Greitieji kreditai turintiems skolų didelėmis sumomis gali būti suteikiami ypatingai ilgiems laikotarpiams, siekiantiems net kelerius metus.

Jūs turite finansinių įsipareigojimų, kurie jau kurį laiką labai smarkiai slegia jūsų pečius? Ir su kiekviena nauja diena jums tampa vis sudėtingiau juos padengti? Tuomet turbūt svarstote, kad greitieji kreditai turintiems skolų galėtų pagelbėti lengviau atsistojant ant kojų?

Tačiau turėtumėte suprasti, kad dabartines savo finansines problemas spręsdami į pagalbą pasitelkiant dar daugiau paskolų, galite susidurti su rūpesčiais. Su dar didesniais ir ne tik. Įklimpstant į gerokai didesnes skolas. Todėl jei iki šiol manėte, kad greiti kreditai turintiems skolų yra tinkamas pasirinkimas, pats metas tokio klaidingo požiūrio atsisakyti. Jį reikia pakeisti kiek teisingesniu.

Tai reiškia, kad jums reikėtų pagalvoti apie paskolų refinansavimo paslaugas, o ne apie papildomas ir dar didesnes paskolas. Jei jūs kreipsitės į kreditorius prašydami refinansuoti visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus, galbūt kažkas pasikeis. Tuomet jūsų finansinė padėtis turėtų tapti kur kas stabilesnė.

Tačiau vėlgi, jei jūs iki šiol apie paskolų refinansavimo sprendimą nebuvote pagalvoję, galbūt apskirtai apie tokias finansines paslaugas dar nieko nebuvote girdėję? Jei taip, tuomet pateiksime jums ne vieną svarbią detalę, kurios neturėtumėte pamiršti, jei norite išvengti dar didesnių finansinių rūpesčių.

Greitieji kreditai turintiems skolų tik refinansuojant turimus įsipareigojimus

Greitieji kreditai turintiems skolųTaigi, atminkite, kad paskolų refinansavimas padeda apjungti visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus. Tai reiškia, kad jei jūs turite tris skirtingas paskolas ne vienoje kredito bendrovėje, paskolų refinansavimo paslaugų teikėjai apjungia turimas paskolas ir perkelia jas į savo rankas.

Tokiu atveju vartotojui reikia mokėti tik vieną vienintelę mėnesinę paskolos grąžinimo įmoką. Ir nepaisant tokio didelio patogumo bei palengvinimo, refinansuotai paskolai taikomos mažesnės palūkanos ir prailginamas paskolos grąžinimo terminas, todėl tokios sąlygos padeda lengviau stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį, išvengiant tikimybės įklimpti į dar didesnes skolas ir susigadinti savo gerą asmeninę kredito istoriją.

Todėl jei jūs kreipsitės į paskolų refinansavimo specialistus ir patikėsite savo dabartines finansines problemas į jų rankas, neilgai trukus galėsite stabilizuoti savo padėti ir lengviau pajudėti pirmyn. Be abejo, kartu jums reikėtų pagalvoti ir apie tai, ko galėtumėte imtis, kad jūs tokių pačių problemų galėtumėte išvengti ir ateityje.

Greitieji kreditai turintiems skolų sunkiau išduodami jeigu tos skolos – didžiulės

greitieji kreditai turintiems skoluGreitieji kreditai turintiems skolų ne visada prieinami Lietuvoje. Tokia situacija aiškinama tuo, jog daugelis asmenų neturi galimybės kredito teikėjams įrodyti, jog jie gauna pajamas svetur. Paprastai kalbant, kreditus išduoti galima tik esant tam tikrų taisyklių atitikimui.

Viena iš tų taisyklių yra būtent pajamos. Be abejo, kreditoriams yra keliami reikalavimai vertinti kreditingumą nepaisant to, kurioje šalyje dirba asmuo. Trumpai tariant, nesvarbu kur jūs dirbate – jeigu kreipiatės į Lietuvoje veikiančią paskolų bendrovę, vadinsi jūsų kreditingumo lygis turės būti nustatytas pagal esamą tvarką. Joks kredito teikėjas neturi teisės skolinti pinigų prieš tai neįvertinus galimos rizikos.

