Įdomu kiek galima gauti paskolos? Kokia suma išduodama priklauso nuo kliento asmeninės situacijos. Kredito suma, palūkanos bei kiti reikalavimai detaliau apibrėžiami tik po to, kai atliekamas kreditingumo įvertinimas.

Asmenys, kurių kreditingumas vertinamas geriausiais balais, gali skolintis nemažas sumas. Tie, kurie yra prastos reputacijos, apskritai turėtų pamiršti skolinimąsi internetu ir ne tik.

Jeigu jums rūpi kiek galima gauti paskolos, tiesiog naudokitės skaičiuoklėmis

kiek galima gauti paskolosPaskolų skaičiuoklės tam ir yra skirtos, kad žmonės galėtų susidaryti nuomonę ar verta skolintis tam tikroje vietoje ar ne. Skaičiuoklėje reikia nurodyti gaunamas pajamas bei turimus įsipareigojimus. Tada atliekami skaičiavimai ir klientui pateikiama informacija ar jis apskritai turi galimybę skolintis. Jeigu skaičiuoklė nurodo, kad žmogus gali gauti paskolą, nurodomas ilgiausias grąžinimo terminas, palūkanos, maksimali paskolos suma ir t.t.

Atminkite, kad kreditoriai jūsų duomenis patikrins atidžiai. Tai reiškia, kad visi jūsų nurodyti duomenys dėl paskolos gavimo turi būti teisingi. Tikrai nevertėtų bandyti pagražinti tų duomenų įspūdingais skaičiais. Tiesiog kreditoriai matys visą realią situaciją. Yra specialios sistemos, kur kaupiami visi duomenys apie tam tikrus asmenis. Kai teiksite paraišką, turėsite duoti sutikimą, kad tie duomenis būtų patikrinti. Tad, jokiais būdai nemeluokite teikdami paskolos paraišką, nes taip tik dar labiau pabloginsite savo situaciją.

Dabar gauti kreditą galima ne tik greitųjų paskolų bendrovėse. Yra specialios sutelktinio finansavimo platformos, kurios irgi siūlo labai geras skolinimosi sąlygas. Patikimiems žmonėms ten galima skolintis net virš 10 000 eurų. Aišku, tokios sumos išduodamos ne visiems. Kiek galima gauti paskolos tokiose vietose galima sužinoti naudojantis tomis pačiomis skaičiuoklėmis.

Kai kuriais atvejais, kreditoriai tiesiog prašo nurodyti duomenis ir pageidaujam sumą, o paskui jie peržiūri viską ir patys pateikia informaciją kiek maksimaliai galite gauti paskolos. Tad, jeigu norite skolintis kuo pigiau, nepamirškite, kad jūsų duomenys turi būti teisingi. Taip pat turite suprasti, kad dirbantys asmenys gali gauti geresnius apsiūlymus nei tie, kurie pajamų negauna. Pastarieji išvis neturėtų kreiptis dėl kredito gavimo.