Paskolos be kredito patikrinimo – sužinok kaip viskas vyksta ir kokios yra skolinimosi sąlygos. Viskas apibendrinama trumpai ir aiškiai!

Norite gauti paskolą, bet bijote, kad jūsų kreditingumas bus įvertintas neigiamai? Viskas priklauso nuo jūsų situacijos. Paskolos be kredito patikrinimo dažniausiai suteikiamos labai retai ir įprastai, tai būna kiek kitoks skolinimo principas. Vartojimo paskolų išdavimui kredito istorijos tikrinimas yra privalomas. Tas pats liečia ir dirbančius užsienyje, kurie nori gauti paskolą.

Paskolos be kredito tikrinimo gali būti išduodamos privačiai

Norint gauti paskolą be kredito istorijos tikrinimo, ko gero tektų kreiptis į privačius skolintojus. Jiems yra sudarytos kiek kitokios sąlygos. Atminkite, kad kreditai nedirbantiems įprastai nesuteikiami. Dažniausiai tokie asmenys pinigus skolina pagal vekselį. Tai reiškia, kad toks privatus skolinimasis dažniausiai nėra siejamas su vartojimo kredito įstatymu.

Skolinantis privačiai, kredito istorija nėra tikrinama, nes tiesiog pasirašomas vekselis, kurio davėjas įsipareigoja tam tikru laiku sumokėti nustatytą sumą. Jis mainais už tai gauna sutartą pinigų sumą. Toks skolinimo principas vis dar matomas Lietuvoje.

Paskolos be kredito patikrinimoJeigu kalbėtumėte apie tradicinius vartojimo kreditus, turite žinoti, kad paskolos be kredito tikrinimo tokiais atvejais neišduodamos. Mokumo vertinimo nuostatuose yra aiškiai apibrėžiama, kad kredito teikėjas turi remtis objektyvia informacija tam, kad įvertintų kliento mokumo galimybes. Objektyvi informacija yra pateikiama ir kredito istorijos ataskaitoje.

Paskolos be kredito patikrinimo praktiškai neįmanomos

Pabrėžtina, kad vartojimo paskolų išdavimui bus būtinas ne tik kredito istorijos patikrinimas, bet ir pajamų bei įsipareigojimų santykio apskaičiavimas. Kredito teikėjas privalės patikrinti kokias pajamas gaunate ir kokius įsipareigojimus šiuo metu turite kitoms finansų įstaigoms. Jeigu tas santykis bus nelabai palankus – kredito turbūt gauti nepavyks.

Visi paskolų teikėjai privalo laikyti atsakingo skolinimo principų, kurie pabrėžia, kad visi paskolų teikėjai turi adekvačiai įvertinti kiekvieno kliento ekonominę padėtį. Jeigu kliento ekonominė padėtis yra labai bloga, vadinasi naujos paskolos gavimas jam dar labiau pakenktų. Išdavus tokią paskolą, būtų galima teigti, jog kreditorius skatina neatsakingą skolinimą. Labai padidėja rizika negauti kreditą turint antstolių.

Už neatsakingo skolinimosi skatinimą kredito teikėjas būtų baudžiamas didele pinigine bauda, todėl savaime suprantama, kad į tokias rizikas nenorima leistis. Tad, žinokite, kad vartojimo paskolos be kredito patikrinimo tikrai nėra išduodamos. Tai, paprasčiausiai, prieštarauja Lietuvoje galiojantiems įstatymams bei įvairioms nuostatoms. Tai tikrai nebūtų laikoma atsakingu skolinimu.

Paskolos be kredito patikrinimo šiomis dienomis nėra suteikiamos.

Žinoma, šiuo atveju mes kalbame apie vartojimo paskolų teikėjus, t.y. kredito bendroves, unijas, komercinius bankus, tarpusavio skolinimo platformas ir kt. Todėl jei jūs manėte, kad paskolos be kredito patikrinimo yra suteikiamos bet kurioje kredito bendrovėje, iki šiol vadovavotės labai klaidinga ir neteisinga nuomone, kurią būtina kaip įmanoma greičiau pakeisti, kadangi nuo to priklausys ir jūsų tolimesni sprendimai, kurie tiesiogiai paveiks ir jūsų asmeninę finansinę padėtį.

Kaip bebūtų, jei jūs norite gauti paskolą ir nenorite, kad jūsų asmeninė kredito istorija būtų tikrinama ir vertinama, labai tikėtina, kad ji yra bloga ir jūs turėjote ar vis dar turite ne vieną pradelstą finansinį įsipareigojimą, kurio tinkamai nevykdėte ir nevykdote.

Tai reiškia, kad jums būtina pagalvoti apie kitokias alternatyvas. Trumpiau tariant, jei turite pradelstų skolinių įsipareigojimų, jų tikrai neturėtumėte siekti padengti naujomis papildomomis paskolomis, kurios jūsų finansinę padėtį galėtų tik dar labiau pabloginti. Priešingai, tokioje situacijoje jūs turėtumėte galvoti apie efektyvesnius finansinius sprendimus, kurie jums padėtų jūsų finansinę padėtį pagerinti ir palengvinti. Ir viena iš tokių išeičių galėtų būti paskolų refinansavimas, kurį teikia šiuolaikiniai kreditoriai.