Daugelis asmenų yra klaidingai informuoti, kad greitieji kreditai turintiems skolų bet dirbantiems svetur išduodami žymiai lengviau. Kaip tik viskas yra priešingai. Tie, kurie dirba užsienyje, susiduria su problemomis kuomet tenka pateikti įvairiausius dokumentus kreditoriams. Kreditoriai taip pat turi nustatyti ar pateikti dokumentai yra tikri ir ar asmuo tikrai dirba nurodytoje įmonėje. Jeigu asmuo nurodo ne visus duomenis ar dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių negali įrodyti, kad jis kas mėnesį gauna pajamas vadinasi kreditorius negalės jam niekuo padėti.

Greitieji kreditai turintiems skolų ir uždirbantiems emigracijoje sunkiau išduodami ir dėl to, kad kredito teikėjai yra nustatę taisyklę, jog klientas turi gyventi Lietuvoje nuolatos. Tad, jeigu išvykstant iš Lietuvos nurodėte tai deklaracijoje, vadinasi paskolos turbūt negausite. Žinoma, grįžus ir pateikus deklaraciją dėl atvykimo atgal, situacija gerėja, bet ne tiek, kad lengviau gautumėte kreditą.

Visiems asmenims be išimčių taikomas reikalavimas gauti pajamas. Tas reikalavimas turi būti atitinkamas kiekvieno kliento, o svarbiausia – tos pajamos turi būti gaunamos ne trumpiau nei 4 paskutiniai mėnesiai. Tad, dar viena galima priežastis kodėl negaunate paskolos – dirbate per trumpai.

Vertėtų paminėti, kad paskolas gauti gali ir tie, kurie pajamas gauna ne iš darbo santykių. Kai kurios bendrovės išduoda kreditus verslui bei kitiems tikslams. Jeigu kalba eina apie vartojimo paskolas, tai tokių asmenų kreditingumo vertinimo metu taikomas kiek konservatyvesnis mokumo vertinimas. Prašoma pateikti duomenis už daugiau nei keturis mėnesius ir t.t.

Greitieji kreditai turintiems skolų suteikiami ir po refinansavimo

Su skolinimosi sutrikimais dabar susiduria gana nemažai žmonių, nes vis dėlto – norinčių gauti finansavimą vis daugėja, o galinčiu laiku mokėti įmokas – vis mažiau. Kai kredito teikėjas atmeta kredito paraišk, būtina suprasti, kad taip nutiko visai ne be reikalo. Turite padaryti išvadas. Labai didelės tikimybė, kad paraišką buvo atmesta po atliktų skaičiavimų.

Jie parodo išlaidų ir pajamų santykio ribą, kurios nevalia peržengti. Tai reiškia, kad jeigu jau prisikolinote per daug, tuomet reikėtų pagalvoti apie refinansavimą tam, kad minėtoji riba būtų panaikinta. Aišku, dažnas kredito paraiškų teikimas skirtingose paskolų bendrovėse irgi neduos labai daug naudos – gali atsirasti negi priešingas efektas.

Greitas kreditas turintiems skolų gali sukelti nemalonumų ateityje

Jeigu nėra būtinybės skolintis, tuomet atidėkite viską. Jeigu jau dabar matote, kad kainų augimas ženkliai plonina jūsų piniginę, tuomet tai jau yra ženklas. Jeigu jau dabar išaugusios kainos verčia jus papildomai išlaidauti, tuomet pagalvokite kaip pragyvensite su papildomomis skolomis?

Greitas kreditas turintiems skolų ir gaunantiems ne tokias jau ir dideles pajamas, gali smarkiai sukomplikuoti gyvenimą ateityje. Juk jau dabar ekonomistai visame pasaulyje aiškina, kad kainų augimas dar nėra pasiekęs lūbų. Nereikia pamiršti ir energijos išteklių kainų augimo. Tad, jeigu turite alimybę, atidėkite visus ne pirmo būtinumo pirkinius ir tiesiog pinigus taupykite.

Atnaujinta: 2022-05-02