Paskolos internetu visą parą!

Paskolos internetu visą parą buvo suteikinėjamos dar prieš galybę metų. Tais pačiais laikais, kai įstatymai nevaržydavo greitųjų kreditų bendrovių veiklos, visi norintys galėdavo gauti paskolas be jokių kliūčių. Pamename laikus kai vos pilnametystės sulaukę jaunuoliai puldavo skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių net negalvodami kaip jie tą paskolą gražins.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą
penktas

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7.2%

Gauti paskolą

Ir nesvarbu, kad asmuo sėdėdamas dar mokyklos suole negaudavo jokių pajamų, skolintis galėdavo bet kas! Tikrai taip, greitųjų kreditų bendrovėms nerūpėdavo ar asmuo bedarbis ar dirbantis, ar gaudavo stabilias pajamas per mėnesį ar ne. Paskolos internetu visą parą buvo dalinamos visiems!. Džiugu, kad bėgant metams įvyko nemažai įstatymų pakeitimų, kurių dėka greitųjų kreditų bendrovių veiklos buvo pažabotos. Buvo ir atvejų, kad dėl savo ne kompetencijos ir įstatymų pažeidimų buvo skaudžiai nubaustos kelios greitųjų kreditų bendrovės. Būta ir atvejų kai už šiurkščius įstatymų pažedimus buvo atimtos licenzijos verstis šia veikla.

Paskolos internetu visą parą bedarbiams

Paskolos visą parą jau dabar nebeišduodamos. Netgi savaitgaliais greitųjų kreditų bendrovės neteikia paskolų piliečiams. Šauniausia tai, jog Lietuvos Bankui ėmus griežčiau kontroliuoti šiu bendrovių veiklą, jokiems bedarbiams asmenims paskolos nebėra išduodamos. Nebeišduodama net ir būsto paskola jeigu asmuo neturi jokių stabilių pajamų už kurias galėtų dengti kredito įmokas.

Paskolos internetu visą parąTokia situacija žmonėms atnešė didžiulę naudą, ypač tiems, kurie yra mokūs piliečiai norintys imti vartojamąsias paskolas. To priežastis, sumažėjus klientų skaičiui, kreditų bendrovės buvo priverstos mažinti savo paslaugų įkainius, kad sugebėtų išlaikyti dar likusius savo klientus. Žinoma, paskolų kainų kritimą lėmė ir naujų konkurentų atėjimas į rinką. Per keletą metų stipriai išpopuliarėjo paskolos iš žmonių. Šiuo metu, manau, tai bene populiariausias ir pigiausias būdas pasiskolinti pinigų. Žinoma, paskolos iš žmonių gal ir yra kiek brangesnės nei paskolos iš banko, tačiau, imant paskolas iš žmonių galima ją gauti visiškai neišėjus iš namų. Reikia nepamiršti, kad net ir šiose skolinimo platformose paskolos bedarbiams nėra suteikiamos.

Paskolos internetu visą parą nebus suteikiamos išvis

Asmenys, kurie galvoja, jog galės pasiskolinti bet kuriuo paros metu, klysta. Paskola internetu visą parą daugiau nebeegzistuoja ir nebeegzistuos, nes tokių paskolų suteikimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai.