Paskolos internetu visą parą buvo suteikinėjamos dar prieš galybę metų. Tais pačiais laikais, kai įstatymai nevaržydavo greitųjų kreditų bendrovių veiklos, visi norintys galėdavo gauti paskolas be jokių kliūčių.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Pamename laikus kai vos pilnametystės sulaukę jaunuoliai puldavo skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių net negalvodami kaip jie tą paskolą gražins.

Ir nesvarbu, kad asmuo sėdėdamas dar mokyklos suole negaudavo jokių pajamų, skolintis galėdavo bet kas! Tikrai taip, greitųjų kreditų bendrovėms nerūpėdavo ar asmuo bedarbis ar dirbantis, ar gaudavo stabilias pajamas per mėnesį ar ne. Paskolos internetu visą parą buvo dalinamos visiems!. Džiugu, kad bėgant metams įvyko nemažai įstatymų pakeitimų, kurių dėka greitųjų kreditų bendrovių veiklos buvo pažabotos. Buvo ir atvejų, kad dėl savo ne kompetencijos ir įstatymų pažeidimų buvo skaudžiai nubaustos kelios greitųjų kreditų bendrovės. Būta ir atvejų kai už šiurkščius įstatymų pažedimus buvo atimtos licenzijos verstis šia veikla.

Paskolos internetu visą parą bedarbiams

Paskolos visą parą jau dabar nebeišduodamos. Netgi savaitgaliais greitųjų kreditų bendrovės neteikia paskolų piliečiams. Šauniausia tai, jog Lietuvos Bankui ėmus griežčiau kontroliuoti šiu bendrovių veiklą, jokiems bedarbiams asmenims paskolos nebėra išduodamos. Nebeišduodama net ir būsto paskola jeigu asmuo neturi jokių stabilių pajamų už kurias galėtų dengti kredito įmokas.

Paskolos internetu visą parąTokia situacija žmonėms atnešė didžiulę naudą, ypač tiems, kurie yra mokūs piliečiai norintys imti vartojamąsias paskolas. To priežastis, sumažėjus klientų skaičiui, kreditų bendrovės buvo priverstos mažinti savo paslaugų įkainius, kad sugebėtų išlaikyti dar likusius savo klientus. Žinoma, paskolų kainų kritimą lėmė ir naujų konkurentų atėjimas į rinką. Per keletą metų stipriai išpopuliarėjo paskolos iš žmonių. Šiuo metu, manau, tai bene populiariausias ir pigiausias būdas pasiskolinti pinigų. Žinoma, paskolos iš žmonių gal ir yra kiek brangesnės nei paskolos iš banko, tačiau, imant paskolas iš žmonių galima ją gauti visiškai neišėjus iš namų. Reikia nepamiršti, kad net ir šiose skolinimo platformose paskolos bedarbiams nėra suteikiamos.

Paskolos internetu visą parą nebus suteikiamos išvis

Asmenys, kurie galvoja, jog galės pasiskolinti bet kuriuo paros metu, klysta. Paskola internetu visą parą daugiau nebeegzistuoja ir nebeegzistuos, nes tokių paskolų suteikimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai.

paskolos internetu visa paraJau aplankėte ne vienos kreditų bendrovės interneto puslapį ir neradote jūs tenkinančių sąlygų? Tuomet galbūt reikėtų pasidomėti kas yra tarpusavio skolinimas. Tai tikrai gali būti puiki alternatyva tiems, kurie ieško ilgalaikės paskolos ir ne tik. Šiose sistemose galima gauti įvairių dydžių paskolas tiek keliems mėnesiams, tiek ir keliems metams. Žinoma, reikėtų įvertinti visas aplinkybes ir pasidomėti kaip iš tiesų vyksta skolinimo procedūra. Mat, yra daug mitų, kurie susiję su šiomis platformomis. Pavyzdžiui, kad paskolos internetu visą parą čia yra suteikiamos. Jeigu ketinate išbandyti skolinimąsi būtent tokiose vietose, tuomet prieš tai gerai viskuo pasidomėkite, kad paskui negaištumėte laiko be reikalo.

Šiuo metu paskolos internetu visą parą pasirenkamos dėl to, kad tokiu būdu galima gauti kreditą nakties metu. Bet, taip buvo anksčiau, o ne dabar. Minėtos platformos irgi negalės padėti. Trumpai tariant, šios platformose leidžia klientams pasirinkti norimą mokėti metinių palūkanų normą ir tiek. Žinoma, yra nustatytos grindys. Pavyzdžiui, vienur nurodoma, kad minimali MPN yra 6 procentai. Tačiau, tai nereiškia, kad pasirinkus tokias palūkanas, sėkmingai gausite paskolą. Matote, mažai kas nori skolinti pinigus už tokias palūkanas, kurios vos viršija metinę šalies infliaciją. Tuo labiau, kad skolintis pinigus yra gana rizikinga.

Norint gauti paskolą sėkmingai, reikia pasirinkti kiek didesnę MPN, o taip pat svarbu, kad kreditingumo vertinimo metu jūsų situacija būtų įvertinta palankiai. Jeigu matysis, kad paskolos prašo asmuo, kuris yra labai rizikingas, logiška, kad niekas pinigus skolinti nenorės. Juk šis skolinimas tuo ir pasižymi, kad ten pinigus skolina paprasti žmonės. Kiekvienas jų riziką vertina savaip, ir kiekvienas jų priima sprendimus ar skolinti pinigus tam tikriems asmenims ar vis dėlto ne.

Čia taip pat nurodoma kas gali kreiptis dėl paskolos, o kas ne. Dažniausiai keliami standartiniai reikalavimai. Atminkite, kad paskolos internetu visą parą čia nebus prieinamos. Kiekvienas asmuo, kuris teikia paraišką, turi patvirtinti, kad nėra bedarbis. Bedarbiai negali gauti paskolų. Taip pat reikalauja, kad paskolos gavėjas būtų fizinis asmuo, kuris nuolatos gyvena Lietuvoje. Pajamų lygis svarbus tiek pat, kiek ir turimi įsipareigojimai. Visa informacija yra įvertinama ir paskui pateikiama investuotojams, jog šie galėtų priimti teisingus sprendimus.

Atnaujinta: 2020-12-15