Paskola sklypui įsigyti

Esate jaunas asmuo, kuriam šiuo metu nesiseka su pinigais, bet norite įsigyti sklypą? Paskola sklypui irgi išduodama internetu, o labiausiai išskiriamos gana nemenkos sumos.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Dabar skolintis galite netgi kelis tūkstančius eurų ir tokią paskolą grąžinsite kad ir per kelis metus. Aišku, studentai nėra kažkokia išimtis – jie turi įgyvendinti įprastus reikalavimus.

Paskola sklypui gali būti neišduodama dėl standartinių priežasčių

paskola sklypuiGalvojantiems kokios yra tos standartinės priežastys, tiesiog reikėtų orientuotis į pajamų gavimą. Asmuo, kuris negauna jokių tvarių pajamų, negali gauti paskolos lygiai taip pat, kaip jos negali gauti bedarbis asmuo. Pajamų gavimas – svarbiausias reikalavimas, kuris netgi apibrėžtas vartojimo kredito įstatyme.

Kalbant apie pajamas, asmenims pravartu būtų pasidomėti ką reiškia „tvarumas“. Mat, pajamų tvarumas turi būti akivaizdus. Tai reiškia, kad ne visi pinigai, kuriuos reguliariai gauna žmogus, gali būti laikomi tvariomis pajamomis.

Tvarios pajamos, kaip tai numato įstatymai, yra tos, kurios yra uždirbamos arba gaunamos iš investavimo veiklos. Pavyzdžiui, jeigu studijuojate ir kas mėnesį tėvai jums perveda kažkokią pinigų sumą, tų pinigų negalite nurodyti kaip tvarių pajamų.

Net jeigu tuos tėvų siunčiamus pinigus ir nurodysite, kredito teikėjas viską išsiaiškins. Supraskite, nurodytos pajamos bus patikrinamos, o jeigu informacija neatitiks, jūs turėsite pasiaiškinti kodėl nurodėte tokią pinigų sumą.

Plečiant tvarių pajamų temą, taip pat reikia akcentuoti, kad sezoninis darbas irgi nėra laikomas tvarių pajamų šaltiniu. Studentų pajamos, kaip ir visų klientų, vertinamos pagal paskutinius keturis mėnesius. Tad, jeigu pajamas gavote gerokai seniau – tai bus problema.

Paskola sklypui įsigyti neišduodama dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių kreditų negauna įprasti asmenys. Tiesiog reikia kruopščiai paanalizuoti savo pačių ekonominę padėtį ir esamą tvarką. Kalba eina būtent apie vartojimo kreditus.

Jeigu esate dirbantis asmuo, tuomet situacija keičiasi kardinaliai. Viskas bus paskaičiuojama įprasta tvarka. Kuo daugiau pajamų gaunate iš darbo santykių, tuo geresnes sąlygas turėtų pasiūlyti greito kredito teikėjas. Aišku, reikia turėti galvoje, kad turimi įsipareigojimai kitiems greitų paskolų teikėjams gali pakišti koją siekiant finansinės pagalbos kitur.