Paskolos jums reikia nedelsiant? Svarstote į ką kreiptis? Pažvelkite į mūsų nurodytus pasiūlymus ir galbūt rasite tai, kas tikrai bus naudinga!

Šiame puslapyje pateikiamos kelios kreditų bendrovės ir sutelktinio finansavimo platformos. Taip pat žemiau pateikiama informacija apie paskolų gavimą internetu ir ne tik.

Visos paskolos jums gali būti išduodamos laikantis įstatymų ir ne tik

paskolos jumsNaivu tikėtis, kad kreditoriai ims ir šiaip sau peržengs leistinas ribas. Jie privali laikytis įstatymų, o jie šiuo metu yra gana griežti. Kalba eina apie skolinimosi procedūras ir visą kitą, o ne palūkanų normą ir terminus. Nei vienas paskolų teikėjas negalės jums padėti, jeigu akivaizdžiai neatitiksite keliamų sąlygų.

Galvojantiems apie sąlygas, reikėtų įsidėmėti bent jau svarbiausias. Tai yra: pakankamos pajamos; nedidelį įsipareigojimai finansų įstaigoms; švari kredito istorija; veiksnumas; pilnametystė ir kt.

Tai, aišku, nėra vieninteliai kriterijai, kuriais bus remtasi sprendžiant ar suteikti jums paskolą už užstatą ar vis dėlto ne. Vartojimo kredito įstatyme galima aptikti ir kitų reikalavimų, kurie galbūt jums apdėtų lengviau susiorientuoti kokio atsakymo tikėtis iš paskolų teikėjų.

Kalbant apie pajamų gavimą, nurodoma, jog asmens, kurie kreipiasi dėl mini paskolos paskolos internetu, privalo gauti pajamas bent jau 4 mėnesius. Žinoma, kreditoriai gali nustatyti ir ilgesnį periodą, nes pagal įstatymus, tai yra minimalus reikalavimus. Įstatymai nenumato draudimo nustatyti ilgesnį pajamų tikrinimo laikotarpį.

Net jeigu ir gaunate pajamas 4 paskutinius mėnesius, tai dar nereiškia, kad kredito įstaigos ims ir paskolins jums pinigų. Daug kas priklauso nuo gaunamų pajamų dydžio. Logiška, kad uždirbantys tik minimalų atlyginimą ir turintys kelis įsipareigojimus, negaus naujos paskolos.

Paskolos jums suteikti kreditorius negalės ir dėl to, jeigu būsite nepilnametis asmuo. Vartojimo kredito įstatymas numato reikalavimą vertinti kliento amžių, o jis negali būti mažesnis nei 18 metų. Turėkite galvoje, kad kai kurie kredito teikėjai tokiems jauniems pinigų neskolina. Paskolos visiems duodamos atsakingiau nei anksčiau.

Svarbu ir tai, kad tikrinant kredito istoriją, nesimatytų kažkokių neigiamų įrašų apie tai, kaip anksčiau vengėte mokėti įmokas kitiems paskolų teikėjams ar finansų įstaigoms. Tai gali būti priežastis dėl kurios paskolos jums nebus išduodamos.