Paskolos grynais

Svarstote ar šiais laikais paskolos grynais yra išduodamos? Jas tikrai įmanoma gauti, jeigu esate patikimi asmenys, kurie nevengia įsipareigojimų vykdymo ir kitų prievolių.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Gauti kreditą tiesiai į rankas yra keletą būdų, tačiau būsimi kredito bendrovių klientai pirmiau turi pasidomėti bendra praktika. Ji leis apžvelgti kas gali gauti paskolas, o kas ne.

Paskolos grynais gali būti suteikiamos bankuose, unijose ir kitose vietose

paskolos grynaisLabai svarbu pabrėžti, kad skolinimasis grynais tampa retenybe. Dabar daugelis komercinių bankų nori, kad visos piniginės operacijos būtų atliekamos internetu. Taip leidžiama lengviau išvengti pinigų plovimo atvejų bei kitų nusikalstamų veikų. Dėl šios priežasties, vis daugiau bankų nesutinka išduoti paskolų grynaisiais pinigais.

Ne visi bankai yra prieš paskolų išdavimą grynaisiais. Pavyzdžiui, kartais tos mini paskolos internetu suteikiamos pervedant pinigų sumą į banko sąskaitą. Tačiau, klientas gali pageidauti nusiimti pinigus atvykęs tiesiai į kasą. Tada vengiama laiko gaišimo ir pildomi atitinkami dokumentai. Žinoma, reikia suprasti, kad įstatymai riboja paskolų grynais išdavimo sumas. Jomis siūloma pasidomėti plačiau.

Kalbant apie kitus kreditorius, reikia paminėti, kad unijos bei kitos vietos irgi galbūt siūlo paskolas grynaisiais, tačiau tai niekaip neatleidžia kreditorių nuo pareigos tikrinti kreditingumą. Jeigu galvoje, kad visiems paskolos grynais suteikiamos lengviau – klystate smarkiai.

Kredito teikėjai kaip tik įtariau žiūri į tuos, kurie pinigus nori gauti ir leisti grynaisiais. Neretais atvejais, netgi atsisakoma išduoti paskolą, jeigu asmuo pageidauja gauti kredito sumą tiesiai į banko sąskaitą. Tad, jeigu jums reikia finansinės pagalbos, tuomet tikrai geriausia būtų skolintis paskolos sumą gaunant į banko sąskaitą.

Kaip bebūtų, paskolos grynais gali būti išduodamos privačių kredito teikėjų. Tai fiziniai asmenys, kurie retkarčiais skolina pinigus už užstatą. Kai kurie jų siūlo mažas palūkanas, o kiti – dideles. Bet, turėkite galvoje, kad tokių kreditorių, tuo labiau – pasiūlymų pasirinkimas yra labai siauras.

Būtina žinoti, kad paskolos grynais gali būti išduodamos, tačiau nereikia manyti, kad tai bus priežastis netikrinti asmens mokumo. Bet kokiu atveju bus analizuojama kliento padėtis.