nebus, nes vis dėlto – sutelktinis finansavimas turi būti atliekamas remiantis tvarka, o tai reiškia, kad bus tikrinami jūsų duomenys. Jeigu nurodėte neteisingą asmeninę informaciją apie save ir gaunamas pajamas, tuomet logiška, kad sistemos operatorius viską sužinos.

Kreditingumo vertinimo metu tikrinama praktiškai visa informacija – pajamos, įsipareigojimai, praeityje prisiimtos paskolos, jų grąžinimas ir t.t. Tokia informacija leidžia geriau suprasti ar besiskolinantis asmuo neketina pasiplauti su gautais pinigais.

Taip pat naudinga žinoti, kad sutelktinės paskolos skolingiems nėra skirtos asmenims, kurie negauna pajamų. Bedarbiams asmenims čia kreiptis nereikėtų. Apskirtai kalbant, bedarbiams asmenims išvis nėra jokių sąlygų gauti vartojimo paskolas. Įstatymai draudžia skolinti pinigus tokiems žmonėms, kurie yra registruoti darbo biržoje. Kaip bebūtų, norintiems gauti finansavimą, tiesiog prieš tai reiškia gerai įvertinti savo galimybes.

Nelegalios paskolos užtraukia dar daugiau nemalonumų

Nelegalios paskolos įprastai teikiamos fizinių asmenų, kuomet besiskolinančio asmens kreditingumas nėra tikrinamas. Dažniausiai tokie kreditai išduodami pasirašant vekselį ir nenurodant jokių palūkanų. Pabrėžiama, kad toks skolinimosi būdas yra be galo rizikingas. Vekselyje nenurodoma, jog teikiama paskola. Paprasčiausiai, šiuo dokumentu asmuo įsipareigoja kitam asmeniui nustatytą dieną sumokėti nustatytą pinigų sumą. Blogiausia yra tai, kad tokiu būdu bandantys skolintis dažnai lieka apgauti. Ypač pandeminiais metais daugėja sukčių, kurie siūlo tokias paskolas internetu. Žmonės jiems nurodytu adresu nusiunčia užpildytą vekselio formą, bet taip kredito ir negauna. Galiausiai jie tampa įsipareigoję tam žmogui ir sukčius paprasčiausiai išsieško skolas teisiniais būdais. Būtina vengti tokių paisūlymų, nes jie finansiškai yra labai skausmingi.

Atnaujinta: 2022-01-17