Paskolų palyginimas leidžia daug lengviau suprasti ką rinktis reikėtų būtent jūsų situacijoje. Paskolų sumos varijuoja priklausomai nuo kreditorių sąlygų.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

paskolu palyginimasJeigu šiuo metu sprendžiate kokią paskolos sumą rinktis kažkurioje bendrovėje, tuomet pirmiau pasidomėkite ar ją išvis gausite. Pavyzdžiui, greitas kreditas dirbantiems užsienyje atrodo patraukliai, bet tokie asmenys Lietuvoje gali skolintis tik išimtiniais atvejais. Dažniausiai jie neatitinka keliamų sąlygų. Lietuviams yra paprasčiau. Aišku, paprasta skolintis tiems, kurių finansai leidžia tai daryti. Bet, jeigu asmuo bando skolintis būdamas nepavydėtinoje padėtyje, tuomet aišku kuo viskas baigsis. Bet kuris kreditorius atmes greitos paskolos paraišką, jeigu bus bent vienas signalas, jog asmuo galima bando skolintis neatsakingai ir neapgalvotai. Tad, jeigu norite gauti paskolą, pirmiau išsiaiškinkite ar pagal įstatymus kreditoriai galės jums ją suteikti ar vis dėlto ne.

Paskolų palyginimas naudingas tiems, kuriems reikia pigiausių kreditų

Sužinoti galimą kreditoriaus atsakymą dėl paskolos galima nesunkiai. Viskas ko reikia – pasitikrinti savo kreditingumą. Jums reikia pasižiūrėti į savo kredito istorijos ataskaitą bei reitingą. Tai yra bene svarbiausi rodikliai, kuriuos taip pat tikrina visi paskolų teikėjai, kurie yra įtraukti į Lietuvos banko sudarytą sąrašą. Kaip bebūtų, jeigu jūsų kredito reitingas bus labai blogas, tuomet suprantama, kad kreditoriai jums pinigų skolinti nenorės. Jie nedarys jokių išimčių. Aišku, daug ką lemia ir kiti niuansai. Tad, net ir turint gerą kredito reitingą, paskolos vis tiek galite negauti, jeigu neatitiksite kitų sąlygų. Paskolų palyginimas dažniausiai nėra skirtas sąlygų akcentavimui.

Kalbant apie kitas sąlygas būtina suprasti, kad kredito įmokos dydis lemia tai ar gausite tą paskolą ar ne. Pavyzdžiui, jeigu mėnesio įmokas bus per daug didelė ir peržengianti jūsų pajamų ribas, tuomet savaime aišku, kad kreditorius neturės teisės skolinti pinigus. Paskolinus pinigus, kreditoriaus anksčiau ar vėliau lauks baudos ar didesnių sankcijų. Dėl to jie tiesiog nerizikuoja. Su refinansavimu irgi tas pats.

Gaunamos pajamos yra labai svarbios ir jas būtina įrodyti. Nesvarbu kokią pajamų sumą nurodysite paskolos paraiškoje – ją kreditoriai vis tiek patikrina. Bus aišku ar pateikėte melagingą informaciją ar ne. Jeigu pajamos yra per daug mažos, vėlgi – kredito gauti nepavyks. Asmenys, kurie gauna dideles pajamas, turi daugiau šansų gauti paskolas geromis sąlygomis. Žinoma, nereikia pamiršti, jog bus atsižvelgiama ir į turimus įsipareigojimus. Dabar paskolų palyginimas gali padėti apsispręsti kur skolintis yra naudingiau.