Trokštate tokio automobilio, kuris veiktų nepriekaištingai? Automobilio paskola (arba lizingas) yra lengvas būdas įsigyti transporto priemonę neturint pilnos sumos.

Niekaip neapsisprendžiantys kaip reikėtų išsikapstyti iš finansinės duobės, pirmiausia siūloma peržvelgti savo įsipareigojimus. Nėra skirtumo ar automobilio paskola reikalinga jo įsigijimui – viskas turi būti tvarkingai atliekama. Nesvarbu kam skolinatės ar skolų perkėlimui – vis tiek būtina peržiūrėti visas sąlygas. Tas pats liečia ir tuos asmenis, kurie skolinasi pinigus gyvendami ir dirbdami mūsų šalyje. Finansų bendrovės teigia, kad jų klientai gali tapti visi asmenys, kurių amžius yra tinkamas ir kurie atitinka kitus reikalavimus. Nereikėtų tikėtis, kad bet kuris kredito teikėjas pro pirštus pažiūrės į kreditingumo lygį. Norint gauti greitą paskolą bet kurioje paskolų bendrovėje ar kitur, vis tiek bus privaloma palaukti kol bus nustatytas kredito reitingas bei vertinamas kreditingumas.

Automobilio paskola negali būti išduodama taip paprastai

automobilio paskolaSkolintis atsakingai agituoja ne tik paskolų bendrovės, bet ir priežiūros institucijos. Asmenims, kuriems nesiseka tvarkytis su finansais, patariama bent jau perskaityti informaciją, kuri nurodyta vartojimo kredito įstatyme bei mokumo vertinimo nuostatuose. Paprastai kalbant, dabar nei vienas asmuo negali gauti vartojimo paskolos, jeigu nėra atitinkami įstatymų numatyti reikalavimai. Turėkite galvoje, kad kreditoriai turi teisę dar labiau sugriežtinti tvarką. Tad, jeigu svarstote apie paskolos ėmimą, tuomet jums reikia pasidomėti kokias sąlygas privalėsite atitikti.

Įprastai kredito teikėjai pabrėžia, kad jų klientais gali tapti tik tokie asmenys, kurie yra pilnamečiai, gaunantys pajamas bei neturintys jokių uždelstų įsiskolinimų. Žinoma, dar reikėtų paminėti, kad pajamos turi būti pakankamos, nes bus pritaikyta tam tikra pajamų vertinimo taisyklė. Kredito teikėjams taip pat svarbu, kad asmuo gyventų ir dirbtų Lietuvoje. Tad žinokite, kad automobilio paskola ar refinansavimas dirbantiems užsienyje gali būti neišduodamas kreipiantis Lietuvoje.

Mažiausias palūkanas taipogi nėra sudėtinga rasti. Kaip jau minėta, asmenys turi skolintis atsakingai, kad paskui tai neatsilieptų ateityje. Norint rasite geriausius pasiūlymus, tiesiog reikėtų pažiūrėti į Lietuvos banko sudarytą vartojimo kredito teikėjų sąrašą. Tada matysite ką siūlo kiekvienas paskolų teikėjas.

Pabrėžtina, kad nevalia rizikuoti su neaiškiais kreditoriais, kurie pinigus skolina grynaisiais. Tokiais atvejais, daugelis žmonių sugeba įsiskolinti dar labiau, o jų skolos gali būti lengviau išieškomos, nes kreipiamasi iš karto į antstolį.