Dabar greitieji kreditai savaitgaliais suteikiami pagal standartinę tvarką, todėl klientams nebereikia laukti kitos darbo dienos. Norint pasiskolinti savaitgalio metu, reikėtų atsižvelgti į darbo laiką.

Kiekviena kredito įstaigą yra nurodžiusi kokiu metu dirba. Tai reiškia, kad ne visos paskolų bendrovės ar sutelktinio finansavimo platformos siūlo paskolas savaitgaliais. Yra tokių bendrovių, kurios visiškai neaptarnauja klientų ne darbo dienomis ir savaitgaliais.

Greitieji kreditai savaitgaliais išduodami pagal tą pačią tvarką

greitieji kreditai savaitgaliaisTurite žinoti, kad skolinantis savaitgalio metu, galioja tos pačios taisyklės. Labiausiai išskirti reikėtų valandas. Jeigu radote kredito teikėją, kuris teikia paskolas savaitgaliais, pasižiūrėkite į teisės aktų reikalavimus. Nebandykite skolintis nakties metu, nes nepavyks. Įstatymai teigia, kad paskolos gali būti išduodamos tik dienos metu. Tikslų laiką, kada reikėtų teikti paraišką, jums nurodys pats kredito teikėjas. Tiesiog vadovaukitės jo patiektomis instrukcijomis ir tiek. Tai neliečia būsto pirkimo be pradinio įnašo.

Ne ką mažiau aktualu turėtų būti ir skolinimasis iš sutelktinio finansavimo platformų. Matote, tokiose vietose irgi dažnai skolinama savaitgaliais. Paprastai kalbant, tokiose platformose žmonės noriai investuoja į paskolas ir atėjus savaitė pabaigai. Ten tiesiog pinigus skolina paprasti žmonės ir tiek. Aišku, paraiškų nagrinėjimo ir duomenų tikrinimo procedūros gali būti nevykdomos savaitgalio metu. Tad čia jau reikėtų pasigilinti kada viskas atliekama.

Pabrėžiama, kad greitieji kreditai savaitgaliais sutelktinio finansavimo platformose gali būti neišduodami dėl kitos priežasties. Tai reiškia, kad kliūtimi gali būti ne darbo laikas, o būtent lėtas finansavimas. Tokiose vietose paskolos suma turi būti surenkama iš žmonių. Kaip žinia, tai gali trukti netgi keletą dienų. Net ir praėjus savaitgaliui jūsų prašoma paskolos suma gali būti dar nesurinkta. Tad, turėkite galvoje, kad tokiose vietose gali tekti laukti žymiai ilgiau nei tikėjotės.

Skubiai skolintis iš fizinių asmenų dabar galima tiek minėtose platformose, tiek ir kreipiantis privačiai. Tačiau, kreipiantis privačiai, atsiranda didesnė riziką pataikyti ant sukčių. Tad, turėtumėte geria pagalvoti kur skolintis būtų saugiausia. Matote, pasitaiko apgavysčių, kuomet skolinimasis tampa nuostolingu dėl sumokamų duomenų tikrinimo mokesčių. Tokius dažnai taiko aferistai.