Privačiai skolintis dabar paprasta – rinkitės paprastą bendrovę ir viskas. Privatus kreditas internetu suteikiamas keliems metams su geromis sąlygomis.

Bet, norint gauti paskolą, pirmiausia reikia pasidomėti ar apskritai turite galimybę skolintis pagal įstatymų numatytus reikalavimus.

Privatus kreditas išduodamas atitikus visas, o ne išimtines sąlygas

privatus kreditasVisi asmenys, kurie teikia kredito apraiškas paskolų bendrovėse, bankuose, unijose ar kitose panašiose vietose, turi suprasti, jog egzistuoja teisės aktai. Jie reguliuoja santykius tarp paskolų teikėjų ir gavėjų. Jie numato kas gali gauti paskolą ar ne. Tad subendrinus vartojimo kredito įstatymą ir mokumo vertinimo nuostatus, turite žinoti, kad skubias paskolas gali gauti asmenys, kurie:

  1. Turi bent jau 18 metų. Tokie teisės aktai nestebina nieko, nes tik veiksnus ir pilnai už savo veiksmus atsakantis asmuo gali įsipareigoti finansų įstaigai. Deja, nereikėtų per daug džiaugtis, nes tokias paskolas kai kurs 18 metų gali tik susapnuoti. Mat, kai kurie paskolų teikėjai nurodo, jog jų klientai turi būti netgi dar vyresni.
  2. Turi nuolatines pajamas, kurios pripažįstamos tvariomis. Daugelis asmenų klausia ką apskritai reiškia tvarios pajamos. Tai tokios pajamos, kurios ilgą laiką gaunamos nuolatos, o kurios bus gaunamos ateityje. Tai yra darbo užmokestis, pajamos iš investavimo veiklos ir t.t. Turi būti matomas aiškus pajamų gavimo reguliarumas.
  3. Yra nuolatos Lietuvos Respublikoje gyvenantys Lietuvos piliečiai. Tokia sąlyga numatoma kone visose paskolų teikimo vietose.
  4. Neturi tokių įsipareigojimų, kuriuos jau priverstiniu būdu turi išieškoti kitos finansų įstaigos, paslaugų teikėjai ir t.t. Jeigu turite bėdų su antstoliais, tuomet tikėtina, kad paskolos negausite.

Yra dar daug kitų reikalavimų, tad labai svarbu, kad prieš tai juos gerai išanalizuotumėte. Matote, patys paskolų teikėjai bet kam nenori atiduoti savo pinigų. Tuo labiau, dabar matomos pasekmės, kurios atsirado dėl vyriausybės įvestų ribojimų. Tad, žmonės, kurie yra netekę pajamų dėl pandemijos arba jos sumažėjo, kaip turėtų būti budrūs. Jie paskolų išvis negali gauti arba gali gauti labai ribotomis sąlygomis. Paprasčiausiai, jeigu jums reikia kuo pigesnio kredito, tuomet kruopščiai pasidomėkite visa situacija.