Vartojimo paskola darbo stažas

Vartojimo paskola darbo stažas daro nemažą įtaką. Tam, kad klientas galėtų pasiskolinti pinigų, jo pareiga yra įrodyti, kad jis dirba tam tikrą laiko tarpą.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Dažniausiai yra nurodoma, kad klientas, dirbantis pagal darbo sutartį, būtų išdirbę nemažiau kaip keturi mėnesius. Kitose bendrovėse gali būti nustatomi ir kitokie terminai, bet yra minimalus reikalavimas.

Dabar vartojimo paskola darbo stažas turi didžiulę reikšmę

vartojimo paskola darbo stazasTurite suprasti, kad darbo stažas paskolų gavimui turi nemenką įtaką. Klabėdami apie keturis mėnesius, turime galvoje, kad žmogus, prieš teikdamas paraišką, turi būti gavęs keturis atlyginimus. Pagal tuos keturi atlyginimus, kurie buvo mokėti už pilnus mėnesius, bus išvesta vidurkis ir tada matoma kokias pajamas jūs gaunate. Aišku, kad gaunate pajamas yra labai gerai, ir kad darbo stažas ilgas – irgi puiku. Bet, yra niuansų dėl turimų įsipareigojimų.

Kalbant apie įsipareigojimus, žmonės turi suprasti, kad kredito teikėjai vis tiek turės imtis kruopščių skaičiavimų ir įsitikinti, kad turėsite pinigų įmokų mokėjimui. Pavyzdžiui, jeigu imsite ilgalaikę paskolą ir tikitės, kad ji jums nepakenks, tuomet patys turite viską suskaičiuoti. Turite remtis esamomis taisyklėmis. Yra paprasta metodika – 40 procentų tvarių mėnesio pajamų negali būti skiriama įmokų mokėjimu. Tai liečia įmokas finansų įstaigoms, o ne buitinėms paslaugoms apmokėti. Jeigu prieš skolinantis iš naujo jūs jau matote, kad tokia riba jau yra pasiekta, vadinasi, teikdami naują paraišką, tik gaištate laiką.

Kredito teikėjai, matydami jūsų pajamas ir įsipareigojimus, bet tokiu atveju patys viską apskaičiuos. Tai yra jų pareiga. Jeigu jie išduotų jums paskolą nieko netikrinant, tik laiko klausimas kada apie tai sužinotų Lietuvos bankas. Paprasčiausiai tokios bendrovės sulaukia labai didelių sankcijų. Jau istorijoje buvo pamoka kai vienai neatsakingai pinigus skolinančiai bendrovei buvo uždrausta teikti paskolas. Ji turėjo veiklą pradėti kitos įmonės vardu.

Tad, jeigu jus domina vartojimo paskola darbo stažas, tiesiog atminkite, kad reikia išdirbti bent jau keturis mėnesiu ir gauti keturi atlyginimus, nes jų bus vedamas vidurkis. Pagal tuos mėnesius bus nustatoma kiek galite skolintis.