Paskolų klubas yra viena populiariausių sutelktinio finansavimo platformų, siūlanti galimybę skolintis ypač žemomis palūkanomis! Kreditų sumos yra ganėtinai didelės, o paskolų grąžinimo terminas taipogi yra palankus klientams. Jeigu norite skolintis čia, turite žinoti pagrindinę informaciją.

Paskolų klubas suvienija norinčius skolinti ir norinčius pasiskolinti

paskolu klubasŠi sutelktinio finansavimo platforma yra viena populiariausių Lietuvoje ne be reikalo. Čia galima rasti labai daug privačių kreditorių, kurių pagrindinis tikslas yra investuoti asmenines lėšas į žmonių prašomas paskolas. Ten skolintis galima įvairiems tikslams – namų ūkio priežiūrai, vartojimo poreikiams ar net refinansavimo tikslais.

Būtina žinoti, kad sutelktinio finansavimo platformų operatoriai (šiuo atveju – paskolų klubas), privalo laikytis įstatymų ir jų numatytos tvarkos. Tai reiškia, kad asmenys, kurie negali pasigirti didelėmis pajamomis, neturėtų tikėtis didelių paskolų. Trumpai tariant, kuo pajamos bus mažesnės, nuo sunkiau bus gauti paskolą šioje platformoje.

Kiekviena platforma, o tuo tarpu ir paskolų klubas, siekia, kad visos paskolos būtų sėkmingai grąžintos t.y. kiekvienas kreditorius siekia išvengti blogųjų paskolų. Dėl šios priežasties, o taip pat ir dėl įstatymų keliamų reikalavimų, jūsų kreditingumas bus vertinamas pagal esamą tvarką. Tikrai nepavyks išvengti šios procedūros, kad ir kaip to norėtumėte.

Paskolų klubas įvertins jūsų kredito paraišką ir kreditingumą, o jeigu viskas bus gerai, toliau ji bus publikuojama investuotojams. Investuotojai įprastai yra fiziniai asmenys, kurie skolina savo asmenines lėšas ir siekia uždirbti iš gaunamų palūkanų. Aišku, skolinimasis vyksta be vekselio.

Turėkite galvoje, kad nustačius labai didelę paskolos sumą, teks laukti ilgiau. Matote, ne visi investuotojai investuoja didžiules sumas į pavienes paskolas. Dažniausiai siekiama išskaidyti paskolų portfelį taip, kaip rizika būtų sumažinama kuo labiau.

Kuo didesnė paskolos suma pasirenkama, tuo lėčiau ją finansuoja platformoje esantys investuotojai. Tiesiog jų reikia daugiau. Yra didžiulis skirtumas ar finansuojama 500 ar 5000 eurų suma. Lėčiau finansuojamos ir tų žmonių paskolos, kurie turi antstolių.

Norintiems pasiskolinti tokioje platformoje, tiesiog teks palaukti ir atitikti visus keliamus reikalavimus. Norint išvengti laiko gaišimo, siūlome pasidomėti platformoje esančiomis vidinėmis taisyklėmis. Jos padės lengviau susigaudyti kaip viskas vyksta iš tiesų.