Jūsų turima transporto priemonė kelia daug abejonių? Norite naujos? Automobilio lizingas gali būti patogus būdas įsigyti kokybiškesnę transporto priemonę neišleidžiant per daug pinigų palūkanoms.

Tai yra alternatyvas skolinimuisi. Mat, pirkti automobilį lizingu yra paprasčiau, nes tuo pačiu įkeičiama ir pati transporto priemonė. Jeigu galvojate ar verta išbandyti lizingo paslaugas, pirmiausia pasidomėti apie patį veikimo principą.

Automobilio lizingas gali būti neprieinamas tam tikriems asmenims

automobilio lizingasLabiausiai sunerimti turi tie žmonės, kurie galvoja, kad gauti lizingo paslaugas yra labai paprasta. Vis vyksta labai panašiai kaip skolinantis vartojimo poreikių tenkinimui. Automobilio lizingas prieinamas asmenims, kurie turi pajamas. Tai reiškia, kad nedirbantys asmenys, kurie nori naujo automobilio lizingu, neturėtų tikėtis tokios paslaugos. Paprasčiausiai reikia suprasti, kad lizingo paslaugos turi būti teikiamos panašiai kaip ir įprasti kreditai – tik tiems, kurie gali mokėti įmokas.

Tuos, kuriems aktualus automobilio lizingas, turėtų dominti ir mokumo vertinimo metodika. Pirmiausia, lizingo paslaugos teikėjas patikrins kokias pajamas gaunate. Pavyzdžiui, jeigu oficialiai uždirbate tie, kurie negalėsite padengti būsimos lizingo įmokos, tai kokiu būdu grąžinsite skolą už perkamą automobilį? Tai iš karto yra signalas paslaugų teikėjui, kad su jumis rizikuoti nėra reikalo.

Lizingo paslaugų teikėjai dabar pabrėžia, kad perkamas automobilis visiškai nuosavybėn pereina tik po to, kai baigiamos mokėti visos įmokos. Tai reiškia, kad perkamu automobiliu jūs galėsite naudotis kaip tik norite, tačiau neturėsite teisės jo parduoti.

Automobiliai prekiaujančios įmonės dabar dažnai siūlo lizingo paslaugas per tarpininkus, o tai reiškia, kad gali būti, jog paraiška bus nagrinėjama tam tikros kreditų bendrovės darbuotojų. Tad, nenustebkite, jeigu jūsų lizingo paraiška bus vertinama taip pat atidžiai kaip ir įprastos vartojimo kredito paraiškos. Skaičiuoklės dėka bus viskas paskaičiuota.

Automobilio lizingas prieinamas tik tiems žmonės, kurių finansinė reputacija yra tvarkinga ir nekelianti išvadų dėl nepatikimumo. Tai reiškia, kad patikrinus jūsų mokumą, gali būti matoma, jog jūs kai kuriems kreditoriams nesate įvykdę įsipareigojimų. Tai tikrai gali būti didžiulė kliūtis norint pirkti automobilį išsimokėtinai.