Paskolos be banko sąskaitos

Ieškote kredito teikėjų, kur paskolos be banko sąskaitos būtų siūlomas geromis sąlygomis? Skolintis mėnesiui, pusmečiui ar net keliems metams dabar yra be galo paprasta.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

paskolos be banko sąskaitosReikia nurodyti visus pagrindinius duomenis paraiškoje ir laukti atsakymo. Aišku, kreiptis reikia ne bet kur. Norintiems internetu pasiskolinti pinigų, reikėtų labiau įsigilinti į esamą tvarką, tad ji apibendrinama žemiau. Banko sąskaita – būtinybė, norint gauti kreditą.

Paskolos be banko sąskaitos neišduodamos niekur

Įstatymai nurodo, kad kredito teikėjai neturi teisės pinigų skolinti nakties metu ar grynais. Banko sąskaita bus reikalinga visur, kur norėsite gauti greitą paskolą. Tokia tvarka galioja jau ne vienerius metus. Jeigu jums prireikė paskolos būtent tamsiuoju paros metu, teks palaukti ryto – tik tada kreditų sumos gali būti pervedamos į klientų banko sąskaitas.

Be laiko limitavimo, galioja ir kiti reikalavimai. Vartojimo kreditai visada turi būti išduodami laikantis specialių taisyklių, kurios susijusios su kreditingumo vertinimo procesu. Tai reiškia, kad paskolos neįmanoma gauti nepraėjus šios procedūros.

Paskolos be banko sąskaitos negali būti išduodamos niekam, o taip pat tokios paskolos negali būti siūlomos bedarbiams. Tai yra dar viena taisyklė, kurios nevalia laužyti. Visose reklamose turi būti pateikiami aiškūs pasiūlymai, o svarbiausia – draudžiama agituoti, kad bedarbiai imtų paskolas. Tokia reklama yra draudžiama įstatymų.

Visus reikalavimus turi atitikti kiekvienas žmogus, kuris nori gauti vartojimo kreditą. Jeigu asmuo neatitiks bent vieno įstatymo keliamo reikalavimo, kredito teikėjas negalės padėti. Matote, visi paskolų teikėjai, pažeidę tvarką, anksčiau ar vėliau sulaukia piniginių baudų. Kai kurie jų sulaukia netgi griežtesnės bausmės – licencijos netekimo.

Nei vienas paskolų teikėjas nenori rizikuoti pažeidžiant tvarką, nes paprasčiausiai rizika tikrai nepasiteisina. Pelno atžvilgiu, irgi nėra prasmės daryti kažkokias išimtis tam tikriems klientams. Tad, jeigu galvojate apie skolinimąsi ar refinansavimą internetu, būtinai pasigilinkite kaip viskas vyksta.

Paskolos be banko sąskaitos gali būti siūlomos specializuotose vietose, bet negali būti išduodamos nakties metu. Jūsų pateikta kredito paraiška gali būti nagrinėjama nakties metu. Taip pat nakties metu gali būti pateikiamas atsakymas ar paskola bus suteikta. Tačiau, visa paskolos suma bus pervesta tik dienos metu t.y. tarp 7h ryto ir 22h vakaro. Toks yra nustatytas laiko limitas.