Dabar jus labai domina banko paskola kuo geresnėmis sąlygomis? Skolintis įmanoma įvairiems tikslams -būsto pirkimui, automobilio įsigijimui ar tiesiog vartojimui.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Banke gauti kreditą gali asmenys, kurie atitinka iš anksto skelbiamas mokumo vertinimo taisykles. Tai reiškia, kad prieš kreipiantis į banką dėl paskolos, įsitikinkite, kad atitiksite jo keliamus reikalavimus, nes kitaip būsite tiesiog sugaišę laiką ir tiek.

Banko paskola dažniausiai būna pati pigiausia

banko paskolaPigiausios paskolos ypač dažnai siūlomos komerciniuose bankuose. Aišku, kredito unijos irgi gali pasiūlyti ne ką prastesnes sąlygas, bet ten tvarka gali būti kiek kitokia. Kaip bebūtų, banko paskola išduodama ne taip jau ir paprastai, kaip dažnai daug kas mėgsta sakyti. Bankuose kaip tik susiduriama su nemažais iššūkiais, nes viskas priklauso nuo paties žmogaus ir jo situacijos.

Bankas gali reikalauti atitinkamo turto įkeitimo, jeigu bus matoma, kad besiskolinantis asmuo yra padidintos rizikos grupėje. Pavyzdžiui, bankui pamačius, kad jūsų pajamos bus vos tik pakankamos padengti skolas, tuomet jis pagrįstai reikalaus turto įkeitimo. Net jeigu ir skolinatės neperžengdami ribos, bert būdami arti jos, galite sulaukti papildomų reikalavimų. Jūsų gali būti prašoma netgi atsivesti laiduotoją.

Svarbu atminti, kad bankų paskolos yra labai pigios ir jos galio būti suteikiamos labai ilgam laikui. Atkreipkite dėmesį į bankuose esančias skaičiuokles ir ten patiekiamas palūkanas. Gali būti, kad skolinantis trumpam laikui, galite sulaukti gerokai didesnių palūkanų, nei skolinantis ilgam periodui. Pavyzdžiui palūkanos dviem mėnesiams gali būti kelis kartu didesnės nei skolinantis keliems metams (proporcingai). Tad čia svarbu viską gerai suskaičiuoti, kad be reikalo nepermokėtumėte dėl savo neatidumo.

Kas liečia kitas paskolas, reikia atminti, kad banko paskola namo įsigijimui dabar išduodama dar griežtesnėmis sąlygomis. Gali būti reikalaujama turėti dar didesnį pradinį įnašą. Taip pat gali būti nustatomos gerokai didesnės paskolos įmokos dėl padidėjusios maržos. Tad, jeigu svarstote apie banko paskolos ėmimą didesnio pirkinio įsigijimui, būtinai viską kruopščiai apskaičiuokite, kad nebūtų didelių problemų su įmokų mokėjimu.