Nauji kreditai internetu kiekvienam kredito gavėjui siūlomi pagal individualiai išanalizuotą situaciją. Būtent ji parodys kokio dydžio naują paskolą galima gauti. Tad, jeigu jums norisi pasiskolinti papildomai, tuomet patys įvertinkite kaip pavyks grąžinti tiek senas, tiek ir naujas skolos.

nauji kreditai internetuJeigu jūsų finansinė situacija yra gera, tačiau norite bent kažkiek sumažinti įprastas kredito įmokas, tuomet bus paprasta pasinaudoti refinansavimo galimybe. Skolintis be jokių palūkanų dabar galima daug kur, o geriausia tai, kad internetu tokius kreditus išduoda populiariausios paskolų bendrovės. Besidomintiems skolinimosi galimybėmis Lietuvoje, iš pradžių rekomenduojama pasidomėti įstatymais bei tvarka.

Nauji kreditai internetu ne visada suteikiami

Nauji kreditai internetu be palūkanų išduodami tik po to, kai kreditingumas įvertinamas teigimai. Taip, visiškai teisingai supratote – prieš paskolos išdavimą, bus atliekamas mokumo patikrinimas. Štai jo metu ir bus nustatyta ar skubus kreditas jums bus išduotas ar vis dėlto ne.

Kai kurie klientai klaidingai mano, kad paskolų bendrovėms nėra skirtumo kam jos išduoda paskolas. Joms rūpi, kad besiskolinantys klientai atitiktų ne tik jų keliamus reikalavimus, bet ir įstatymų keliamas sąlygas. Tad, nereikėtų manyti, kad nauji kreditai internetu visiems suteikiami be jokių išimčių. Kaip tik jokios išimtys nėra daromos dėl kreditingumo vertinimo.

Šiuo metu geriausius pasiūlymus pateikia paskolų bendrovės, kurios laikomos didžiausiomis Lietuvoje. Jų siūlomas paslaugų spektras yra labai platus. Jos išduoda ne tik paprastas vartojamąsias paskolas, bet ir refinansavimo kreditus, kurių pagrindinė paskirtis yra padengti senas skolas. Aišku, tokiose vietose naujos paskolos internetu be palūkanų suteikiamos ne visiems. Tad čia jau reikėtų atidžiau domėtis taisyklėmis.

Kreditų bendrovės nemokamus kreditus dažniausiai siūlo visiškai naujiems žmonėms. Tai reiškia, kad pastovūs ir lojalūs klientai nemokamai skolintis jau nebegali. Jiems gali būti taikomos nebent mažesnės palūkanos. Aišku, kartais pasitaiko specialių akcijų, per kurias ir esami klientai gali skolintis nemokamai.

Nemokamo kredito grąžinimo laikotarpis irgi yra labai ribotas. Naivu tikėtis, kad kredito bendrovė be jokios priežasties leis skolintis nemokamai kelių metų laikotarpiui. Taip nebūna. Dažniausiai siūlomas trumpas laiko tarpas – nuo mėnesio iki pusmečio. Aišku, tam tikros bendrovės siūlo ir 8 mėnesių nemokamos paskolos laikotarpį. Kaip bebūtų, visus pasiūlymus reikia vertinti atsargiai.

Naujos paskolos klientas gali negauti dėl daugybės priežasčių

nauji kreditai internetuKadangi 2022 metai yra gana nestabilūs finansiškai, daugelis žmonių skolinasi nepagalvodami kas laukia ateityje. Neva skolinimasis dabar yra naudingesnis dėl to, kad ateityje ko gero sąlygos bus dar griežtesnės. Tačiau, svarbu paminėti, kad skolintis iš naujo dabar nėra labai išmintinga, jeigu kredito suma reikalinga nebūtinų prekių ar paslaugų pirkimui.

Nauji kreditai internetu neturėtų būti imami tam, kad būtų įsgygjamos prekės ar paslaugos, kurios siejamos ne su pirmu būtinumu. Daug žmonių įsivaizduoja, kad dabar yra labai blogas ekonominis laikotarpis, tačiau viskas yra kiek kitaip. Sunkiausia bus ateityje. Tad, dabar prisiimti nauji įsipareigojimai gali kaip reikiant sukomplikuoti jūsų ekonominę padėtį netolimoje ateityje.

Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių po kelių mėnesių bus atleisti iš darbo. Taip nutiks dėl to, kad būtent rudens metu prasidės didžiausi pasauliniai sunkumai, susiję su energetika ir finansais. Dėl estatų mažinimo politikos nemažai žmonių turės palikti darbovietes. Kai kurios įmonės tiesiog bankrutuos. Tad, jeigu pasitaikys taip, kad darbo neteksite ir jūs, tuomet dabar prisiimti nauji kreditai internetu, jums galbūt sukels daug problemų. Mokėti dar didesnes skolas bus sunkiau net ir tuo atveju, jeigu gausite nedarbo išmokas. Jos tikrai neprilygs pajamoms, kurias gaunate dabar.

Ekonominstai vis garsiau kalba, kad skolinimasis darbar ir dar ne pirmo būtinumo prekių ar paslaugų įsigijimui, gali ženkliai pakeisti gyvenimą netolimoje ateityje.

Atnaujinta: 2022-07-16