Esate jaunas asmuo, kuriam šiuo metu nesiseka su pinigais, bet norite įsigyti sklypą? Paskola sklypui irgi išduodama internetu, o labiausiai išskiriamos gana nemenkos sumos.

Dabar skolintis galite netgi kelis tūkstančius eurų ir tokią paskolą grąžinsite kad ir per kelis metus. Aišku, studentai nėra kažkokia išimtis – jie turi įgyvendinti įprastus reikalavimus.

Paskola sklypui gali būti neišduodama dėl standartinių priežasčių

paskola sklypuiGalvojantiems kokios yra tos standartinės priežastys, tiesiog reikėtų orientuotis į pajamų gavimą. Asmuo, kuris negauna jokių tvarių pajamų, negali gauti paskolos lygiai taip pat, kaip jos negali gauti bedarbis asmuo. Pajamų gavimas – svarbiausias reikalavimas, kuris netgi apibrėžtas vartojimo kredito įstatyme.

Kalbant apie pajamas, asmenims pravartu būtų pasidomėti ką reiškia „tvarumas“. Mat, pajamų tvarumas turi būti akivaizdus. Tai reiškia, kad ne visi pinigai, kuriuos reguliariai gauna žmogus, gali būti laikomi tvariomis pajamomis.

Tvarios pajamos, kaip tai numato įstatymai, yra tos, kurios yra uždirbamos arba gaunamos iš investavimo veiklos. Pavyzdžiui, jeigu studijuojate ir kas mėnesį tėvai jums perveda kažkokią pinigų sumą, tų pinigų negalite nurodyti kaip tvarių pajamų.

Net jeigu tuos tėvų siunčiamus pinigus ir nurodysite, kredito teikėjas viską išsiaiškins. Supraskite, nurodytos pajamos bus patikrinamos, o jeigu informacija neatitiks, jūs turėsite pasiaiškinti kodėl nurodėte tokią pinigų sumą.

Plečiant tvarių pajamų temą, taip pat reikia akcentuoti, kad sezoninis darbas irgi nėra laikomas tvarių pajamų šaltiniu. Studentų pajamos, kaip ir visų klientų, vertinamos pagal paskutinius keturis mėnesius. Tad, jeigu pajamas gavote gerokai seniau – tai bus problema.

Paskola sklypui įsigyti neišduodama dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių kreditų negauna įprasti asmenys. Tiesiog reikia kruopščiai paanalizuoti savo pačių ekonominę padėtį ir esamą tvarką. Kalba eina būtent apie vartojimo kreditus.

Jeigu esate dirbantis asmuo, tuomet situacija keičiasi kardinaliai. Viskas bus paskaičiuojama įprasta tvarka. Kuo daugiau pajamų gaunate iš darbo santykių, tuo geresnes sąlygas turėtų pasiūlyti greito kredito teikėjas. Aišku, reikia turėti galvoje, kad turimi įsipareigojimai kitiems greitų paskolų teikėjams gali pakišti koją siekiant finansinės pagalbos kitur.

Paskola sklypui gali būti gaunama nestandartiniais būdais

paskola sklypuiPatogiausias būdas pasiskolinti pinigų – sutelktinis finansavimas. Net paskola sklypui gali būti gaunama tokiu būdu. Tai akcentuoja nemažai finansų ekspertų. Tačiau, jie taipogi pabrėžia, kad yra daug klaidinančių mitų, kuriuos turėtų išsiaiškinti kiekvienas asmuo, ketinantis skolintis sutelktinio finansavimo platformose. Trumpai tariant, vyrauja mitas, kad tokiose platformos kreditoriai yra labiau sukalbami kai nepavyksta grąžinti skolos laiku ar kai vėluojama sumokėti mėnesio įmoka. Tai nėra visiška tiesa. Norintiems kreiptis dėl paskolos į šias platformas, reikia iš anksto išsiaiškinti tų platformų keliamus reikalavimus bei esamas taisykles. Tai padėtų ateityje išvengti galimų problemų.

Paskola sklypui gali būti imamam tam tikrose platformose, bet visada visiems pasiseka. Bet, tai tikrai nereiškia, kad tokiose sistemose į viską žiūrima atlaidžiau. Skolinimo principas yra toks: asmuo pateikia paraišką, ji matoma kreditoriams, o kai kreditoriai sufinansuoja paskolą, pinigai pervedami į kliento sąskaitą prieš tai atskaičiavus mokesčius. Pinigus perveda pati sistema (kažkokia įmonė). Tuomet klientas mėnesio įmokas ar visą skolą sumoka būtent į platformos sąskaitą, o tada tie pinigai jau yra paskirstomi proporcingai kreditoriams.

Būtent tai lemia, kad visą administracinę naštą dėl skolos išieškojimo prisiima pati platforma. Ji už tai ir ima mokesčius, jog tvarkytų visus reikalus, kurie susiję su sklandžiu skolos grąžinimu. Paprastai klabant, esant bėdoms, jums reikės kreiptis ne į kreditorius, kurie finansavimo paskolą, o į platformos administratorių. Būtent jis imsis visų veiksmų, kurie susiję su skolų išieškojimu. Tad, tai ir paneigia mitą, kad sutelktinis finansavimas naudingas norintiems išvengti skolų grąžinimo. Niekas to neišvengia, nebent skelbimas asmens bankrotas.

Tokia paskola sklypui įsigyti pasirenkama dėl to, kad tokiose platformose nustatyta metinė palūkanų norma yra viena mažiausių rinkoje. Žinoma, čia negausite pigesnės nei siūlo komerciniai bankai. Tačiau, komerciniai bankai turi daugybę kitų reikalavimų.

Norint gauti kreditą iš sutelktinio finansavimo platformos, iš pradžių teks atlikti įprastus kreditingumo vertinimo žingsnius. Jų metu paaiškės ar gausite norimą paskolos sumą tam tikram laikotarpiui ar vis dėlto ne. Nenustebkite, jeigu jūsų skolinimosi limitas bus pakeltas arba sumažintas – apie tai galite būti informuoti kreditingumo tikrinimo metu.

Atnaujinta: 2020-12-15