Paskolos be kredito patikrinimo skolų refinansavimui

Paskolos be kredito patikrinimoBe abejo, jei jūs visą laiką galvodavote tik apie papildomas paskolas, kurios jūsų manymu turėdavo pagerinti jūsų asmeninę finansinę padėtį, turbūt nė nenumanote, kodėl gi jums galėtų reikėti refinansavimo paslaugų ir kaip jos jūsų situacijoje galėtų efektyviausiai pagelbėti. Todėl turėtumėte atminti keletą labai svarbių detalių.

Visų pirma, jei jūs naudositės šiomis finansinėmis paslaugomis, tuomet jūsų visi turimi finansiniai įsipareigojimai bus apjungti į vieną ir perkelti į refinansavimo paslaugų teikėjų rankas. Kai tai padarysite, tuomet galite nepamiršti, kad paskolai bus pritaikytos ir žemesnės palūkanos bei prailgintas paskolos grąžinimo terminas. Tai sukurtų kur kas palankesnes sąlygas grąžinant turimus finansinius įsipareigojimus, kadangi mėnesinė paskolos grąžinimo įmoka būtų mažesnė ir ji būtų tik viena. Todėl jei pasinaudosite paskolų refinansavimo paslaugomis, taip pat daug dėmesio skirkite ir savo turimų pinigų tinkamam paskirstymui.

Aktuali informacija tiems, kuriems rūpi paskolos iš žmonių.

Paskolos be kredito tikrinimo nereikėtų tikėtis

Ne visada visas problemas pavyksta spręsti skolinantis pinigus iš artimų žmonių. Kartais geresniu pasirinkimu tampa paskolos iš žmonių, kurios suteikiamos specialiose platformose. Paskolos be kredito patikrinimo vargu ar galite čia tikėtis. Ten dažnai kreipiamasi dėl didesnių sumų, kurias grąžinti būtų galima per keletą metų.

Sutelktinio finansavimo sistemose gali būti išduodami tiek ilgalaikiai kreditai, tiek ir trumpalaikės paskolos. Žinoma, tai nereiškia, kad pinigų gauna visi. Taip nėra, nes vis dėlto reikia remtis teisės aktais, kurie numato skolinimo tvarką. Jeigu jus prispaudė netikėta bėda, kurią išspręsti galite tik su nemaža pinigų sumą, tuomet reikėtų atidžiau pasidomėti šių platformų keliamomis sąlygomis. Kartais čia skolintis naudingiau nei bankuose ar kitose panašiose vietose.

Sutelktinio finansavimo platformos pabrėžia, kad kreditai išduodami laikantis įstatymų. Tai yra vartojimo paskolos, o juk ir patys žinote, kad jų išdavimui keliami tam tikri reikalavimai. Paprastai kalbant, viskas vyksta panašiai kaip banke, tik pinigai skolinami ne įmonės, o fizinių asmenų. Būtent tie fiziniai asmenys, kurie yra laikomi investuotojais, investuoja į klientų pateikiamas paskolų paraiškas. Jie iš to uždirba.

Kuo daugiau investuojama, tuo didesnė investicinė grąža. Tačiau, neriekia manyti, kad visi asmenys skolina pinigus bet kam ir bet kaip. Fiziniai asmenys taip pat siekia sukontroliuoti riziką, todėl ne visada į kiekvieną paskolą investuoja didžiules sumas. Paskolos be kredito patikrinimo iš fizinių asmenų vargu ar verta tikėtis.

Ką reikia žinoti apie paraiškų pateikimą?

Kai asmuo pateikia kredito paraišką, jis taip pat turi duoti sutikimą, kad sistema patikrintų jo duomenis tam tikrose informacinėse sistemose. Aiškiau kalbant, vykdomas asmens kreditingumo vertinimas. Jo metu nustatoma kokia rizika priskiriama tam asmeniui. Jeigu bus matoma, kad asmens rizikingumo lygis yra labai aukštas, tikėtina, kad jis paskolos negaus arba tiesiog jo paraišką nebus publikuojame sąraše tarp kitų prašymų.

Norint gauti ilgalaikę paskolą iš žmonių, reikia atitikti visus mokumo vertinimo kriterijus. Juks suvokiate, kad šiais laikais niekas neskolina asmenims, kurie yra neatsakingi ir negaunantys jokių pajamų. Tai būtų per didelė rizika kiekvienam kreditoriui bei investuotojui. Paskolos be kredito patikrinimo toli gražu nėra gaunamos lengviau, kaip kalbama. Tiesiog būtina tuo pasidomėti plačiau.

