Skolinu pinigus be užstato

Skolinu pinigus be užstato – toks pasiūlymus sudomintų ir jus? Kreditai suteikiami asmenims, turintiems atsakomybės jausmą ir galintiems laiku mokėti kredito įmokas.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Pageidaujantys pateikti paskolos paraišką fiziniam asmeniui turėtų suprasti, kad pavieniai žmonės neturi galimybės išduoti vartojimui skirtų kreditų kitiems fiziniams asmenims. Jums reikia kreipti į atitinkamas vietas.

Reklaminės antraštės „skolinu pinigus be užstato“ dažnai – klaidingos

skolinu pinigus be uzstatoTokios antraštės kaip „skolinu pinigus be užstato“ ypač skelbimų tinklapiuose dažnai yra klaidinančios. Ne paslaptis, kad tokias antraštes dažnai nurodo ir sukčiai, kurie tikisi iš jūsų išvilioti bent kelis eurus. Matote fiziniai asmenys Lietuvoje negali teikti vartojimo paskolų. Tokia teisė suteikti tik juridiniams asmenims t.y. įmonėms. Fizinis asmuo, kuris nuolatos teikia paskolas už palūkanas, užsiima neteisėta veikla. Už tai jis gali sulaukti labai daug problemų. Tad, jeigu pataikėte pas sukčių, tikrai galite jį įduoti teisėsaugai ar bent jau Lietuvos bankui, nes tokiu atvejus galėsite bent jau atgauti pinigus. Galbūt jų ir neatgausite, bet tikrai bus didesnė tikimybė juos susigrąžinti.

Kaip bebūtų, svarbu atminti, kad tik juridiniai asmenys gali teikti vartojimo kreditus. Tad, jeigu jums prieš akis išdygo skelbimas su antrašte „skolinu pinigus be užstato“, tiesiog jį apeikite. Aišku, kitais atvejais reikėtų įsigilinti į skelbimo esmę. Mat, būtina atvejų, kuomet fiziniai asmenys reklamuojasi teikiantys kreditus per tarpininkavimo sistemas. Štai ten skolinti pigus fiziniai asmenys tikrai gali.

Tarpusavio skolinimo ar sutelktinio finansavimo platformose skolinantys fiziniais asmenys nepažeidžia jokių įstatymų, nes tik per ten leidžiama teikti kreditus. Aišku, nemažą vaidmenį atlieka ir pati sistema, kuri tarpininkauja tikrinant klientų duomenis ir atliekant kitus administravimo darbus. Minėtose sistemose vienintelis trūkumas yra tas, kad besiskolinantys asmenys turi sumokėti nemažą tarpininkavimo mokestį už gautą paskolą.

Pabrėžiama, kad tarpininkavimo mokestis nėra mokamas iš anksto. Jis yra išskaičiuojamas iš paskolos sumos, kuri surenkama pateikus paskolos apraišką. Tad, jums nieko mokėti nereikės. Jums tik reikės pateikti kredito paraišką ir laukti atsakymo ar jūsų prašoma kredito suma bus sufinansuota ar ne.