Turima verslo idėja verčia pasukti galvą iš kur gauti finansavimą? Paskola verslui pradėti šiuo metu išduodama itin žemomis palūkanomis! Skolintis gali tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys. Geriausia tai – finansinė pagalba teikiama netgi nuotoliniu būdu – internetu!


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Ilgalaikė paskola verslui pradėti gali būti imama net ir su atidėjimo galimybe

paskola verslui pradeti

Ne paslaptis, kad nemaža dalis kredito įstaigų stengiasi pervilioti klientus iš konkurentų. Dėl to galima matyti nestandartinius pasiūlymus. Viena tų pasiūlymų – pirmosios įmokos atidėjimo galimybė. Tai aktualu turėtų būti tiems, kurie nenori pradžioje apsikrauti dideliais įsipareigojimais.

Atidėjimo galimybė reiškia, kad gavus paskolą, pirmą įmoką mokėsite ne sekantį mėnesį, o vėliau. Kada tai bus – priklauso nuo kredito įstaigos. Taip pat būtina atminti, kad tokia atidėjimo galimybę šiuo metu siūlo ne visos paskolų bendrovės ar bankai.

Paskolos verslui pradėti dabar siūlomos internetu, tad pirmiausia reikia apžvelgti kokia sąlyga nustato kredito teikėjai. Jeigu galvojate, kad verslui irgi skolinama be palūkanų – apsirinkate. Labai retais atvejais kai kurie kredito teikėjai siūlo nemokamas paskolas verslininkams. Bet, išimčių visgi kartais būna.

Kaip bebūtų, paskola verslui pradėti prieinama tikrai ne visiems asmenims. Kalbant apie fizinius asmenis, dažniausiai finansavimas siūlomas užsiimantiems ar besiruošiantiems užsiimti individualia veikla. Įprastai paskolų sumos siekia iki kelių tūkstančių eurų. Jeigu reikia didesnės sumos – teks labiau pavargti.

Visi pradedantys verslininkai turi suvokti, kad paskolos verslo pradžiai dažniausiai imamos ant asmeninės atsakomybės. Bloga kredito istorija rodo, kad atsakomybė – prastai suvokiama. Trumpai tariant, nesėkmės atveju, atsakomybę prisiims ne jūsų verslas, o jūs asmeniškai. Su juridiniais asmenimis yra kiek kitaip.

Jeigu esate įmonė, kuriai reikia lėšų, tuomet galite rinktis iš dviejų variantų: skolintis asmeniškai arba skolintis įmonės vardu. Pastarasis variantas būtų šiek tiek saugesnis, nes nesėkmės atveju, neatsakytumėte asmeniniu turtu.

Visi norinti pasiskolinti verslo pradžiai turi suprasti, kad kreditoriai pinigus skolina ne bet kam. Tiek juridinių, tiek fizinių asmenų kreditingumas yra tikrinamas pagal galiojančią tvarką. Tad, turintys labai blogą finansinę reputaciją turi suvokti, kad paskola verslui pradėti bus neprieinama daugelyje paskolų bendrovių.