Geriausią paskolos pasiūlymą galite gauti net ir tuo atveju, jeigu jūsų pajamos yra kaip reikiant apribotos. Nauji kreditai internetu be palūkanų suteikiami nuo vieno iki šešių mėnesių terminui.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

nauji kreditai internetuJeigu jūsų finansinė situacija yra gera, tačiau norite bent kažkiek sumažinti įprastas kredito įmokas, tuomet bus paprasta pasinaudoti refinansavimo galimybe. Skolintis be jokių palūkanų dabar galima daug kur, o geriausia tai, kad internetu tokius kreditus išduoda populiariausios paskolų bendrovės. Besidomintiems skolinimosi galimybėmis Lietuvoje, iš pradžių rekomenduojama pasidomėti įstatymais bei tvarka.

Nauji kreditai internetu ne visada suteikiami

Nauji kreditai internetu be palūkanų išduodami tik po to, kai kreditingumas įvertinamas teigimai. Taip, visiškai teisingai supratote – prieš paskolos išdavimą, bus atliekamas mokumo patikrinimas. Štai jo metu ir bus nustatyta ar skubus kreditas jums bus išduotas ar vis dėlto ne. Kai kurie klientai klaidingai mano, kad paskolų bendrovėms nėra skirtumo kam jos išduoda paskolas. Joms rūpi, kad besiskolinantys klientai atitiktų ne tik jų keliamus reikalavimus, bet ir įstatymų keliamas sąlygas. Tad, nereikėtų manyti, kad nauji kreditai internetu visiems suteikiami be jokių išimčių. Kaip tik jokios išimtys nėra daromos dėl kreditingumo vertinimo.

Šiuo metu geriausius pasiūlymus pateikia paskolų bendrovės, kurios laikomos didžiausiomis Lietuvoje. Jų siūlomas paslaugų spektras yra labai platus. Jos išduoda ne tik paprastas vartojamąsias paskolas, bet ir refinansavimo kreditus, kurių pagrindinė paskirtis yra padengti senas skolas. Aišku, tokiose vietose naujos paskolos internetu be palūkanų suteikiamos ne visiems. Tad čia jau reikėtų atidžiau domėtis taisyklėmis.

Kreditų bendrovės nemokamus kreditus dažniausiai siūlo visiškai naujiems žmonėms. Tai reiškia, kad pastovūs ir lojalūs klientai nemokamai skolintis jau nebegali. Jiems gali būti taikomos nebent mažesnės palūkanos. Aišku, kartais pasitaiko specialių akcijų, per kurias ir esami klientai gali skolintis nemokamai.

Nemokamo kredito grąžinimo laikotarpis irgi yra labai ribotas. Naivu tikėtis, kad kredito bendrovė be jokios priežasties leis skolintis nemokamai kelių metų laikotarpiui. Taip nebūna. Dažniausiai siūlomas trumpas laiko tarpas – nuo mėnesio iki pusmečio. Aišku, tam tikros bendrovės siūlo ir 8 mėnesių nemokamos paskolos laikotarpį. Kaip bebūtų, visus pasiūlymus reikia vertinti atsargiai.