Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – pagalba įklimpus į skolas? Susidarę didžiuliai finansiniai įsipareigojimai greitųjų kreditų bendrovėms, bankams, kredito unijoms ar lizingo bendrovėms trukdo jums išbristi iš skolų liūno?

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
pirmas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.00%

Gauti paskolą
antras

iki 19000€

iki 72 mėn.

nuo 8.00%

Gauti paskolą
penktas

iki 5000€

iki 48 mėn.

nuo 37.00%

Gauti paskolą
trecias

iki 5000€

iki 72 mėn.

nuo 20.00%

Gauti paskolą

Ar kada girdėjote kas yra paskolų refinansavimas?

Paskolų refinansavimas – tai būdas sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir perkelti juos į vieną finansų įstaigą.

Paskolų refinansavimasPaprastai tariant, asmuo perkelia savo turimus finansinius įsipareigojimus (paskolą ar kitą įsiskolinimą) į kitą kredito bendrovę, kuri gali pasiūlyti kur kas mažesnes palūkanas, nei, kad dabartiniai finansiniai įsipareigojimai. Pavyzdžiui: asmuo turi 1000 eurų vartojimo kreditą, jis kas mėnesį kredito bendrovei turi mokėti po 100 eurų ir taip 12 mėn.

Paskolų refinansavimas gali padėti sumažinti mėnesines įmokas, kitaip sakant, pasinaudojus paskolų refinansavimu, nauja kredito bendrovė nupirks jūsų finansinius įsipareigojimus už mažesnes palūkanas. Pvz.: iš naujos kredito bendrovės jūs “pasiskolinate” 1200 eurų esamiems įsiskolinimams padengti. Ši bendrovė paskolina jums 1200 eurų tarkime 24 mėnesiams. Per 24 mėnesius jūs naujai kredito bendrovei turėsite iš viso sumokėti 1400 eurų, kas per mėnesį gaunasi 1400/24=58.33 EU. Žinoma, tai tik preliminarūs skaičiavimai, kiekvienam atvejui taikomi individualūs pasiūlymai.

Tik ką reikia žinoti pasinaudojus paskolų refinansavimu? Naujos paskolos jūs NEGAUSITE! Taip, pačių pinigų jūs negausite, kredito bendrovė pati paskirstys ir sumokės visus senus įsiskolinimus. Žinoma, jeigu jūsų tai netenkina, gali bandyti gauti DAR vieną vartojimo kreditą ir įsiskolinimus padengti pats. Tokiu atveju, jeigu seni finansiniai įsipareigojimai padengiami anksčiau laiko, tai kreditorius privalo perskaičiuoti paskolos ir palūkanų įmokas.  Ko gero, gražinant visą paskolą ar kitą finansinį įsipareigojimą jūs netgi sutaupysite, nes nebeturėsite mokėti už paskolą 12 mėnesių, nes tiek laiko jūs ja net nesinaudojote, t.y. bus paskaičiuota kiek asmuo turi sumokėti už lakotarpį kuriuo jis naudojosi paskola, o ne už laikotarpį, nurodyta sutartyje.

Refinansavimas be užstato

Refinansavimas be užstatoDažniausiai refinansuoti paskolas nori asmenys kurie jau yra nebepajėgūs visiškai gražinti savo finansinius įsipareigojimus. Dar blogiau kai refinansuoti paskolas bando bedarbiai asmenys, kurie ir taip negaudami jokių pajamų su kiekvienu mėnesiu patiria finansinių nuostolių. Dažniausiai tokiems asmenims refinansavimas be užstato yra neįmanomas. Kodėl? Pirmiausia pradėkime nuo to, kas gali gauti vartojimo paskolas, kas gali sudaryti lizingo sutartis ir t.t.

Pirmiausia, paskolų refinansavimas yra lygiai toks pats finansinis įsipareigojimas kaip ir vartojimo kreditas, lizingu paimtas turtas ir t.t. Lietuvos Respublikos įstatymai griežtai nustato vartojimo kredito sąlygas. Jokie asmenys negali gauti vartojimo kreditų, būsto paskolų, negali sudaryti jokių lizingo sutarčių jeigu neturi oficialių pajamų t.y. jeigu asmuo yra bedarbis, jis jokių finansinių paslaugų negali gauti.

Kaip yra su refinansavimu dirbantiems?

Taip pat, jeigu asmuo yra dirbantis, bet jo finansiniai įsipareigojimai per mėnesį viršyja 40% jo gaunamų pajamų, jis taip pat nebegali gauti jokių finansinių paslaugų. Vartojimo kreditų davėjai pažeidžiantys šiuos įstatymus yra griežtai baudžiami, pasitaiko neretos didžiulės piniginės baudos už šio įstatymo nesilaikymą. Būtą ir atvejų, kad už grubų šio įstatymo pažeidimą atimama ir licenzija versti šia veikla. Visas finansų įstaigas Lietuvoje prižiūri ir jų veiklą reguliuoja Lietuvos Bankas.

