Savarankiškai dirbantiems asmenims yra galimybė gauti kreditą internetu. Paskolos su individualia veikla dirbantiems žmonėms išduodamos pagal kiek kitokią tvarką.

Jų pajamos vertinamos pagal ilgesnį laikotarpį ir atsižvelgiama į daugiau duomenų. Tad, jeigu vykdote individualią veiklą ir norite paskolos – skaitykite žemiau nurodytą informaciją ir galbūt ji padės lengviau susigaudyti.

Paskolos su individualia veikla dirbantiems žmonėms išduodamos konservatyviau

paskolos su individualia veiklaKonservatyvumas pasireiškia tuo, kad tokių asmenų pajamos vertinamos be jokių išimčių. Tačiau, jos galbūt netgi vertinamos dar atidžiau ir reikalaujant papildomų garantijų. Pavyzdžiui, dirbantys pagal darbo sutartis, turi įrodyti pajamų gavimą pagal paskutinius keturis mėnesius. Paprasčiausiai, pagal darbo sutartis dirbančių žmonių pajamos vertinamos atsižvelgiant į keturių mėnesių vidurkį. Štai, dirbantys su individualia veikla turi labiau pasistengti, nes jų pajamos gali būti vertinamos atsižvelgiant į ilgesnį laikotarpį. Dažnai kreditoriai reikalauja pateikti duomenis už paskutinius 6 mėnesius. Taip pat nurodoma pateikti deklaracijas už praėjusius metus.

Priklausomai nuo pageidaujamos paskolos dydžio, reikalavimai gali kaip reikiant skirtis. Pavyzdžiui, kreditorius, gavęs prašymą paskolinti keliolika tūkstančių eurų, gali reikalauti pajamų įrodymo pagal paskutinius du metus. Tai reiškia, kad jums tektų pateikti deklaracijas už du metus. Tada kreditorius vertintų pajamas atsižvelgiant ir į išlaidas.

Paskolos su individualia veikla dirbantiems asmenims išduodamos pajamas vertinant pagal griežtesnę procentinę išraišką. Pavyzdžiui, jūsų gaunamas pajamų vidurkis gali būti sumažinamas t.y,. gali būti vertinama, kad gaunate ne visus, o tik 80 procentų tų gautų pajamų. Tokiu būdu bandoma nustatyti tvarumo lygį.

Reikia atminti, kad besiskolinantys turi atitikti mokumo vertinimo kriterijus, o dirbantys su individualios veiklos pažymomis, išimčių nesulaukia. Jie irgi turi būti švarios reputacijos – negali turėti vėluotinų skolų. Kas liečia skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių, galite matyti netgi taisykles, kurios palengvins viską. Ten galite rasti nurodymą, kad pajamos būtų gaunamos tik iš darbo santykių. Tai reiškia, kad paskolos su individualia veikla dirbantiems žmonėms kai kuriose vietose neišduodamos, nes kai kurie kreditoriai tokio pajamų šaltinio nenori pripažinti tvariu.