Greitos paskolos suteikiamos šiuo metu, ko gero, kiekvienoje vartojimo paskolas teikiančioje bendrovėje, banke ar kredito unijoje. Dažnas asmuo galvoja, kad greitos paskolos galima tikėtis per kelias valandas, bent jau anksčiau buvo galima to tikėtis. Prieš kurį laiką ilgalaikiai kreditai buvo suteikiami valandos bėgyje po paskolos prašymo pateikimo.

Greitos paskolosDeja, su laiku pasikeitus įstatymams, greitos paskolos nebėra suteikiamos taip jau ir greitai. Remiantis dabartiniais įstatymais, kiekvienas kreditorius turi kur kas krupščiau patikrinti asmens mokumo galimybes bei kredito reitingą. Dar didelę dali kreditoriams atimai tai, jeigu asmuo nuori gauti greitą paskolą užstatant kokį tai savo turtą. Dažniausiai užstatomas turtas yra auto transporto priemonės ir nekilnojamasi turtas. Tokiu atveju prasideda papildomi turto vertinimo procesai kurie gali užtrukti net ir kelias dienas. Dar vienas dalykas stabdantis greitas paskolas yra tai, jog paal įstatymus asmuo turi dvi dienas per kurias gali pakeisti savo nuo monę ir atsisakyti greitos paskolos.

Greitos paskolos bedarbiams nesuteikiamos

Greitos paskolos bedarbiamsGreitos paskolos kaip ir visos kitos paskolos, griežtai nesuteikiamos bedarbiams asmenims. Bedarbiai asmenys – tai asmenys kurie neturi jokių, su darbo santykiais susijusių pajamų. Nors ir oficialiai bedarbiais laikomi asmenys gauna bedarbio pašalpas, tai vis tiek nesuteikia teisės asmeniui gauti paskolą. Kodėl asmuo gaunantis pašalpą negali kreiptis dėl paskolos? Negali kreiptis dėl to, nes įstatymų nustatyta tvarka visas vartojimo ir būsto paskolas gali gauti asmenys, kurie turi tvarias pajamas. Bedarbio pašalpa, kaip ir motinystės ar kitos socialinės išmokos ir pašalpos nėra priskiriama tvarioms pajamoms. Priešingai, nors iš individualios veiklos gaunamos pajamos nėra pastovios, jos laikomos tvariomis, nes gautos su darbu susijusiais pagrindais. Taigi ką daryti bedarbiams asmenis kurie nori greitų paskolų?

Greitos paskolos su užstatu

Bene vienintelis atvejis, kada asmuo gali tikėtis paskolos – užstatas arba įkeitimas. Kitaip sakant, asmuo gali įkeisti savo turimą turtą norėdamas gauti paskolą iš kreditoriaus. Dažniausi tokie užstatai – nekilnojamasis turtas ar automobilis. Principas labai paprastas – asmuo įkeičia savo turtą, kreditorius jį įvertina ir gali pasiūlyti iki 85% turto vertės paskolą. Kol asmuo mokės paskolą, tol turtas bus įkeistas. Jeigu asmuo negražina paskolos, turtas lieka kreditoriui, kuris bus įsigijęs jūsų automobilį ar nekilnojamąjį turtą už žemesnę nei rinkos kainą.