Banko paskolos skaičiuoklė yra be galo paprastas įrankis, kuris leis jums suprasti kokio dydžio paskolą galite gauti norimam laikotarpiui. Joje, suvedus tam tikrus duomenis, pateikiama preliminari informacija dėl skolinimosi galimybių. Aišku, kiekviena skaičiuoklė gali pateikti skirtingus rodiklius ir ne tik.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Svarbu tai, kad banko paskolos skaičiuoklė ne visada rodo tikslia informaciją

Kiekvienas asmuo, kuris ruošiasi skolintis iš kurio nors Lietuvoje veikiančio komercinio banko, turi pasiruošti duomenų tikslinimui. Paprastai kalbant, skaičiuoklėje pateikia minimali informacija, parodanti kokią paskolos sumą asmuo gali gauti. Tai netaikoma paskoloms su vekseliu.

banko paskolos skaiciuokleSkaičiuoklėje dažniausiai reikia nurodyti norimą paskolos sumą, gaunamų pajamų sumą, norimą grąžinimo laikotarpį, šeimyninę padėtį, turimus įsipareigojimus. Tai yra tik minimali informacija ir tikėtina, kad vėliau teks pateikti papildomus duomenis apie save.

Kai asmuo nurodo gaunamas pajamas, šeimyninę padėtį, turimus įsipareigojimus, jis tuomet gali gauti preliminarią informaciją apie paskolos trukmę ir sumą. Aišku, gali būti pateikiamas išankstinis atsakymas, jog kredito gauti nepavyks. Turint antstolių, taip pat toks atsakymas gali būti nurodomas.

Neigiamas atsakymas iš karto pateikiamas tuomet, kai matoma, jog asmens gaunamos pajamos ir išlaidos neatitinka keliamų reikalavimų. Tokiais atvejais, jeigu jūsų situaciją iš tiesų yra kitokia, siūloma kreiptis į patį banką ir nurodyti tikslią informaciją. Tada galbūt viskas bus aiškiau.

Banko paskolos skaičiuoklė įprastai yra skirta tik orientavimuisi. Ji leidžia apžvelgti palūkanas, kredito įmokas ir t.t. Taipogi leidžia suprasti kokias pajamas reikėtų gauti bei kokius įsipareigojimus turėti, kad būtų galima gauti norimo dydžio kredito sumą.

Kas liečia kitą informaciją, privalu žinoti, kad bankai neturi teisės suteikti paskolos asmenims, kurie neturi pajamų. Pajamos yra būtinos, nes komerciniams bankams irgi privaloma laikytis vartojimo kredito įstatymo ir ne tik. Neigiama kredito istorija gali būti viena iš veiksnių, neleidžiančių skolintis.

Situacija gali kiek pasikeisti, jeigu kalba eina apie refinansavimo kreditus. Banko paskolos skaičiuoklė gali pateikti informaciją kokios būtų mėnesio įmokos, jeigu tiesiog nuspręstumėte pasinaudoti refinansavimo galimybe. Turėkite galvoje, kad ne visi komerciniai bankai siūlo tokią paslaugą.

Kaip bebūtų, banko paskolos skaičiuoklė nurodo tik minimalią informaciją. Norint tiksliai sužinoti ar gausite kreditą, turite pateikti paraišką pagal nurodytus žingsnius.