Kreditas SMS žinute

Tučtuojau reikalingas kreditas sms žinute? Matote, kad skolintis yra brangu? Tai nėra tiesa – paskola sms žinute gali būti gaunama netgi be palūkanų!

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Rinkitės atsakingai ir tikrai galėsite lengviau išspręsti kilusius finansinius sunkumus. Trumpalaikes paskolas galima gauti kone visose finansų įstaigose, bet aišku – tai taikoma ne visiems asmenims.

Kada kreditas sms žinute gali būti nesuteikiamas?

kreditas sms zinuteYra daugybė kriterijų, kuriais vadovaujasi kredito įstaigos. Vienas neatitikęs kriterijus gali jums pakišti koją skolinimosi metu. Kiekvienam asmeniui, galvojančiam apie trumpalaikės mini paskolos internetu ėmimą, siūloma paskaityti kas yra rašoma vartojimo kredito įstatyme, atsakingo skolinimo principuose bei mokumo vertinimo nuostatuose.

Vaizdžiai kalbant, kredito teikėjai labiausiai atsižvelgia į tai, kokioje ekonominėje padėtyje atsidūrė paskolos prašantis asmuo. Jeigu jis bando skolintis tuomet kai netenka darbo, tuomet tikėtina, kad toks asmuo kredito gauti negalės. Tai galioja tiek trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms paskoloms.

Įstatymai teigia, kad vartojimo kreditai ir paskolos visiems gali būti išduoti remiantis atsakingo skolinimo principais. Kaip manote, ar atsakinga skolinti žmogui, kuris akivaizdu, jog neturės galimybės skolos grąžinti laiku? Savaime aišku, kad tokie asmenys negali gauti vartojimo paskolų.

Kreditas sms žinute gali būti gaunamas tik tokiu atveju, jeigu po kreditingumo įvertinimo matoma, jog pajamos yra didesnės nei turimi įsipareigojimai. Aišku ir tai, kad čia nėra jokios garantijos. Net ir teigiamas pajamų ir įsipareigojimų balansas dar nieko nereiškia.

Kredito bendrovė gali išduoti trumpalaikę paskolą už užstatą tuomet, jeigu įsipareigojimų vykdymui asmuo neskiria ir po paskolos išdavimo neskirs daugiau nei 40 procentų pajamų. Be abejo, reikia turėti galvoje, kad tai ne vienintelis niuansas.

Skolintis iš vartojimo kreditus teikiančių bendrovių gali tik veiksnūs, pilnamečiai ir patikimi asmenys, kurie gauna pajamas ir neturi per daug įsipareigojimų. Taipogi atsižvelgiama ir į anksčiau turėtus finansinius įsipareigojimus t.y. žiūrima kaip jie buvo vykdomi.

Didžiulis minusas dedamas tiems, kurie senas skolas grąžino tik po teismų įpareigojimo. Tokie asmenys nėra laikomi labai patikimais. Kreditas sms žinute tokiam žmogui vargu ar bus suteiktas, o ką jau kalbėti apie nemokamus kreditus.