Kredito bendrovės turi būti pasirenkamos atsižvelgiant į jų pateikiamą paskolų kainodarą. Skolintis dabar galima įvairiomis sąlygomis, bet svarbiausia yra rinktis tokias paskolas, kurios būtų su mažiausiomis palūkanomis.

Kredito teikėjų Lietuvoje yra be galo daug, tačiau ne visi siūlo geras skolinimosi sąlygas.

Pageidaujantiems skolinti pigiausiai, kredito bendrovės palūkanos turi rūpėti labiausiai

kredito bendrovėsKredito įstaigų nurodomi reikalavimai turi būti perskaitomi atidžiai. Jeigu skolinsitės neapgalvotai ir nevertinsite nurodytų palūkanų, tikėtina, kad pasiimsite tokią paskolą, kuri kainuos gana brangiai. Dabar daugelis žmonių permoka už paskolas dėl to, kad pasirinkę atsitiktinius pasiūlymus. Tai dažniausiai būna geriausiai išreklamuotos bendrovės. Tačiau, tai nereiškia, kad tokios kredito bendrovės siūlo pigiausias paskolas.

Pasiskolinti žemomis palūkanomis iš paskolų bendrovių galima tiek su turto įkeitimu, tiek ir be jo. Skolinantis be turto, atsiranda didesnė tikimybė mokėti didesnes palūkanas. Matote, kuo saugiau jaučiasi paskolų teikėjas, tuo mažesnes palūkanas jis siūlo. Jeigu jūsų ekonominė padėtis yra vidutinė, tai dar nereiškia, kad sms kredito teikėjai jausis laisvai. Dėl šios priežasties jums bus nustatyti standartines palūkanos ir tiek. Bet, jeigu jūsų finansinė reputacija yra nepriekaištinga, gaunate nemažas pajams ir dar siūlote užstatą, tuomet be abejo, kad turėtumėte teiktis gerų palūkanų bei kitų garantijų.

Būtent pagal nustatytą palūkanų normą bei saugumo garantijas reikėtų rinktis paskolų teikėjus. Kalbant apie garantijas, tai reiškia, kad reikėtų ieškoti ką papildomo siūlo paskolų teikėjai tiems, kurie laikomi aukščiausios klasės klientais. Dažnai atvejais, tokiems žmonėms siūlomas ir atidėjimo galimybė.

Kreditui mokos atidėjimo galimybė gali būti taikoma įvairiai. Pavyzdžiui, kai kur galite skolintis taip, jog pirmą įmoką mokėsite po keturių mėnesių. Galite skolintis taip, kad esant bėdai, kredito įmoką galėsite atidėti sumokėję tik to mėnesio palūkanas. Tiesiog reikia detaliai apžvelgti kokiomis sąlygomis skolina paskolų bendrovės. Kiekviena sąlygas nustato laikantis teisės aktų, bet būna atvejų, kad individualios sąlygos kartais būna griežtesnės nei įstatymai. Tai ypač liečia klientų amžių. Nors įstatymai skolintis leidžia tik pilnamečiams, būna atvejų, kad kreditoriai skolina tik asmenims nuo 22 metų.