Tučtuojau reikalingas kreditas sms žinute? Matote, kad skolintis yra brangu? Tai nėra tiesa – paskola sms žinute gali būti gaunama netgi be palūkanų!


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Rinkitės atsakingai ir tikrai galėsite lengviau išspręsti kilusius finansinius sunkumus. Trumpalaikes paskolas galima gauti kone visose finansų įstaigose, bet aišku – tai taikoma ne visiems asmenims.

Kada kreditas sms žinute gali būti nesuteikiamas?

kreditas sms zinuteYra daugybė kriterijų, kuriais vadovaujasi kredito įstaigos. Vienas neatitikęs kriterijus gali jums pakišti koją skolinimosi metu. Kiekvienam asmeniui, galvojančiam apie trumpalaikės mini paskolos internetu ėmimą, siūloma paskaityti kas yra rašoma vartojimo kredito įstatyme, atsakingo skolinimo principuose bei mokumo vertinimo nuostatuose.

Vaizdžiai kalbant, kredito teikėjai labiausiai atsižvelgia į tai, kokioje ekonominėje padėtyje atsidūrė paskolos prašantis asmuo. Jeigu jis bando skolintis tuomet kai netenka darbo, tuomet tikėtina, kad toks asmuo kredito gauti negalės. Tai galioja tiek trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms paskoloms.

Įstatymai teigia, kad vartojimo kreditai ir paskolos visiems gali būti išduoti remiantis atsakingo skolinimo principais. Kaip manote, ar atsakinga skolinti žmogui, kuris akivaizdu, jog neturės galimybės skolos grąžinti laiku? Savaime aišku, kad tokie asmenys negali gauti vartojimo paskolų.

Kreditas sms žinute gali būti gaunamas tik tokiu atveju, jeigu po kreditingumo įvertinimo matoma, jog pajamos yra didesnės nei turimi įsipareigojimai. Aišku ir tai, kad čia nėra jokios garantijos. Net ir teigiamas pajamų ir įsipareigojimų balansas dar nieko nereiškia.

Kredito bendrovė gali išduoti trumpalaikę paskolą už užstatą tuomet, jeigu įsipareigojimų vykdymui asmuo neskiria ir po paskolos išdavimo neskirs daugiau nei 40 procentų pajamų. Be abejo, reikia turėti galvoje, kad tai ne vienintelis niuansas.

Skolintis iš vartojimo kreditus teikiančių bendrovių gali tik veiksnūs, pilnamečiai ir patikimi asmenys, kurie gauna pajamas ir neturi per daug įsipareigojimų. Taipogi atsižvelgiama ir į anksčiau turėtus finansinius įsipareigojimus t.y. žiūrima kaip jie buvo vykdomi.

Didžiulis minusas dedamas tiems, kurie senas skolas grąžino tik po teismų įpareigojimo. Tokie asmenys nėra laikomi labai patikimais. Kreditas sms žinute tokiam žmogui vargu ar bus suteiktas, o ką jau kalbėti apie nemokamus kreditus.

SMS kreditas turės būti grąžintas laiku

sms kreditasNorite patogiai ir greitai pasiskolinti pinigų, kad paskui netektų kas mėnesį mokėti labai didelių kredito įmokų? Sms kreditas yra viena geriausių alternatyvų kitų paskolų bendrovėms. Tokiais atvejais, kai norima pasiskolinti nemažą pinigų sumą už kuo žemesnes palūkanas, siūloma rinktis tarpusavio skolinimo platformas, nes jose siūlomos kreditų sumos yra be galo didelės. Taipogi tokiose platformose gausu ir kitų privalumų. Šiose platformose pinigus skolina ne kažkokia viena konkreti įmonė, o daugybė fizinių asmenų. Jie investuoja asmenines lėšas siekdami uždirbti iš gaunamų palūkanų. Tokiose platformos dar yra vadinamos sutelktinio finansavimo sistemomis.

Būtina žinoti, kad sms kreditas vis tiek reikalauja atsakomybės. Tokiose vietose visi kreditai ir paskolos turi būti išduodami laikantis įstatymų numatytos tvarkos. Dėl šios priežasties nei vienas prasiskolinęs asmuo, kuris jau turi begalę įsipareigojimų, negauna jokių paskolų. Tai yra įprasta praktika, kuri paremta įstatymais.

Norint pasiskolinti per tarpusavio skolinimo platformą, teks pateikti savo asmeninius duomenis lygiai taip pat, kaip tai darytumėte, jeigu skolintumėtės iš greitųjų kreditų bendrovės. Tokiose platformose irgi yra atliekamas kreditingumo vertinimas. Tačiau, kaip jau anksčiau minėta, šiose platformose naudinga skolintis dėl didelių sumų. Reta kredito bendrovė gali pasiūlyti penkiaženklę paskolos sumą. Štai, tokiose sistemose tokias sumas gauti tikrai įmanoma. Sms kreditas čia gali būti išduodamas, bet daug kas priklausys nuo jūsų padėties.

Tačiau, nors tokiose vietose yra nemažai privalumų, verta žinoti, kad yra šiokių tokių niuansų, galinčių kiek apsunkinti sprendimą dėl skolinimosi. Labiausiai paskolų gavėjai yra nepatenkinti dėl to, kad tenka mokėti tarpininkavimo mokestį. Tas mokestis siekia kelis procentus nuo paskolos sumos. Tai reiškia, kad kuo didesnę pinigų sumą bandysite skolintis, tuo didesnį mokestį teks mokėti. Mokestį moka paskolos gavėjas, o ne skolintojai.

Taip pat verta atminti, kad skolinantis iš tokių vietų, nebus taikomos jokios išlygos dėl kreditų grąžinimo. Paprastai kalbant, sms kreditas nėra išimtis – negrąžinus skolos, ją bus bandoma išieškoti tiek ikiteisminiu, tiek ir teisminiu keliu. Žinoma, tokiose vietose skolintis naudinga ir dėl ženkliai mažesnių metinių palūkanų, kurio dažniausiai siekia vos kelis procentus.

Atnaujinta: 2020-12-15