Galvoje kyla minčių, kad galbūt „mano paskola priverčia išleisti per daug mėnesio pajamų“? Galvojate kaip būtų galima išspręsti nemalonumus su įvairiomis finansinėmis priemonėmis?

Turite suprasti, kad paskolos visada gali būti grąžinamos paprasčiau nei jums atrodo. Aišku, ne paslaptis, kad nemažai žmonių bando skolintis kuo skubiau ir nepasižiūrėję kiek jie permokės kai baigs mokėti kreditą. Dėl to susidaro labai dideli įsiskolinimai, kurie verčia nerimauti nuolatos. Bet, kaip jau minėta, yra įvairių sprendimų.

Ką daryti, kad mano paskola būtų mokama lengviau?

mano paskolaPirmiausia patariama kuo greičiau imtis skaičiavimų. Žiūrėkite kiek palūkanų jūs mokate ir kokios dydžius įmokas tenka padengti kiekvieną mėnesį. Tada žinosite kokias paskolas reikėtų apžvelgti kitose įmones. Trumpai tariant, vienas iš pagrindinių būdų išspręsti tokią situaciją – skolintis senų skolų padengimui. Tai yra refinansavimas. Skubus kreditas skolų perkėlimui daug kam naudingas.

Asmenys, kurie turi senų skolų, dažniausiai nepagalvoja, kad jie gali tas skolas sumažinti. Jie gali netgi sumažinti įmokas ar palūkanas. Kai prieš porą metų buvo paimta paskola, tai dar nereiškia, kad ją būtina mokėti tam pačiam kreditoriui su tomis pačiomis palūkanomis. Matote, perkelti skolą galite kitur – kur palūkanos yra mažesnės ir mokėjimo sąlygos bendrai geresnės.

Galite rinktis kredito teikėją, kuris perims jūsų skolą ir pasiūlys geresnes mokėjimo sąlygas. Pavyzdžiui, perkėlus skolą, gali būti pasiūlytos mažesnės įmokos ir palūkanos. Tad, būtinai apžvelkite ką siūlo kreditoriai. Ypač refinansavimui skirtas paskolas reikėtų apžiūrėti visiems, turintiems skolų.

Jeigu mano paskola yra vėluotina, ar galiu gauti naują?

Labai svarbu akcentuoti, kad kredito teikėjai nenoriai bendrauja su asmenimis, kurių kredito istorija jau yra pažymėta neigiamais įrašais. Paprasčiausiai, tokie žmonės laikomi nelabai patikimais ir jiems greitų pinigų skolinti nenori nei vienas kreditorius

Prieš imant paskolą, turite suprasti, kad bus tikrinamas jūsų mokumas. Jeigu jis bus įvertinamas labai blogai, jūs naujos paskolos gauti negalėsite. Tad, jeigu norite, kad seną skolą pavyktų padengti nauja ir geresne, turite laiku atsiskaityti su ankstesniais kreditoriais t.y. negalite turėti neigiamų įrašų apie vėluotinas įmokas.