Norite gauti kreditą kuo pigiau ir su kuo geresnėmis sąlygomis? Paskolos su užstatu gali būti vienas pagrindinių sprendimų skolinantis dideles sumas.

Asmenims, pageidaujantiems gauti labai didelę paskolą, siūloma rinktis finansavimą, kuomet asmuo įkeičia kažkokį turtą. Turtas, kurį yra įkeičiamas, tiesiog laikinai apribojamas t.y. jis negali būti parduodamas ar kitaip perleidžiamas kito asmens nuosavybėn. Už tai klientas gauna gana geras skolinimosi sąlygas.

Paskolos su užstatu dažnai gąsdina, bet be reikalo

paskolos su uzstatuVerta atminti, kad skolintis su užstatu yra naudinga tiems, kurie žino, jog neabejotinai grąžins visas skolas laiku ir be jokių nesklandumų. Pavyzdžiui, tie žmonės, kurie abejoja savo skolinimosi galimybėmis, dažnai galvoja, kad turtas, kuris įkeičiamas, yra vos ne garantija. Bet, taip nėra. Turtas kartais reikalaujama dėl to, kad matoma didesnė negrąžinimo rizika. Tad, jeigu jūs esate tokioje padėtyje, kad nežinote ar pajėgsite grąžinti skolą, tuomet įkeičiamas turtas tikrai turėtų gąsdinti. Bet, jeigu jūs įkeičiate turtą tik dėl to, kad gautumėte geriausias sąlygas, tuomet baimintis tikrai nėra reikalo. Grąžinus skolą laiku, niekas su jūsų turtu neatsitiks ir viskas bus taip, kaip buvo iki paskolos ėmimo.

Galvojantiems kodėl naudinga skolintis su užstatu, reikia atminti, kad prasiplečia kelios galimybės. Pirmiausia, paskolos su užstatu dažniausiai būna gerokai pigesnės nei įprasti vartojimo kreditai. Matote užstatas yra tarsi didesnė garantija kredito teikėjui, nes jeigu skolos negrąžinsite, turtas bus parduodamas ir juo dengiama paskolos dalis, kuri nebuvo grąžinta. Tad, užstatas vien jau palūkanų klausimu, labai pagelbėja. Juk kuo mažesnės palūkanos, tuo mažesnės įmokos bus mokamos.

Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad paskolos su užstatu leidžia naudoti ilgesniais skolos grąžinimo terminais. Pavyzdžiui, be užstato kreditorius galbūt leis skolintis dviem metais. Štai, jeigu pasiūlysite turto įkeitimą, kas žino, galbūt galėsite skolinti net penkių metų laikotarpiui. Taip būna ypač dažnai.

Kaip bebūtų, nereikia pamiršti, kad visos paskolos su užstatu išduodamos tik po išsamios kreditingumo analizės.