Jeigu esate naujas klientas, tuomet jums yra puikių žinių – skubus kreditas nemokamai gali būti suteikiamas net keliems mėnesiams! Tam, kad paskolą gauti būtų galima lengviau, turite pateikti duomenis, iš kurių matytųsi, jog gaunate pakankamas pajamas.

Taipogi bus aktualu matyti ir jūsų turimus įsipareigojimus. Jeigu norite skolintis internetu, pirmiausia pasidomėkite visa tvarka.

Skubus kreditas nemokamai išduodamas naujiems klientams

skubus kreditasPats akcijos pasiūlymas jau pabrėžia, kad palūkanos netaikomos pirmiems imamiems greitiesiems kreditams. Kredito įstaigose pateikiama paraiška turi būti pirma. Tai reiškia, kad norint pasinaudoti tokiu pasiūlymu, jūs prieš tai negalite būti turėję įsipareigojimų kreditoriui. Tiesiog, palūkanos netaikomos pirmiems imamiems kreditams, tad turite būti naujas klientas.

Skolinantis iš kredito bendrovių, visada reikia atsižvelgti į esamas taisykles. Matote, jeigu palūkanos nėra taikomos, tai dar nereiškia, kad nebus taikomos kažkokios taisyklės. Priešingai, taisyklėms negali būti daromos jokios išimtys. Tad, jeigu jūsų pajamų vidurkis bus per daug žemas, jūs netgi nemokamai kredito gauti negalėsite.

Kiekvienas asmuo, kurį domina nemokamos paskolos, turi suvokti, jog kreditoriai paskolas išduoti gali tik tuomet, kai matoma, jog besiskolinantis asmuo yra atsakingas. Jis turi vykdyti visus įsipareigojimus laiku, o taip pat negali turėti didelių įsipareigojimų, kurie pareikalautų per didelės mėnesio pajamų dalies.

Mėnesio pajamos apskaičiuojant vedant vidurkį iš paskutinių šešių mėnesių. Jau turbūt patys supratote – norint gauti greitą paskolą, būtina išdirbti bent jau paskutinius šešis mėnesius. Jeigu dirbate trumpiau, vargu ar kas nors jums nors skolinti pinigus.

Vartojimo kredito įstatymo nuostatų nesilaikymas yra tiesiausias kelias į baudas. Kreditoriai, kurie pažeidžia bent vieną įstatymo punktą, gali sulaukti labai didelių piniginių baudų. Jos gali siekti netgi tokias sumas, kurios būtų didesnės už išduotą kredito sumą minėtam žmogui.

Skubus kreditas nemokamai tikrai nėra išduodamas bedarbiams asmenims. Jeigu neturite pajamų šaltinio, kurį būtų galima pripažinti tvariu, tuomet apie skolinimąsi nereikėtų svajoti. Kredito įstaigos niekuo negali padėti bedarbiams asmenims. Netgi reklama, skatinanti neatsakingą skolinimąsi, užtraukia didžiules nuobaudas, tad kreditoriai ko gero tikrai nesiryš rizikuoti.

Skubus kreditas sutelktinio finansavimo sistemose

skubus kreditasPrieš tai teko skolintis internetu ir mokėti dideles palūkanas? Šį kartą norite to išvengti? Tam ir yra skirtas skubus kreditas specialiose skolinimosi platformose. Jo dėka galite rinktis tokias palūkanas, kurios jums atrodo priimtinos. Šiose platformose pinigus skolinantys žmonės gali pasiūlyti pigesnes paskolas, o tai reiškia, kad įsipareigojimus vykdyti bus žymiai lengviau nei anksčiau. Be abejo, nereikia galvoti, kad tokiose vietose skolinimosi procedūros yra labai lengvos ar, kad pinigai skolinami bet kam. Tikrai taip nėra. Kalbant apie finansų sektorių, turite žinoti, kad jis stebimas labiausiai. Bet koks nusižengimas iš kreditorių pusės gali baigtis liūdnai. Kaip bebūtų, jeigu esate patikimi, tuomet skubus kreditas iš jungtinio finansavimo sistemų turėtų būti jūsų prioritetas skolinantis internetu.

Internetu gauti kreditą galbūt ir nėra paprasta, nes visos procedūros dabar yra šiek tiek pasunkėjusios. Tačiau, dėl šios priežasties reikia atkreipti dėmesį į nustatytas palūkanas. Minėtose platformose jos yra vienos mažiausių. Galbūt teisinga sakyti – sutelktinio finansavimo sistemose paskolos yra pigesnės, nei daugelyje greitųjų paskolų bendrovių. Tad, paimkite kelis pasiūlymus ir juos tiesiog palyginkite. Pamatysite akivaizdžius skirtumus. Ten skubus kreditas tikrai atrodo patraukliomis palūkanomis.

Taip pat verta atminti, kad sutelktinis finansavimas suteikia teisę išvengti pirmos paskolos limito. Paprastai kalbant, greitųjų kreditų bendrovėse dažniausiai yra nustatyti limitai kuomet skolinamasi pirmą kartą. Tai gali būti keli šimtai eurų. Tačiau, įvardintose sistemose įprastai siūlomos gerokai didesnės sumos ir ten tokie limitai nėra taikomi. Svarbiausia yra tai, kad atitiktumėte visus reikalavimus.

Tokiose vietose pinigus skolinantys fiziniai asmenys nori, kad paskolos gavėjai būtų tie asmenys, kurie atitinka visus kriterijus. Tie kriterijai yra paprasti ir ko gero jau daugeliui žinomi. Tai yra pajamų gavimas, maži įsipareigojimais kitoms kreditų įstaigoms, švari kredito istorija, oficialios pajamos, kurios gaunamos keletą mėnesių ir t.t.

Jeigu jūsų ekonominė padėtis bus prasta ir į bendro finansavimo sistemą kreipsitės tikėdamiesi išlygų, vadinsi be reikalo švaistote laiką. Tokiose sistemose jokios išlygos nebus daromos. Skubus kreditas ten nebus prieinamas. Ten kreditingumas vertinamas ypač atidžiai. Tad, norint gauti paskolą kuo pigiau, jums teks įrodyti, kad esate patikimi ir finansiškai pajėgūs asmenys.

Skubios paskolos ne visada suteikiamos per kelias minutes

Kalbant apie žaibiškų kreditų išdavimą, svarbu žinoti, kad finansavimas ne visiems bus atliekamas greitai. Skubus kreditas internetu greitai išduodamas nebent tais atvejais, kai klientas pateikia informaciją be klaidų. Taip pat jo kreditingumas įvertinamas puikiai ir jis skolinasi be turto įkeitimo. Viskas truktų žymiai ilgiau jeigu bandytumėte skolintis didesnę sumą įkeisdami kažkokį turtą. Būtų reikalingas turto vertinimas bei kitos papildomos procedūros. Tad, jeigu jums aktualūs skubūs kreditai, tuomet turėkite galvoje, kad ne visada jie išduodami kelių minučių bėgyja. Neretai tenka laukti net ir keleias valandas.

Atnaujinta: 2022-01-17