Kreditas sms žinute nėra suteikiamas taip kaip jūs įsivaizduojate. Visos paskolos, kurių gavimui reikalingas telefono patvirtinimas, išduodamos po sutarties pasirašymo.

Trumpos žinutės išsiuntimas įprastai reikalingas tam, kad būtų nustatoma besiskolinančiojo tapatybė ir kontaktiniai duomenys. Pastarieji labai reikalingi, nes jų dėka bus siunčiami priminami apie įmokų mokėjimą.

Sms paskolos yra tik pavadinimas, o ne skolinimosi būdas

Kaip jau minėta, jokiais būdais nebus pakankama išsiųsti žinute kreditoriui tam, kad gautumėte paskolą. Neišvengiamas bus duomenų tikrinimas bei kreditingumo vertinimas. Tai yra būtiniausi žingsniai, į kuriuos turėtų būti remiamasi.

Kreditoriai taip pat ragina besiskolinančiuosius negaišinti jų laiko. Tie, kurie tikisi gauti kreditą būnant sunkioje finansinėj padėtyje, tiesiog švaisto savo laiką. Viskas yra tikrinama prieš pervedant paskolos sumą.

SMS paskolos prieinamos asmenims, galintiems įrodyti savo patikimumą bei gebėjimą sutartinai ir laiku vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.

Turintys milžiniškų skolų, tuo labiau – vėluotinų, turi pamiršti visas finansines paslaugas, kurios susijusios su įmokų mokėjimų reguliariai. Tai reiškia, kad jokių reikalų nenorės turėti nei kreditoriai, nei lizingo įmonės.

Sms kreditas siūlomas atsakingumu pasižymintiems klientams, kurie kartais netgi siūlomi saugikliai atsiradus finansinėms problemoms. Pavyzdžiui, įmokų atidėjimas norimam laikui gali būti geras sprendimas, jeigu vėluoja atlyginimas ar prarandamas pajamų šaltinis.

Šiuo metu įvairūs paskolų teikėjai vilioja naujus, tiek ir esamus kitų kreditorių klientus specialiais pasiūlymais. Tad, prieš priimdami sprendimą, gerai įvertinkite kas jums iš tiesų yra aktualu.

Kada kreditas sms žinute gali būti nesuteikiamas?

kreditas sms zinuteYra daugybė kriterijų, kuriais vadovaujasi kredito įstaigos. Vienas neatitikęs kriterijus gali jums pakišti koją skolinimosi metu. Kiekvienam asmeniui, galvojančiam apie trumpalaikės mini paskolos internetu ėmimą, siūloma paskaityti kas yra rašoma vartojimo kredito įstatyme, atsakingo skolinimo principuose bei mokumo vertinimo nuostatuose.

Vaizdžiai kalbant, kredito teikėjai labiausiai atsižvelgia į tai, kokioje ekonominėje padėtyje atsidūrė paskolos prašantis asmuo. Jeigu jis bando skolintis tuomet kai netenka darbo, tuomet tikėtina, kad toks asmuo kredito gauti negalės. Tai galioja tiek trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms paskoloms.

Įstatymai teigia, kad vartojimo kreditai ir paskolos visiems gali būti išduoti remiantis atsakingo skolinimo principais. Kaip manote, ar atsakinga skolinti žmogui, kuris akivaizdu, jog neturės galimybės skolos grąžinti laiku? Savaime aišku, kad tokie asmenys negali gauti vartojimo paskolų.

Kreditas sms žinute gali būti gaunamas tik tokiu atveju, jeigu po kreditingumo įvertinimo matoma, jog pajamos yra didesnės nei turimi įsipareigojimai. Aišku ir tai, kad čia nėra jokios garantijos. Net ir teigiamas pajamų ir įsipareigojimų balansas dar nieko nereiškia.