Taigi kaip gauti vartojimo kreditą refinansuoti turimus įsipareigojimus jeigu asmuo yra bedarbis? Atsakymas paprastas – užstatas. Refinansavimas be užstato taip pat neįmanomas. Bedarbis asmuo norėdamas gauti paskolą ar rafinansuoti įsiskolinimus, privalo užstatyti nekilnojamąjį arba kilnojamąjį turtą. Tokiu atveju, asmuo taip pat neturėtų tikėtis, kad gaus tokio pačio dydžio paskolą kaip ir užstatytas turtas. Visi kreditoriai taip nori uždirbti, tad pasiūlys pvz tik 75% jūsų turto vertės, ar net mažiau. Tokiu atveju negražinus gautos paskolos, jūsų užstatytas turtas tampa kreditą išdavusios bendrovės nuosavybe, kurią bendrovė “įsigijos” žemesne nei rinkos kaina.

Refinansavimas internetu

Paskolų refinansavimas internetuDabar pakalbėkime apie refinansavimą internetu. Taip, šiais laikais paskolų refinansavimas galimas net neišėjus iš namų! Vargu ar šiais laikais surasime vartojimo kreditus teikiančią bendrovę, kuri neteiktų refinansavimo paslaugos. Kaip ir greitieji kreditai, taip ir refinansavimas internetu yra labai greitas ir itin paprastas. Visas refinansavimo procesas užtrunka šiek tiek ilgiau, nei, kad gauti vartojimo kreditą. Sąlygos paskolų refinansavimui yra tokios pačios kaip ir vartojimo kredito gavimui, kartais, netgi geresnės. Geresnės kodėl? Tarkime, dabartiniai jūsų įsipareigojimai yra 40% jūsų mėnesinių pajamų. Refinansavimas internetu jums gali padėti sumažinti šį procentą iki 30%, ar net mažiau.

Tiesa, tai jau yra kiekvienos finansų įstaigos sprendimas, kokiomis sąlygomis jūs galėsite refinansuoti savo turimus finansinius įsipareigojimus. Iš patirties galime teigti, jog šiuo metu geriausias refinansavimas internetu yra sutelktinio finansavimo platformose.

Kas tas sutelktinis finansavimas? Tai paskolos iš žmonių! Jūsų prašymas gauti paskolą nagrinėjamas kredito bendrovės, bet jūsų paskola sufinansuojama paprastų žmonių. Kitaip sakant, paskola teikia ne bendrovės, o žmonės, tokiose platformose galima gauti paskolas ar refinansuoti savo įsipareigojimus itin geromis sąlygomis! Tiesa, pati bendrovė kuri administruoja platformą ir sudarinėja su paskolų prašytojais sutartis. Bendrovė šiuo atveju, atlieka tarpininko vaidmenį. Ji vertina asmens mokumą ir sudarinėja sutartis. Paskolos sutartis bus sudaryta ne su žmonėmis, kurie išdavė  paskolas, o su bendrove, kuri administruoja sutelktinį finansavimą.

Paskolų refinansavimas bankuose

Kur keliauti ir ko imtis, jei turimos paskolos nebegalite grąžinti? O ką daryti tais atvejais, kai jūsų pečius slegia daugybė skirtingų paskolų? Tai yra labai sudėtingos ir keblios situacijos, kuriose vartotojai tikrai ne visuomet žino, kaip turėtų teisingai pasielgti. Kaip bebūtų, visuomet yra išeičių net ir iš labai sudėtingų finansinių situacijų. Todėl jei jūs patekote į tokią padėtį, kai turite labai daug skirtingų paskolų, kurių nebegalite grąžinti laiku, nebedelskite, kol jūsų situacija taps dar sudėtingesnė, kadangi galiausiai jums gali būti labai sudėtinga pajudėti pirmyn. Tokiose sudėtingose situacijose paskolų finansavimas bankuose yra bene vienintelė ir pati patogiausia išeitis. Todėl jei jūs norite atsistoti ant kojų ir pamiršti apie daugybę skirtingų finansinių įsipareigojimų, kreipkitės į komercinį banką, kuris siūlo paskolų refinansavimo paslaugas.

Paskolų refinansavimas bankuose

Kodėl refinansavimo paslauga tokia reikalinga?

