Ilgalaikiai kreditai šiuo metu teikiami itin palankiomis sąlygomis turbūt kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje ar tarpusavio skolinimo platformoje. Ilgalaikis kreditas gali būti lygiai toks pats kaip ir sms kreditas, nes jis suteikiamas tokiu pačiu principu kaip ir paprasta vartojimo paskola. Ilgalaikiai kreditai gali būti suteikiami tik pagal vartojimo kredito įstatyme nustatytą tvarką.

Tai reiškia, jog kiekvienas asmuo, norinti gauti ilgalaikį kreditą, privalo atitikti visus reikalavimus kurie padėtų nustatyti, jog asmuo yra pajėgus gražinti kreditą. Prieš imant ilgalaikį vartojimo kreditą, kiekvienas žmogus turi praeiti tapatybės patvirtinimo procesą. Patvirtinimo procesas nesudėtingas – kreditoriaus interneto svetainėje pateikiami asmens duomenis ir pervedamas 1 cento mokestis su specialiu tekstu į kreditoriaus banko sąskaitą. Atlikus tapatybės patvirtinimą, prasideda asmens mokumo ir kredito reitingo patikra. Jeigu asmuo atitinka visus numatytus kriterijus, jis gali drąsiai teikti paraišką kreditui gauti.

Ilgalaikiai kreditai imami dėl įvairių priežasčių

Ilgalaikiai kreditaiIlgalaikiai kreditai gali būti įmami dėl pačių įvairiausių priežasčių. Mes šiuo metu apžvelkime pagrindines priežastis, kodėl žmonės skolinasi ilgesniam laikotarpiui. Viena dažniausių priežasčių, kodėl imamas ilgalaikis kreditas – paskolų refinansavimas. Labai didelė dalis lietuvių turi iš senų laikų užsilikusias skolas greitųjų kreditų bendrovėms. Skolos velkasi, nes imti ilgalaikiai kreditai buvo suteikti su nežmoniškomis palūkanomis. Paskolų refinansavimas tokiu būdu padeda greičiau gražinti skolas ir pasilikti kur kas mažesnes. Kita, dažniausia priežastis – namų remontas. Manau, kad kiekvienas būsto savininkas anksčiau ar veliau nori atsinaujinti savo namus. Gaila, kad atlyginimas šiuo atžvilgiu negali pagelbėti, todėl tenka imti ilgalaikį kreditą, kad norimas būstas atrodytų patraukliai. Tiesa, tokie kreditai naudingi tuo, kad pasiėmus ilgesniam laikotarpiui, mėnesinės įmokos nebeatrodo tokios skaudžios, o ir palūkanų norma dažniausiai, būna proto ribose. Trečia priežastis – ilgalaikiai kreditai automobilio įsigijimui.

Ilgalaikiai kreditai automobilio įsigijimui

Dažnai, naujas automobilis paprastam dirbančiajam yra prabangos prekė, kuriai pritrūksta pinigų. Šiuo atveju, paskola automobiliui kažkuo panaši į ilgalaikį kreditą namų remontui, nes tenka skolinti ilgesniam laikotarpiui. Panašumas dar tame, jog kaip ir remontuojamą būstą, taip ir perkamą automobilį galima užstatyti norint gauti geresnes paskolos sutarties sąlygas. Bet šiuo metu, manau, yra pakankamai daug kredito bendrovių kurios suteikia paskolas geromis sąlygomis be jokio užstato.