Kredito bendrovė gali išduoti trumpalaikę paskolą už užstatą tuomet, jeigu įsipareigojimų vykdymui asmuo neskiria ir po paskolos išdavimo neskirs daugiau nei 40 procentų pajamų. Be abejo, reikia turėti galvoje, kad tai ne vienintelis niuansas.

Skolintis iš vartojimo kreditus teikiančių bendrovių gali tik veiksnūs, pilnamečiai ir patikimi asmenys, kurie gauna pajamas ir neturi per daug įsipareigojimų. Taipogi atsižvelgiama ir į anksčiau turėtus finansinius įsipareigojimus t.y. žiūrima kaip jie buvo vykdomi.

Didžiulis minusas dedamas tiems, kurie senas skolas grąžino tik po teismų įpareigojimo. Tokie asmenys nėra laikomi labai patikimais. Kreditas sms žinute tokiam žmogui vargu ar bus suteiktas, o ką jau kalbėti apie nemokamus kreditus.

SMS kreditas turės būti grąžintas laiku

sms kreditasNorite patogiai ir greitai pasiskolinti pinigų, kad paskui netektų kas mėnesį mokėti labai didelių kredito įmokų? Sms kreditas yra viena geriausių alternatyvų kitų paskolų bendrovėms. Tokiais atvejais, kai norima pasiskolinti nemažą pinigų sumą už kuo žemesnes palūkanas, siūloma rinktis tarpusavio skolinimo platformas, nes jose siūlomos kreditų sumos yra be galo didelės.

Taipogi tokiose platformose gausu ir kitų privalumų. Šiose platformose pinigus skolina ne kažkokia viena konkreti įmonė, o daugybė fizinių asmenų. Jie investuoja asmenines lėšas siekdami uždirbti iš gaunamų palūkanų. Tokiose platformos dar yra vadinamos sutelktinio finansavimo sistemomis.

Būtina žinoti, kad sms kreditas vis tiek reikalauja atsakomybės. Tokiose vietose visi kreditai ir paskolos turi būti išduodami laikantis įstatymų numatytos tvarkos. Dėl šios priežasties nei vienas prasiskolinęs asmuo, kuris jau turi begalę įsipareigojimų, negauna jokių paskolų. Tai yra įprasta praktika, kuri paremta įstatymais.

Norint pasiskolinti per tarpusavio skolinimo platformą, teks pateikti savo asmeninius duomenis lygiai taip pat, kaip tai darytumėte, jeigu skolintumėtės iš greitųjų kreditų bendrovės. Tokiose platformose irgi yra atliekamas kreditingumo vertinimas. Tačiau, kaip jau anksčiau minėta, šiose platformose naudinga skolintis dėl didelių sumų. Reta kredito bendrovė gali pasiūlyti penkiaženklę paskolos sumą. Štai, tokiose sistemose tokias sumas gauti tikrai įmanoma. Sms kreditas čia gali būti išduodamas, bet daug kas priklausys nuo jūsų padėties.

Tačiau, nors tokiose vietose yra nemažai privalumų, verta žinoti, kad yra šiokių tokių niuansų, galinčių kiek apsunkinti sprendimą dėl skolinimosi. Labiausiai paskolų gavėjai yra nepatenkinti dėl to, kad tenka mokėti tarpininkavimo mokestį. Tas mokestis siekia kelis procentus nuo paskolos sumos. Tai reiškia, kad kuo didesnę pinigų sumą bandysite skolintis, tuo didesnį mokestį teks mokėti. Mokestį moka paskolos gavėjas, o ne skolintojai.

Taip pat verta atminti, kad skolinantis iš tokių vietų, nebus taikomos jokios išlygos dėl kreditų grąžinimo. Paprastai kalbant, sms kreditas nėra išimtis – negrąžinus skolos, ją bus bandoma išieškoti tiek ikiteisminiu, tiek ir teisminiu keliu. Žinoma, tokiose vietose skolintis naudinga ir dėl ženkliai mažesnių metinių palūkanų, kurio dažniausiai siekia vos kelis procentus.