Žinoma, jei jūs dar nespėjote pasinaudoti tokiomis finansinėmis paslaugomis, turbūt svarstote, kodėl jums jų gali reikėti ir kaip vis dėlto jos jums galėtų pagelbėti. Tačiau viskas šiuo atveju yra labai paprasta ir nesudėtinga. Jei jūs kreipsitės dėl tokių paslaugų, jūsų dabartiniai turimi finansiniai įsipareigojimai, kurių nepajėgiate grąžinti laiku, bus apjungti į vieną ir perkelti pas pasirinktus kreditorius, kurie teikia paskolų refinansavimo paslaugas.

Tai reiškia, kad jūs galėsite pamiršti apie daugybės skirtingų paskolų grąžinimą, kadangi kiekvieną mėnesį jums reikės mokėti tik vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri bus mažesnė nei buvusios iki tol. Paskolų refinansavimo paslaugos taip pat taiko žemesnę palūkanų normą ir prailgina paskolos grąžinimo terminą, todėl vartotojai gali kur kas lengviau atsikvėpti ir atsigauti nuo labai didelių ir jų pečius slegiančių finansinių įsipareigojimų.

Kaip bebūtų, nereikėtų pamiršti ir savo asmeninės finansinės padėties gerinimo. Jei jūs stabilizuosite savo asmeninius finansus, kur kas lengviau atsistosite ant kojų. Be to, svarbu, kad sumažintumėte savo kiekvieną mėnesį patiriamas finansines išlaidas. Kai tai padarysite, jūs galėsite lengviau išspręsti jums iškilusias finansines bėdas, kurias iki tol spręsdavote imdami papildomas paskolas. Taigi, dabar belieka nepamiršti šių naudingų patarimų.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Paskolų refinansavimo paslaugos Lietuvoje yra gana populiarios. Atrodo, koks tikslas papildomai refinansuoti paskolas, juk vis tiek likti skolingas? Visgi, skirtumas yra ir jis tikrai didelis, kadangi kartais paimtos paskolos taip stipriai spaudžia, kad žmogus paprasčiausiai nebeturi kito kelio, kaip tik kreiptis į specialistus, kurie teikia refinansavimo paslaugas. Tokiu atveju visos mini paskolos ir kreditai bus padengti ir galiausiai teks atsiskaityti vienai įmonei, kuri sutiko padėti Jums susitvarkyti su šia problema.

Viena paskola – tik vienas rūpestis

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiemsPaskolas teikiantys asmenys dažniausiai neturi jokio skirtumo su kokiomis finansinėmis problemomis jūs susidūrėte ar dėl kokių kitų priežasčių Jums paprasčiausiai nebepavyksta grąžinti paskolos. Dažniausiai ne tik aktyviai raginama grąžinti pinigus, tačiau tuo pačiu auga palūkanos, kurios įstato į dar sudėtingesnius ir dar daugiau pinigų Jums galiausiai kainuojančius rėmus. Taigi, paskolų refinansavimas įsiskolinusiems ir tampa ta geriausia išeitimi, kadangi kelios skirtingos skolos gali   būti padengiamos vienos įmonės. O bendrauti su vienu žmogui, kuris atsakingai valdo Jūsų pasiskolintus pinigus – paprasčiausiai kur kas pigiau.

Kaip veikia paskolos refinansavimas?

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems veikia labai panašiai kaip ir norint gauti paprasčiausią paskolą. Tiesa, šiuo atveju dažniausiai kiekvienam skolininkui skiriama kiek daugiau dėmesio, tad vadybininkas, kuris tampa atsakingas už konkretaus asmens galimybes išsimokėti – asmeniškai susisiekia, sutaria dėl detalių ir bando surasti palankiausią paskolos grąžinimo būdą. Svarbiausia, kad nepriklausomai nuo refinansuotos skolos dydžio  tikrai nebus taip, kad asmuo kiekvieną mėnesį atiduos visas savo pajamas. Stengiamasi, kad žmogus galėtų ramiai sau gyventi ir mažais žingsneliais grąžinti pinigus, kuriuos jis pasiskolino. Taip bandoma leisti gyventi įprastai be jokių papildomų problemų ir tuo pamiršti, kad paskolos jums gali kiek apsunkinti kasdienybę.

Žinoma, labai svarbu pasirinkti tą įmonę, kurios paslaugos Jums puikiai tinka. Šiuo metu refinansavimo paslaugas teikia tikrai ne viena įmonę, tad norėdami rasti geriausią turėsite palyginti nemažai alternatyvų. Būtent tada ir pavyks surasti tuos, kurie leis Jums mėgautis gyvenimu ir negalvoti apie kasdieninius finansus. Juk svarbiausia, kad visada yra tie, kurie gali Jums padėti.

Sending
Lankytojų įvertinimas
5 (2 votes)