Būsto paskola be pradinio įnašo

Planuojate artimoje ateityje pirkti nuosavą būstą, bet daug klausimų kyla dėl tam tikrų nuostatų? Būsto paskola be pradinio įnašo gali būti suteikiama keliais atvejais.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Tiksliau kalbant, pradinį įnašą vis tiek teks turėti, tačiau jį galima suformuoti tam tikrais būdais. Be pradinio įnašo paskolos būsto įsigijimui neįmanoma gauti.

Būsto paskola be pradinio įnašo negali būti suteikiama įstatymų numatyta tvarka

busto paskola be pradinio inasoPaprasčiausiai, jeigu galvojate būstą pirkti imant paskolą už užstatą iš banko ar kito kredito teikėjo, jūs turėsite įkeisti patį būstą ir atitikti reikalavimą dėl pradinio įnašo. Pradinis įnašas turi būti jūsų asmeniniai pinigai. Jeigu neturite jokių santaupų, vadinasi jūs turite gauti tą sumą legaliai iš kokių nors šaltinių.

Pavyzdžiui, jeigu jums reikalinga labai menka papildoma suma iki pradinio įnašo, tuomet skolintis turėtumėte žodiniu susitarimu. Jeigu nuspręstumėte imti vartojimo kreditą tam, kad surinktumėte pradinio įnašo sumą, tuomet gali kilti bėdų dėl būsto paskolos gavimo.

Prieš pateikiant paraišką dėl būsto mini paskolos internetu, reikia turėti kuo mažiau įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms. Matote, tie įsipareigojimai nulemia kokią paskolos sumą būtų galima gauti. Kuo daugiau įsipareigojimų, tuo mažesnė būsto paskolos suma būtų išduodama. Gali būti, kad dėl didelių įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms, jums būsto paskola išvis nebūtų išduota.

Jeigu jums reikia tarkime 3000 eurų iki reikiamo pradinio įnašo sumos, tokiais atvejais skolintis reikėtų iš privačių asmenų žodiniu susitarimu. Trumpai tariant, paskolos tarp fizinių asmenų, kai kredito suma nesiekia 3000 eurų, gali būti suteikiamos žodiniu susitarimu t.y. neregistruojant paskolos sutarties pas notaro. Tada tie įsipareigojimai nesimatytų niekur. Tokia tvarka taikoma visiems paskolos prašytojams.

Kaip bebūtų, pradinį įnašą galima surinkti kitais būdais – parduodant kažkokios vertės turtą ir t.t. Matote, pradinio įnašo sumos surinkimas nėra labai analizuojamas. Nėra skirtumo ar tai santaupos iš darbo santykių ar tiesiog pardavus kažkokį turtą. Svarbiausia, jog tai būtų jūsų pinigai.

Trumpai tariant, būsto paskola be pradinio įnašo niekur nėra išduodama. Yra šiokių tokių niuansų dėl pradinio įnašo sumos didinimo ir mažinimo, tačiau apie tai jums plačiau papasakoti gali patys kreditoriai arba nekilnojamo turto brokeriai.