Paskolos be kredito patikrinimo – sunkiai įsivaizduojamos

paskolos be kredito patikrinimoUžklupo netikėtos bėdos? Reikia nemažos pinigų sumos? Dabar pasiskolinti galima paprastai – paskolos suteikiamos visiems asmenims, kurie atitinka visas keliamas sąlygas. Taip pat skolintis iš privačių asmenų galima su daug mažesnėmis palūkanomis. Aišku, kalba eina apie sutelktinio finansavimo platformas, kuriose kreditus teikia paprasti fiziniai asmenys, užsiimantys investavimu.

Ieškantiems kreditų, pirmiausia reikia pasidomėti sutelktinio finansavimo platformomis bei jų veikimo principu. Skolinimosi procedūra ten yra kiek kitokia, palyginus skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių. Atminkite, kad paskolos be kredito patikrinimo – negalimos. Jeigu jums prireikė pinigų ir norite išbandyti sutelktinio finansavimo platformų privalumus, tuomet siūlome paskaityti žemiau esančią informaciją.

Kiekvienam bandančiam skolintis iš žmonių pravartu žinot, kad klientams sutelktinio finansavimo platformos pinigų neskolina. Trumpai tariant, paskolos išdavimo procedūra atliekama ne pačios platformos operatoriaus, o tiesiog fizinių asmenų, kurie yra laikomi investuotojais. Kai pateikia kredito paraišką, iš pradžių bus patikrinamas kreditingumas. Jeigu jis atitikti platformos keliamas sąlygas, tuomet jūsų paskolos paraišką bus publikuojama investuotojams. Paskolos be kredito patikrinimo nerodomos investuotojams.

Vertinant kreditingumą, tokios platformos remiasi tomis pačiomis taisyklėmis bei įstatymai, kuriais remiasi greitųjų paskolų bendrovės bei kiti vartojimo kreditų teikėjai. Trumpai tariant, paskolos gauti negali tie, kurių pajamos per menkos ar tie, kurie iš viso jų negauna. Be abejo, yra tam tikrų taisyklių, kurių nesilaikymas garantuoja kredito paraiškos atmetimą.

Kaip bebūtų, jeigu jūsų paskolos paraišką buvo patvirtinta ir praleista sutelktinio finansavimo platformoje, tuomet turėkite galvoje, kad jog tai negarantuoja, kad kreditas bus suteikiamas greitai. Pasitaiko atvejų, kuomet net nėra surenkama reikalinga paskolos suma. Pavyzdžiui, jeigu klientas nustato per daug mažas palūkanas. Jeigu investuotojai nesusivilios jūsų siūlomomis palūkanomis, tiesiog niekas nenorės finansuoti jūsų paskolą. Paskolos be kredito patikrinimo niekam neatrodo patraukliai.

Kai teikiama kredito paraiška, pats klientas pasirenka kokią metinę palūkanų normą jis nori mokėti. Žinoma, yra nustatytos grindys, jog palūkanos nebūtų mažesnės nei nustatė pati platforma. Jeigu palūkanos minimalios, tuomet tai gali reikšti, kad kreditą gauti bus sunku ir tai gali trukti ne vieną dieną. Tiesiog siūloma pasidomėti kokias palūkanas nustato kiti klientai.

Nei viena paskola be kredito patikrinimo – neišduodama

Didžiausią įtaką kredito teikėjo sprendimui dėl paskolos išdavimo daro būtent kredito istorijos ir reitingo patikrinimas. Kuo blogesnė finansinė ataskaita apie jūsų mokėjimų ypatumus, tuo mažesnė tikimybė, kad kreditorius jums suteiks paskolą. Paskolos be kredito patikrinimo prieinamos tik išimtiniais atvejais, kai jas ne verslo tikslais teikia fiziniai ar juridiniai asmenys. Pageidaujantiems gauti paskolą be kredito istorijos tikrinimo, reikėtų suprasti, kad įprasti kredito teikėjai tiesiog atmes jūsų paraišką iš karto kai nurodysite, jog neduodate sutikimo dėl duomenų tikrinimo. 2022 metais gauti tokį kreditą, kuomet netikrinami duomenys, praktiškai yra neįmanoma.

Kredito istorijos tikrinimas – dar atidesnis ir neišvengiamas

Kadangi nemažai žmonių susiduria su finansiniais sunkumais dėl augančių kainų, natūralų, kad atsiranda didesnis poreikis skolinimuisi. Tą kuo puikiausiai supranta paskolų teikėjai. Šiuo metu, kai kainos auga kaip ant mielių, kreditoriai dar atidžiau vertina kaip laikosi paskolos prašantis asmuo. Neretai paskolų teikėjai net ir įtarus, jog žmogaus finansinės padėtis yra nekokia, vengia išduoti paskolą. Tai patvirtina ir faktas, kadkreditų išduodama vis mažiau. Ateityje, tikėtina, išduodamų vartojimo paskolų skaičius dar sumažės, nes skolinimosi galimybės bus apribotos dėl augančios infliacijos.

Atnaujinta: 2022-05-02